You are hereValmieras Magnēta noslēgums!

Valmieras Magnēta noslēgums!


RakstījaInguna Valdmane- Publicēts27 Oktobris 2015

Visiem Valmieras Magnēta dalībniekiem daru zināmu,ka šī gada noslēguma pasākums no tiks svētdien, 22. novembrī, kā jau ierasts - Straupniekos.
Aicināti visi Valmieras Magnēta dalībnieki!!
Programmā:pl.14.00- orientēšanās pasākums(informācija sekos)
pl.17.00 - Valmieras Magnēta uzvarētāju apbalvošana
Vēlāk pirts, groziņu vakars, jaukas sarunas ar draugiem, mazliet mūzikas un dejas.
Dalības maksa tiem,kas nestartē sacensībās 4Eur.

Varbūt tomēr ir iespēja ieplānot kādu citu dienu, jo šajā datumā notiek Rīgas rogainings, kas var ietekmēt apmeklētāju skaitu arī Magnēta noslēguma pasākumā.

Piezīme vietā, Rīgas rogainings 21.novembrī. Kurš pasākums mainīs savu datumu? :))

Rīgas rogainings notiks Straupnieku pirts apkārtnē! Elementāri! :D

Žēl, bet šoreiz nepiedalīšos, jo jau kādu laiku atpakaļ biju pieteicies Rīgas rogainingam. Šādiem pasākumiem nevajadzētu vienam ar otru konkurēt, jo nav jau šai laikā tik daudz to O-pasākumu.

Vairāki Magnēta laureāti ir jau samaksājuši dalību un piedalīsies Rīgas rogainingā, lai gan gribētu būt klāt Magnēta noslēgumā. Vai tiešām datums nav maināms?

Labdien! Vai cienījamie organizatori,lūdzu, nevarētu pamainīt Valmieras magnēta noslēguma datumu, jo ļoti gribētos piedalīties šajā pasākumā. Diemžēl arī mēs jau esam pieteikušies uz Rīgas rogainingu.

Es...es arī gribētu citu datumu, jo 21 neesmu Latvijā un palikšu bez orientēšanās, balvas, pirts un dejām. Inguna, mēs varētu lustīgi padejot gan 14. gan 28., bet ne 21., žēl.

Tāds diezgan jau pilns tas orientieristu kalendārs, diemžēl citās nedēļas nogalēs tad bez manis:). Ja nu vien 20.(tad tik pa tumsu) vai 22.(tad visi rogainingisti tā noguruši, ka neko citu vairs negrib). 18.11 šogad jau atcēlu, jo daudziem arī šis datums nepatika. Huuu.

22. der, jo būšu atgriezies Latvijā, rogainingisti arī būs atpūtušies, Taisam dejas 22. 11.

Lietotāja laacis attēls

Ja, lūdzu, iespējams, tad es arī PAR 22.datumu :))

Es par 22.novembri

Neierobežojam sevi pāris datumos. Ir taču vēl decembris :D

Varbūt tiešām noslēguma pasākumu vērts pārcelt uz decembra mēnesi...Es tā kā vairāk par tādu variantu.

Esmu treniņnometnē ar bērniem no 28.-12.12,pēc tam jau sākās Zimassvētku ballītes viena pēc otras.Tas vairs nebūs labs laiks, tāpat raudātāju netrūks.

Ļoti skumji par tādu Ingūnas attieksmi, jo rogaininga datumi bija sen zināmi un arī cik daudz orientieristi piedalās. Arī mēs netiksim uz pasākumu un apbalvošanu...

Kādas skumjas? Kas par muļķībām? Neviens datums nebūs ideāls, lai visi par to priecātos un aplaudētu. Inguna taču paskaidroja ka citos datumos viņa netiek, tādēļ taisam pasākumu un dejas 22. un viss štokos.

Smieties ir labāk nekā raudāt. It sevišķi, ja nepalīdz ne viens, ne otrs. :))
..tomēr ļoti jau gribējās parunāties, pasmieties,utml. kopā ar visiem.

Taisat 17.... 18 taču brīvs... :D

Vai tiešām šogad daudziem nepatīk 18.novembris, jo brīvdiena ir nedēļas vidū un nekādas "garās brīvdienas" nesanāk? Šķiet, ka problēma bija, kad izveidojās garākas brīvdienas un gribējās paspēt kaut kur aizbraukt.

18.novembris ir vispiemērotākā diena.

Tik lielā kolektīvā vienoties par vienu datumu, kad tiek un grib ierasties visi nekad nebūs iespējami. Šogad pārceļam Magnēta noslēgumu uz 22. novembri. Un , lai nu piedod man tie,kam šajā dienā jāiet uz teātri vai kur citur. Nedomāju,ka jāļaunojas vai jādusmojas. Kas tiek,tas nāk,kas netiek, vismaz sarunā kādu kas balvu paņems:)

Tie, kam 21.datums derēja, piemēram, man, tie acīm redzot noklusēja, jo vienkārši nebija nekādu pretenziju pret šo sestdienu, bet nu neko - datums ir izlemts un būs OK, tagad ar nepacietību gaidīšu info par dienas sportiskās daļas norisi jeb sacensību nolikumu... Pirmais, ko gribas zināt - vai būs starts individuāli vai komandā, lai laicīgi varētu komplektēt komandu, ja vajadzēs.

Lai nākamgad datoriķis izdomā kā ielikt anketu/aptauju.... un aptaujā piedāvā 3 datumus... jo domāju, ka tie kam 21 derēja vienkārši nerakstīja "der, būšu!" :)

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji