You are hereRezultāti: Magnēts 22.kārta

Rezultāti: Magnēts 22.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts19 Septembris 2019

Datums: 19.Septembris, 2019
Vieta: Grīviņi Z
Dalībnieku skaits: 124

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:59:20 100.00
2 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 01:00:44 97.69
3 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:02:21 95.16
4 433 Jānis Ukass Burkānciems 01:04:03 92.64
5 419 Jānis Brakšs OK Meridiāns 01:16:54 77.16
6 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 01:32:06 64.42
7 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:35:58 61.83
574 Mārtiņš Vabulis B&Co Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:50:22 100.00

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 218 Jānis Vidzis KSK 00:50:33 100.00
2 65 Andris Saldūksnis KSK 00:53:01 95.35
3 208 Jānis Līgats ZVOC 00:55:07 91.71
4 287 Jānis Millers Individ. 01:02:01 81.51
5 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 01:04:12 78.74
6 368 Lauris Šmits individ. 01:08:38 73.65
7 423 Sandis Eglītis Individuāli 01:08:44 73.55
8 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:16:46 65.85
9 692 Andris Jēkabsons KSK 01:27:46 57.60

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa ZVOC 00:41:35 100.00
2 6 Agnese Geduševa ZVOC 00:44:04 94.36
3 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:47:47 87.02
4 715 Zane Luste Mazsalaca 00:57:36 72.19
5 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 01:04:36 64.37
6 454 Lelde Bukovska ATC Eži 01:10:40 58.84
226 Inga Dukure Robežsardze Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4147 Andris Šakens Individ. 00:42:01 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:42:04 99.88
2 721 Sandis Eglītis Sadancis 00:42:04 99.88
4 4109 Armands Sildars Individ. 00:43:01 97.68
5 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:48:21 86.90
6 770 Kaspars Eglītis Ind. 00:59:05 71.11
31 Aigars Šuvcāns LAT MET Diskvalif. 0.00
651 Aleksandrs Jefimovs VUGD Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 699 Sanita Eglīte individ. 00:50:47 100.00
2 106 Maija Blūzma Individ. 00:51:46 98.10
3 513 Agnese Kupce Padtex 00:55:52 90.90
4 338 Vineta Šmite Individ. 00:56:59 89.12
5 451 Solvita Dambe Individuāli 00:57:13 88.76
6 620 Sandra Lazare Individuāli 00:57:55 87.68
7 691 Inga Grase Individuāli 00:58:02 87.51
8 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:59:22 85.54
9 347 Kristīne Cinate Cielaviņas liecinieces 01:01:14 82.93
10 301 Solvita Strautiņa Individuāli 01:06:04 76.87
205 Dace Peļņa Zalkši Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 316 Jānis Saldūksnis KSK 00:21:33 100.00
2 752 Jānis Millers Kocēnu sporta skola 00:21:44 99.16
3 248 Zintis Dzvinko VSS 00:24:38 87.48
4 718 Adrians Moruzs Azimuts 00:25:22 84.95
5 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:27:04 79.62

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:27:15 100.00
2 708 Nora Dzvinko b/d Vālodzīte 00:31:45 85.83

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 776 Miks Graudums Meridiāns 00:14:52 100.00
2 777 Jēkabs Graudums Meridiāns 00:17:15 86.18
3 78 Agris Peļņa Zalkši 00:21:38 68.72
666 Dāvis Eglīte VPS Diskvalif. 0.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:14:09 100.00
2 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:16:29 85.84
3 159 Annija Tīna Sildare Kocēnu pamatskola 00:16:43 84.65
4 665 Kitija Zīle VPS 00:37:32 37.70

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:41:12 100.00
2 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:43:41 94.32
3 742 Armands Krastiņš Meridiāns 00:43:53 93.89
4 534 Reino Urpens VSS 00:44:12 93.21
5 99 Jēkabs Kaķis VVV 00:53:36 76.87
6 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 01:04:04 64.31
7 612 Kristofers Soročins 01:22:08 50.16

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 108 Anete Stabiņa Grundzāle 00:35:20 100.00
2 743 Adriana Krastiņa Meridiāns 00:38:30 91.77
3 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:41:51 84.43
4 605 Elza Eglīte VSS 00:42:05 83.96
5 682 Gabriela Grase Jaunsardze 00:57:57 60.97

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 627 Alberts Šķilteris VVV 01:21:52 100.00
275 Edijs Čākurs Naukšēni Diskvalif. 0.00
604 Dāvids Voitehovskis V5v Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:44:48 100.00
2 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:46:33 96.24
3 796 Aleksandra Kļaveniece ZVOC 01:02:53 71.24
214 Nikija Biruma VVV Diskvalif. 0.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:40:37 100.00
2 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 01:15:45 53.62

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 30 Māris Heinols VVV 00:55:28 100.00
2 220 Alvis Miglavs VVV 01:06:57 82.85

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3 Liene Mālniece V5V 00:53:28 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 21 Austris Krastiņš SK Briksnis 00:42:29 100.00
2 51 Ģirts Pakalns KSK 00:50:07 84.77
3 4362 Jānis Riža Burkānciems 00:54:33 77.88
4 62 Sandis Pētersons Bebri 00:54:47 77.55
5 36 Māris Baltiņš Leči 01:01:42 68.85
6 63 Kristaps Dzvinko Individ. 01:02:30 67.97
7 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 01:07:58 62.51
465 Jānis Jenerts Burkānciems Diskvalif. 0.00

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 20 Līga Pētersone ZVOC 00:51:05 100.00
2 400 Nora Baranovska Individ. 00:54:33 93.64
3 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:54:54 93.05

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:54:25 100.00
2 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:54:45 99.39
3 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:59:45 91.07
4 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:02:41 86.81
5 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 01:05:26 83.16
6 40 Dainis Birkavs Rūjiena 01:21:43 66.59
647 Jurij Vanaveski Voru Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:58:11 100.00
2 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:23:59 69.28
3 610 Evija Soročina indfivid. 01:33:20 62.34

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:39:33 100.00
2 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:41:18 95.76
3 280 Ivars Eškins BE44 00:42:50 92.33
4 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:44:24 89.08
5 90 Andis Smilga Individuāli 00:54:09 73.04
6 4272 Valdis Pulkstenis Cēsis 00:57:24 68.90
7 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:02:05 63.70

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:43:36 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:46:51 93.06
3 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:59:47 72.93

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:40:01 100.00
2 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:54:42 73.16
3 657 Ralfs Samulis Individuāli 00:56:19 71.06
306 Guntars Stucis Bykolat Diskvalif. 0.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena Diskvalif. 0.00
4398 Valentīna Trumpe Individuāli Diskvalif. 0.00

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4414 Vilnis Velde Laine 01:02:34 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:03:48 98.07
3 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 01:05:28 95.57

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:06:19 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji