You are herePiedalies skriešanas un nūjošanas treniņsacensību seriālā «BURTNIEKU NOVADA APĻI 2018»

Piedalies skriešanas un nūjošanas treniņsacensību seriālā «BURTNIEKU NOVADA APĻI 2018»


RakstījaAdministrators- Publicēts11 Jūnijs 2018

Trešdien, 13. jūnijā, tiks dots starts pirmajam skriešanas un nūjošanas treniņsacensību seriālam «Burtnieku novada apļi 2018», kas norisināsies sešos posmos Burtnieku novada pagastu skaistākajās un ainaviskajās vietās:


1. 13. jūnijā Valmiermuižā;

2. 20. jūnijā Ēvelē;

3. 27. jūnijā Rencēnos;

4. 11. jūlijā Vecatē;

5. 18. jūlijā Matīšos;

6. 25. jūlijā Burtniekos.


Katras vecuma grupas dalībnieki skrien, nūjo savu distanci noteiktā laika limita ietvaros. Dalībnieks pats seko pavadītajam laikam distancē uz lielā pulksteņa starta—finiša zonā. Plašāka informācija nolikumā.


Katrs skrējējs un nūjotājs pēc trases pievarēšanas finišā saņems veselīgu našķi un laikapstākļiem atbilstošu dzērienu — siltu tēju vai atspirdzinošu dzērienu. Piemiņas balvas saņems visi dalībnieki — katrā posmā saņemot atšķirīgu puzles gabaliņu, kurus saliekot kopā veidosies vienota seriāla piemiņas balva. 6. posmā, 25. jūlijā Burtniekos, pēc distanču veikšanas notiks apbalvošana. 1.—3. vietu ieguvēji kopvērtējumā katrā vecuma grupā tiks apbalvoti ar balvām.


Iepriekšējā pieteikšanās treniņsacensībām internetā — www.burtniekunovads.lv, www.zvoc.lv, aizpildot dalībnieka anketu. Dalībniekiem iespējams pieteikties arī uz vietas sacensību dienā no plkst. 17.30 līdz plkst. 18.20.


DALĪBAS MAKSA. Pieaugušajiem: viens posms: EUR 3,00, visi (6) posmi EUR 15,00, jauniešiem un bērniem: viens posms bērniem EUR 1,00, visi posmi EUR 4,00.


Reģistrēšanās un SI karšu — elektroniskās atzīmēšanās sistēma (turpmāk tekstā — čips) izsniegšana no plkst. 17.30. Starts visām grupām no plkst. 18.00 līdz plkst. 18.30, ikvienam sportistam vēlamā laikā. Konkrēta starta vieta tiks precizēta pirms katra posma. Valmiermuižā starts tiks dots Valmiermuižas pils parkā pie Valmiermuižas alus darītavas.


Skriešanas un nūjošanas treniņsacensību seriālu organizē Burtnieku novada pašvaldība sadarbībā ar pagastu pārvaldēm un Ziemeļvidzemes orientēšanās centru (ZVOC).


Plašāka informācija, nolikums, pieteikšanās: http://www.burtniekunovads.lv/public/lat/sports/sporta_pasakumu_nolikumi/


Dalībnieki un citi interesenti aicināti arī pieņemt vasaras izaicinājumam «Esi aktīvs Burtnieku novadā», kas aizsākās 28. maijā, un piedalīties virtuālajos izaicinājumos, izmantojot mobilo aplikāciju «Endomondo», un uzskaitīt kilometrus kādā no trim disciplīnām: «Burtnieks soļo!» «Burtnieks skrien!» vai «Burtnieks brauc ar velo!». Plašāka informācija: http://www.burtniekunovads.lv/public/lat/jaunumi1/5631/. Uzvarētāju sumināšana notiks 25. augustā Burtnieka ezeru svētku laikā (Burtniekos), kur pirmo trīs vietu ieguvēji, kuri būs sakrājuši visvairāk kilometru, iegūs īpašas pārsteiguma balvas.

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji