You are hereRezultāti: Magnēts 22.kārta

Rezultāti: Magnēts 22.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts12 Septembris 2011

Datums: 22.Septembris, 2011
Vieta: Kazu krāces
Dalībnieku skaits: 97

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 284 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:23:25 100.00
2 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:24:40 94.93
3 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:27:21 85.62
4 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:27:51 84.08
5 28 Māris Heinols ZVOC 00:29:17 79.97
6 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:31:28 74.42
7 288 Aldis Kanapolis Piepe 00:34:56 67.03
8 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 00:36:44 63.75

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne B&CO 00:31:22 100.00
2 98 Antra Ķikute Azimuts 00:35:00 89.62
3 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:36:34 85.78

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4482 Raitis Bērziņš VIA 00:28:48 100.00
2 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:29:46 96.75
3 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:29:59 96.05
4 124 Gints Ezeriņš Apse 00:30:26 94.63
5 399 Ivo Lupkins Cēsis 00:31:17 92.06
6 208 Jānis Līgats Liesma 00:32:01 89.95
7 84 Raivo Kužums Rūjienas logi 00:33:35 85.76
8 388 Andis Celinskis Azimuts 00:35:00 82.29
9 51 Ģirts Pakalns KSK 00:35:13 81.78
10 4147 Andris Šakens Individ. 00:35:26 81.28
36 Māris Baltiņš Leči Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:29:28 100.00
2 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:31:00 95.05
3 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:42:47 68.87
4 41 Māra Ozola Individuāli 00:43:36 67.58
5 4341 Kaija Rutule SCO centrs 00:50:40 58.16

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 247 Redženalds Eiduks Individuāli 00:31:17 100.00
2 364 Juris Rudītis individ. 00:32:48 95.38
3 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:35:31 88.08
4 306 Guntars Stucis Individ 00:36:32 85.63
5 362 Tālis Grinbergs Ekers 00:39:27 79.30
6 4143 Uldis Bošs Ekers 00:40:08 77.95
7 4286 Juris Mellēns BE44 00:41:46 74.90
8 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:41:57 74.57

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 225 Evita Kampuse Individ. 00:20:19 100.00
2 400 Nora Baranovska Individ. 00:20:20 99.92
3 226 Inga Dukure Individ 00:20:39 98.39
4 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:20:51 97.44
5 354 Maija Sedleniece VIA 00:23:00 88.33
6 217 Iveta Bormane Strenči 00:41:10 49.35

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis Burkānciems & co 00:08:48 100.00
2 429 Ralfs Arvīds Brutāns VP 00:09:56 88.59
3 25 Nils Ozols b/dVārpiņa 00:10:37 82.89
4 236 Emīls Kužums Rūjienas logi 00:15:01 58.60

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 256 Annija Krieviņa b/d Ezītis 00:09:25 100.00
2 296 Laura Marija Putniņa "b/d""Bitīte""" 00:10:41 88.14
3 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:12:54 73.00
4 381 Līva Klepere VPS 00:13:19 70.71

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta PPS 00:07:53 100.00
2 167 Evelīna Jeručenoka VVV 00:08:49 89.41

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4256 Matīss Leitlands Burkānciems&CO 00:20:29 100.00
2 30 Māris Heinols VVV 00:22:45 90.04
3 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:23:20 87.79
196 Pauls Alberings VVV Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 178 Arta Rulle VPS 00:21:48 100.00
2 212 Sintija Ozola VPS 00:21:49 99.92
3 121 Kristīne Ķikuta Ķikuti 00:37:29 58.16

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 14 Rinalds Vīksna VVĢ 00:47:05 100.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 204 Vilma Alberinga VVV 00:24:19 100.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 375 Sandis Āboliņš Vaidava 00:31:55 100.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 313 Pēteris Liepa VVV 00:25:35 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa VPĢ 00:28:20 100.00
2 291 Marta Saliņa VPĢ 00:38:32 73.53

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:30:24 100.00
2 4196 Uldis Jansons VVV 00:32:37 93.20
3 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:36:37 83.02

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4465 Evija Stračinska Burkānciems un Co 00:30:00 100.00
2 4457 Dainuvīte Viškere Komunālā saimn. 00:47:09 63.63
3 4456 Inese Kokenberga Komunālā saimniec. 00:47:33 63.09
4 4500 Guna Ķibere Pēdas mežā 00:48:39 61.66

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:26:51 100.00
2 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:27:28 97.75
3 4234 Egils Krastiņš EŽI 00:31:10 86.15
4 4101 Andris Āboliņš Vaidava 00:31:46 84.52
5 360 Juris Lūsītis Individ. 00:40:39 66.05

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4134 Ņina Blūma BE44 00:34:12 100.00
2 4419 Inga Vīksna ZET 00:39:44 86.07
3 4491 Vita Boša Ekers 00:39:47 85.97
4 4410 Ilona Vandāna Seniors 00:45:21 75.41

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:29:31 100.00
2 4425 Jānis Zagorskis Ekers 00:30:29 96.83
3 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:33:46 87.41
4 127 Andris Cekuls Cēsis 00:43:18 68.17

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 00:41:17 100.00

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4381 Anatolijs Štainmillers Seda 00:22:06 100.00
2 125 Arnolds kučinskis Ogre 00:22:20 98.96
3 4401 Guntis Upacers Seniors 00:23:14 95.12
4 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:25:01 88.34
5 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:25:47 85.71
6 4414 Vilnis Velde GNP 00:29:09 75.81
7 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:30:12 73.18
8 38 Visvaldis Baltiņš Leči 00:33:46 65.45
9 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 00:34:25 64.21
10 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 01:00:09 36.74
4249 Agris Kronbergs Saulrīti Diskvalif. 0.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:33:07 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji