You are herePapildus info - 15.09. Zilaiskalns

Papildus info - 15.09. Zilaiskalns


RakstījaInguna Valdmane- Publicēts14 Septembris 2016

Sacensību centrs Zilaiskalna sporta laukumā. Mašīnas drīkst novietot laukumiņos un gar ielu malām,kur to atļauj ceļu satiksmes noteikumi. Sporta laukumā un citos zālājos iebraukt nedrīkst. Daļa distances izvietota ciema teritorijā un šķērso piebraucamās ielas. Esiet uzmanīgi gan braucot,gan skrienot! Tāpat vēlreiz gribu atgādināt - SPORTISTIEM AIZLIEGTS ŠĶĒRSOT PRIVĀTĀS TERITORIJAS, PUĶU DOBES UN DĀRZUS(pēc iepriekš publicētā video atkal ar ļoti lielām bažām rīkoju skrējienu ārpus meža:().

Ja ir bažas, tad varētu pieturēties pie orientēšanās mežā. Nekādu baudu jau arī nesagādā skrējiens gar privātiem dārziņiem.

Vai tie ir 15.09 rezultāti. Īsti nesaskan.

Viss saskan. Tie ir 15. 09. rezultāti.

Nu nav jau gan! Tie ir iepriekšējā posma rezultāti!

Tie ir 08.09. rezultāti. Viss saskan.

VB grupai nebija 14 kontrolpunkti

Kurš ātrāk no rīta piecelsies, tam mazāk pieskaitīs... :D izguļās...

nemels nieku,VB grupai Kalējalā bija 14 punkti.

Prieks par pareizajiem rezultātiem, kaut gan viens otrs būtu tīri priecīgs atstāt iepriekšējos. Vēl labāk būtu ja arī LOF lapai http://lof.lv/seriali_rez/valmieras_magnets/2016/#21 aizsūtītu pareizo variantu, nu tad vienkārši būtu ideāli.

Ja jau nebūtu tik daudz aitu un aunu, tad būtu paskatījušies pāris kārtas turpu šurpu, salīdzinājuši laikus un saprastu no kuras kārtas nepareizie rezultāti bija... nevis rējušies cik kurá kārtá KP bija... bet tā jau ir... par saskaņu un vienotību!

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji