You are hereRezultāti: Magnēts 23.kārta

Rezultāti: Magnēts 23.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts26 Septembris 2019

Datums: 26.Septembris, 2019
Vieta: Kocēni
Dalībnieku skaits: 136

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:21:53 100.00
2 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:23:30 93.12
3 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:23:41 92.40
4 419 Jānis Brakšs OK Meridiāns 00:24:05 90.87
5 254 Valdis Tilts Vaidava 00:24:18 90.05
6 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:24:20 89.93
7 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 00:25:34 85.59
8 433 Jānis Ukass Burkānciems 00:25:43 85.09
9 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:26:01 84.11
10 241 Armands Broks Individ 00:26:11 83.58
11 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:29:40 73.76
12 4362 Jānis Riža Burkānciems 00:30:16 72.30
13 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:30:55 70.78
14 126 Jānis Priedītis STK 00:32:52 66.58
4184 Raivis Grīviņš Burkānciems Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:24:31 100.00

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 218 Jānis Vidzis KSK 00:21:13 100.00
2 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 00:21:15 99.84
3 368 Lauris Šmits individ. 00:22:39 93.67
4 65 Andris Saldūksnis KSK 00:22:49 92.99
5 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 00:22:58 92.38
6 208 Jānis Līgats ZVOC 00:24:00 88.40
7 344 Ivars Eglītis Individuāli 00:25:06 84.53
8 393 Ivars Jēkabsons KSK 00:25:12 84.19
9 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:26:41 79.51
10 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 00:28:30 74.44

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa ZVOC 00:15:00 100.00
2 7 Anete Geduševa ZVOC 00:17:45 84.51
3 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:19:07 78.47
4 451 Solvita Dambe Individuāli 00:19:41 76.21
5 454 Lelde Bukovska ATC Eži 00:20:43 72.41

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 721 Sandis Eglītis Sadancis 00:13:22 100.00
2 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:14:24 92.82
3 4109 Armands Sildars Individ. 00:14:54 89.71
4 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:15:16 87.55
5 4147 Andris Šakens Individ. 00:15:25 86.70
6 651 Aleksandrs Jefimovs VUGD 00:18:21 72.84

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 620 Sandra Lazare Individuāli 00:15:31 100.00
2 540 Santa Rumba Individ. 00:15:45 98.52
3 432 Edīte Miķe Individ. 00:16:10 95.98
4 691 Inga Grase Individuāli 00:16:23 94.71
5 595 Elīna Upīte Kocēni 00:16:29 94.14
6 699 Sanita Eglīte Individuāli 00:16:41 93.01
7 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:16:58 91.45
8 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:18:32 83.72
9 513 Agnese Kupce Padtex 00:18:41 83.05
10 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:20:24 76.06
11 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:20:38 75.20
12 676 Dana Markevica Rubenes PS 00:22:32 68.86
13 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:31:40 49.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 248 Zintis Dzvinko VSS 00:05:30 100.00
2 718 Adrians Moruzs Azimuts 00:05:49 94.56
3 316 Jānis Saldūksnis KSK 00:07:07 77.28
4 752 Jānis Millers Kocēnu sporta skola 00:07:30 73.33
5 278 Rūdolfs Lācis 00:08:07 67.76
6 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:08:42 63.22
7 775 Reinis Līdaka Kocēnu pamatskola 00:09:25 58.41
716 Madis Markuss Zaķis Burkānciems Diskvalif. 0.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 581 Maija Justīne Jēkabsone KSK 00:05:20 100.00
2 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:05:41 93.84
3 342 Katrīna Jēkabsone Kocēnu sporta klubs 00:07:23 72.23
4 708 Nora Dzvinko b/d Vālodzīte 00:08:07 65.71
5 475 Nikola Anna Eiduka 00:08:53 60.04

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 776 Miks Graudums Meridiāns 00:04:52 100.00
2 777 Jēkabs Graudums Meridiāns 00:05:00 97.33
3 78 Agris Peļņa Zalkši 00:07:32 64.60
4 666 Dāvis Eglīte VPS 00:09:13 52.80

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 159 Annija Tīna Sildare Kocēnu pamatskola 00:04:13 100.00
2 607 Keita Kavīte VPSS 00:06:10 68.38

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:13:48 100.00
2 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:15:12 90.79
3 671 Reds Šmits VPS 00:15:31 88.94
4 612 Kristofers Soročins 00:16:21 84.40
5 99 Jēkabs Kaķis VVV 00:16:31 83.55
6 742 Armands Krastiņš Meridiāns 00:17:33 78.63
7 664 Eduards Ēriks Sotē VPS 00:18:02 76.52
8 774 Ralfs Līdaka Kocēnu pamatskola 00:24:04 57.34
534 Reino Urpens VSS Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 108 Anete Stabiņa Grundzāle 00:14:04 100.00
2 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:15:49 88.94
3 743 Adriana Krastiņa Meridiāns 00:16:02 87.73
4 605 Elza Eglīte VSS 00:17:27 80.61
5 615 Elza Veinberga Jaunsardze 00:17:45 79.25
6 682 Gabriela Grase Jaunsardze 00:22:12 63.36
7 359 Emīlija Dārta Plūme VPS 00:31:03 45.30

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 627 Alberts Šķilteris VVV 00:20:00 100.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:12:49 100.00
2 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:16:37 77.13
3 214 Nikija Biruma VVV 00:17:11 74.59

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:20:32 100.00
2 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:23:14 88.38

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:15:58 100.00
2 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 00:26:06 61.17

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1977 Zanda Stabiņa Grundzāle 00:22:26 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 21 Austris Krastiņš SK Briksnis 00:19:13 100.00
2 51 Ģirts Pakalns KSK 00:19:46 97.22
3 62 Sandis Pētersons Bebri 00:20:15 94.90
4 203 Valerii Prosolkov Seda 00:21:48 88.15
5 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:24:29 78.49
6 36 Māris Baltiņš Leči 00:25:02 76.76

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 20 Līga Pētersone ZVOC 00:19:57 100.00
2 4105 Dina Alksne ZVOC 00:20:24 97.79
3 400 Nora Baranovska Individ. 00:20:51 95.68
4 603 Marta Liepiņa Individ. 00:20:55 95.38
5 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:23:32 84.77
6 771 Sanita Strazdiņa Rozula 00:24:23 81.82
7 445 Līga Brence Individ. 00:24:43 80.71
8 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:25:11 79.22

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:19:14 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:19:33 98.38
3 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:22:04 87.16
4 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:23:49 80.76
5 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:24:29 78.56

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:18:30 100.00
2 395 Ieva Eliāse Individuāli 00:20:25 90.61
2 596 Elita Staune Individ. 00:20:25 90.61
4 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:24:17 76.18
5 365 Inese Ozola ZVOC 00:24:19 76.08

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 280 Ivars Eškins BE44 00:16:06 100.00
2 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:16:27 97.87
3 790 Aivis Gailītis Sauļi 00:16:32 97.38
4 83 Jānis Dainis FK Kocēni 00:17:35 91.56
5 90 Andis Smilga Individuāli 00:18:36 86.56
6 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:21:19 75.53

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:16:50 100.00
2 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:25:07 67.02

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:16:37 100.00
2 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:21:14 78.26

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:18:44 100.00
2 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:19:04 98.25
3 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:21:14 88.23
4221 Ilga Kokareviča Brenguļi Diskvalif. 0.00

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:31:25 100.00
2 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:35:01 89.72
3 4414 Vilnis Velde Laine 00:50:13 62.56

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:31:44 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji