You are hereValmieras čempionāta distanču parametri.

Valmieras čempionāta distanču parametri.


RakstījaInguna Valdmane- Publicēts17 Augusts 2013

Pielikumā publicēti Valmieras čempionāta distanču garumi.Izmaiņas veiktas 17.08

PielikumsIzmērs
distancu_garumi.pdf153.93 KB

Vai tiešam VA grupā 1.dienā tikai 5KP?

Lietotāja Austris attēls

Par KP skaitu skaidrs, ka drukas kļūda. Es drīzāk vaicātu par VA distances garumu, kas 1.dienā ir tikai 6.3km, turpretim VE grupai 2x garāka. Kaut kā neierasti liela atšķirība. Garā distance īsti nesanāk.

Izskatas, ka dažos klubos VA tomēr arī pieskaita pie iesācējiem :))

tiešam vai ir iespējams ka VČ organizatori uzliek VA grupai distanci vismaz kā V20 vai V35?

principā pagaidām vēl iespējams ir viss vai gandrīz viss:))pārskatīšu iespējas VA grupas distanci pagarināt, tikai turpmāk visi "anonīmie", pacenšaties ierakstus veikt objektīvus, bet uzbraucieniem klubam. Distances plānoju es un, ja radušies kādi ieteikumi(katram tak var gribēties savu iemīļoto distances garumu, KP skaitu, kāpumu summu u.t.t.u.t.j.p.), mans e-pasts ir valdinguna@inbox.lv
Jauku nedēļu, tiekamies brīvdienās.

Jā, būtu ļoti jauki ja VA distance būtu normāla garuma, nevis tād kā vidējā.

Bet V50 arī izskatās vismaz dīvaini: vidējā 3,5 km, garā 4,3 km. Varētu domāt, ka apvidus būs zvērisks. Bet, piemēram, S18 ir attiecīgi 4,3 un 7,8 km. Tā kā cita proporcija. Tā arī aizvien nevaru izlemt, vai vērts 2 dienas braukt vairākas stundas katru dienu, lai paskrietu 30...40 min?

VB grupai abās dienās 4 km. Hmmm, kura garā, kura vidējā distance...?

Lietotāja Austris attēls

B grupām tā jau tāda gadiem ierasta prakse Latvijas kausos. Bet jautājums protams vietā - visiem LK organizatoriem.

V45 arī varētu pagarināt līdz V40

Kā tad ar to V50 garo distanci? Vai tiešām paliks 4.3km? Vai tomēr būs kādas korekcijas?

Tiem, kam ir veleme pec garakas distances drosi piesakieties uz rogainingu kas ari notiek shaja nedelas nogale un tur katrs pats var izveleties savu distanci. Shoreiz lausim organizatoriem pasiem izlemt.un ja kâdam par maz tad varu ieteikt doties pargajiena apkart Augstrozes ezeram, tur var daudzko interesantu atrast un ieraudzit ta,ka maz neliksies un dod Dievs vel uz otras dienas startu paspet.Tiekamies distances.

Protams - lemj organizatori. Bet distanču garumi ir interesanti (neierasti īsi) Arī sieviešu grupām. Gan SA, gan SB.

Nevajag tēlot apvainojušos, bet pamatot netradicionālus un tāpēc nesaprotamus garo distanču parametrus. S18 un V35 ir praktiski vienādas distances ? Kāds tad ir paredzēts uzvarētāja laiks? Varbūt distances plānotas 2 dažādos meža nogabalos?

Šoreiz pārsteidz distanču parametru attiecības. S un V distances vienā vecuma grupā atšķiras par pārsimts metriem. Parasti starpība tomēr lielāka. Un drusku garākas tās distances gribētos. Nesākas jau sirmais vecums no 35.

Šoreiz gan nesanāks piedalīties, tā kā ne mana druva, bet principā es savukārt esu īsāku distanču piekritējs. Taču visiem jau neizdabāsi, ja organizātoru distanču garumi ir saplānoti atbilstoši noteikumiem, tad nav ko cepties, ja ne tad pozitīvi, ka kāds aizstāv savas tiesības.
Pārmetumi par apvainošanos gan ir bērnišķīgi.

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji