You are hereValmieras atklātais čempionāts 2008

Valmieras atklātais čempionāts 2008


Sacensību nolikums

1.dienas starplaiki

1.dienas rezultāti

2.dienas starplaiki

Kopvērtējums

FOTO

2.-3. augustā, Valmieras apkārtnē notika Valmieras atklātais čempionāts orientēšanās sportā, ko organizēja Ziemeļvidzemes orientēšanās centrs ar Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstu. Vienlaicīgi tas bija arī viens no Latvijas Kausa posmiem, tādēļ vairāk kā 400 dalībnieki no visas Latvijas bija ieradušies uz šīm sacensībām.

Pirmo reizi Valmieras čempionāts notika divas dienas un uzvarētājus noteica pēc divās dienās uzrādīto rezultātu summas.

Sacensību pirmajā dienā garā distance. Tas nozīmē, ka uzvarētājiem skrējiena laiks prognozēts virs stundas un tas prasa lielu fizisko izturību un koncentrēšanās spējas diezgan smagos apstākļos. Distanci vēl smagāku darīja lielais karstums.

Otrajā dienā bija vidējā distance, kura tiek plānota tehniski sarežģītāka, bet īsāka. Laika apstākļi pavisam citādi, jo brīžiem pūta stiprs vējš, brīžiem  lija ļoti stiprs lietus, bet brīžiem jauki spīdēja saule.

Dalībnieki startēja 18 vecuma grupās un labākie šai cīņā bija Elizabete Ločmele (Burkānciems), Stefānija Egle(Kāpa), Laura Puķīte(Kāpa), Līga Valdmane (ZVOC-Valmieras BSS), Ilze Buža (Meridiāns-CPSS-CBJC ), Dace Buža (Meridiāns-CPSS-CBJC ), Laura Vīķe (Kāpa),  Linda Krūmiņa(Briksnis), Lita Prātiņa, Iveta Stīpiņa-Brūvere  (Viga), Ilze Skangale (Balta), Inga Grende (Viga), Agrita Pilābere (Meridiāns-CPSS-CBJC ),  Velga Buša (Mona), Ruta, Kukka, Māra Plaude(Liepava), Anna Slaviņa( Viga), Erna Skujiņa (Prizma), Rūdolfs Vimba(ZVOC-Valmieras BSS), Uldis Upītis (Saulkrasti), Atis Heinols(ZVOC-Valmieras BSS), Valters Ļubinskis (ZVOC-Valmieras BSS0, Nauris Neimanis(Ogre), Raivo Kivlenieks (Ogre), Artūrs Pauliņš ( VrBJSS-Azimuts), Austris Krastiņš(ZVOC-Valmieras BSS), Andris Saldūksnis (KSK), Jānis Krūmiņš(Briksnis), Dainis Krieviņš(Auseklis-LSPA), Aivars Mihailovs(Auseklis-LSPA), Valdis Tilts(ZVOC-Valmieras BSS), Jānis Saliņš, Jānis Biezais(A2), Dzintars Grigulis(Ogre), Rodrigo Slaviņš(Balta), Ēriks Stāmurs(Prizma).

Sacensības noritēja veiksmīgi un šodien vēlamies teikt lielu paldies Valmieras  pilsētas pašvaldībai par finansiālu atbalstu, kas ļāva sagatavot labas kvalitātes kartes.

Ļoti liels prieks par pasākuma atbalstītājiem, kas  palīdzēja balvu iegādē. Brīnišķīgu pārsteigumu Elites grupas uzvarētājiem sagādāja A/s „Hansabanka", kas dāvāja naudas balvas (1.vietai 100,- Ls, 2.vietai 70, - Ls un 3.vietai 50,- Ls). Visiem dalībniekiem tika arī Laimas sagādātās saldās balvas gan katras dienas finišā, gan uzvarētājiem kopvērtējumā. Finišā dalībniekus veldzēja SIA „COCA-COLA HBC LATVIA" sagādātais Bonaqua minerālūdens. Paldies arī a/s „SCO Centrs", SIA „Betons", SIA „Eži aktīvai atpūtai", SIA „Ekers", SIA „Freko" un veikalu tīklam „PUS 12" par jaukajām balvām, kā arī SIA „Bazalts" par tehnisku palīdzību. Liels paldies arī atsaucīgajiem zemju īpašniekiem „Straupniekos" un „Jaunkalnos", kas neliedza sacensību centru izvietošanu, SIA „Salvis" par dalībnieku ēdināšanu, Andrejam Lācim par dušām un medmāsiņai Ingunai par sniegto medicīnisko palīdzību.

 

Garās distances karte:

Vidējās distances karte:

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji