You are hereValmieras Magnēts startē 13. aprīlī

Valmieras Magnēts startē 13. aprīlī


RakstījaAdministrators- Publicēts16 Marts 2017

Tautas orientēšanās sporta sacensību Valmieras Magnēts 46. sezona tuvojas straujiem soļiem. Jau vairākas sestdienas šī seriāla uzticīgākie dalībnieki piedalās treniņu kārtās. Orientieristi ar stāžu pavasari gaida nepacietīgāk kā bērni Ziemassvētku brīnumu. Pazust mežā ceturtdienu vakaros — tā ir svēta lieta daudziem, kā maziem tā jau orientieristiem ar stāžu. Šis ir ikvienam pieejams sporta veids, tāpēc kā ik pirms katras sezonas piedalīties sacensībās tiek aicinātas arī jaunas sejas — ar vai bez priekšzināšanām, fiziskās sagatavotības vai jutīga pases datu ieraksta — mežs un orientieristu saime pieņem visus.

«Valmieras Magnēts ir ceturtdienu vakaru pasākums ikvienam, kurš nolēmis aktīvi atpūsties mežā,» skaidro sacensību organizatore Inguna Valdmane. «Distances piemērotas dažādiem vecumiem un cilvēkiem ar dažādu zināšanu līmeni orientēšanās sportā. Mūsu jaunākie dalībnieki ir 3-4 gadus veci, bet vecākajiem jau tuvojas 80, katrā kārtā piedalās vairāk kā 100 cilvēku. Mežā ikviens ir gaidīts, jo orientēšanās distance liek atslēgties no ikdienas raizēm un darba stresa, tā ļauj elpot un sajust pavasara spirgto gaisu, liek arī apmaldīties un tad ar prieku atkal atrasties, pārrunāt ar ģimeni un draugiem distancē piedzīvoto. Tas jau arī ir tas jaukais, ka orientēšanās ir divdabis — ļoti smags izturības sporta veids tiem, kas nolēmuši sasniegt virsotnes sportā un brīnišķīgs atpūtas veids tiem, kas izjūt prieku būt dabā. Un vēl un vēl ir labi, ka mežā neviens neredz kā tu skrien vai varbūt nemaz neskrien, bieži vien svarīgāk ir tas, ko tu spēj izdomāt.»

Valmieras Magnēta pirmā kārta paredzēta 13. aprīlī Kaugurmuižā, un tad jau katru ceturtdienu kaut kur Valmieras apkārtnē, līdz 21. septembrī noslēgsim ar kārtu Kocēnos.

Šogad varētu uzlikt galveno balvu, nu kaut vai bezmaksas dalību nākošā gada 10 kārtās vai kaut kā tā.

Vēl varētu taisīt totalizatoru, kas vinnēs V35, VA utt.

Šitā ir ļoti laba doma, būtu papildus motivācija piedalīties pēc iespējas vairākos posmos, ne tikai divos vai piecos.

Izskatās, ka tavs ierosinājums nav izdevīgs :)

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji