You are hereValmieras čempionāts 2013 - papildus informācija

Valmieras čempionāts 2013 - papildus informācija


RakstījaRoberts Krastiņš- Publicēts21 Augusts 2013

Sacensības noris Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta Augstrozes lieguma zonā – Augstrozes ezera krastā, skaistā, kalniem, purviem un dižkokiem bagātā apvidū. Saudzēsim dabu!
Abu sacensību dienu Karšu fragmenti atrodami pielikumā.
Apvidus šobrīd ļoti sauss, purvi un mazākie dīķīši izžuvuši. Izcirtumu praktiski nav, ceļu tīkls neliels.

Tautas klases dalībnieki pieteikumu var sūtīt uz robis222@inbox.lv, norādot vārdu, uzvārdu, Si kartes nr. un grupu(T1, T2 vai T3)

1.sacensību dienā marķētajai distancei(grupasSV8 un SV10) starts atsevišķi no pārējiem. Līdz marķētās distances startam 500m . SV8 grupām visi kontrolpunkti atrodas uz marķējuma, SV10 grupai daļa punktu atrodas netālu no marķējuma.
Pārējām grupām no sacensību centra līdz startam 1.6km. Finišs 1km no sacensību centra. Pa ceļam uz sacensību centru jāšķērso šoseja. Esiet piesardzīgi!  Satiksmes kustības ātrums ierobežots, pārvietoties pa marķēto ceļa pusi, Sekojiet tiesnešu norādījumiem! Garajā distancē dzeršanas punkti pieejami visām grupām.
Tualetes gan sacensību centrā, gan tālākajā startā.

2. sacensību dienā starts visām grupām 400m no sacensību centra, finišs sacensību centrā.
Tualetes tikai sacensību centrā.

Abās sacensību dienās sacensību centrā būs pieejamas dušas, bet ir arī lieliska iespēja peldēties ezerā(nelietojam mazgāšanās līdzekļus!!).
Darbosies kafejnīca ar lielisku ēdienu. Kafejnīcā  būs iespējams pasūtīt arī brokastis svētdienas rītam.

Papildus apmešanās iespēja – sacensību centrā esošajā mājā. Ir gultas ar matračiem. Maksa- ziedojums baznīcai.  Nakšņošanu rezervēt sūtot ziņu uz e-pastu valdinguna@inbox.lv līdz piektdienas pēcpusdienai.

25.08. apbalvošana plānota ap pl.12.30

Tiekamies Augstrozē – skaistā un enerģētiski  īpašā vietā!

PielikumsIzmērs
1.dienas_kartes_fragments.JPG144.27 KB
2.dienas_kartes_fragments.JPG101.55 KB

Sakiet lūdzu, vai bērnu starts ir pa ceļam uz "lielo" startu? Un no finiša nākot arī šoseja jāšķērso? (7 gadnieku laikam vienu laist nevarēšu, kaut kā gribas saprast, vai izdosies visu sakombinēt lai bērns arī tiek skriet :))

Mazajiem bērniem ir cits starts tieši tādēļ, lai viņiem nebūtu jāšķērso šoseja. Finišs viņiem būs abas dienas sacensību centrā. Mazo bērnu starts ir pa ceļam uz lielo startu. Tā kā domāju- gana ērti gan.

Paldies, izklausās lieliski!

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji