You are hereRezultāti: Magnēts 20.kārta

Rezultāti: Magnēts 20.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts05 Septembris 2019

Datums: 5.Septembris, 2019
Vieta: Upītes
Dalībnieku skaits: 156

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:52:07 100.00
2 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:55:45 93.48
3 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:57:21 90.87
4 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:59:38 87.40
5 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 01:12:39 71.74
6 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:14:02 70.40
4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa ZVOC 00:52:08 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:55:19 94.25
3 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:09:31 74.99

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 287 Jānis Millers Individ. 00:40:14 100.00
2 433 Jānis Ukass Burkānciems 00:43:34 92.35
3 218 Jānis Vidzis KSK 00:46:54 85.79
4 208 Jānis Līgats ZVOC 00:47:28 84.76
5 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 00:49:13 81.75
6 714 Artūrs Putniņš Ģeogrāfu mafija 00:57:10 70.38
7 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:59:10 68.00
8 368 Lauris Šmits individ. 00:59:16 67.89
9 315 Kārlis Podiņš Individ. 01:02:02 64.86
10 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 01:08:06 59.08

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:39:30 100.00
2 6 Agnese Geduševa ZVOC 00:40:42 97.05
3 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:47:01 84.01
4 454 Lelde Bukovska ATC Eži 00:53:50 73.37
5 451 Solvita Dambe Individuāli 00:59:37 66.26
6 715 Zane Luste Mazsalaca 01:00:36 65.18

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:37:33 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:39:55 94.07
3 179 Armands Šmits Individ 00:40:49 92.00
4 721 Sandis Eglītis Sadancis 00:42:13 88.95
5 97 Ilmārs Skādulis Namsaimnieks 00:44:35 84.22
6 4109 Armands Sildars Individ. 00:48:09 77.99
7 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:50:21 74.58

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 792 Ketija Irkle Ind. 00:34:25 100.00
2 691 Inga Grase Individuāli 00:39:04 88.10
3 106 Maija Blūzma Individ. 00:39:05 88.06
4 432 Edīte Miķe Individ. 00:43:29 79.15
5 540 Santa Rumba Individ. 00:43:54 78.40
6 620 Sandra Lazare Individuāli 00:44:20 77.63
7 205 Dace Peļņa Zalkši 00:44:56 76.59
8 338 Vineta Šmite Individ. 00:45:54 74.98
9 513 Agnese Kupce Padtex 00:46:09 74.58
10 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:46:44 73.64
11 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:56:08 61.31
12 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:57:59 59.36
13 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:58:00 59.34
14 699 Sanita Eglīte Individuāli 00:58:07 59.22
15 4356 Sandra Mikuļinoka SADANNA 01:08:54 49.95

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 752 Jānis Millers Kocēnu sporta skola 00:19:27 100.00
2 248 Zintis Dzvinko VSS 00:19:35 99.32
3 0 Ance Zilpauša x7 00:20:20 95.66
4 775 Reinis Līdaka Kocēnu pamatskola 00:21:11 91.82
5 718 Adrians Moruzs Azimuts 00:29:55 65.01
6 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:29:58 64.91

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 639 Nensija Elza Eiduka Individuāli 00:20:07 100.00
2 0 Ance Zilpauša x7 00:20:58 95.95
3 475 Nikola Anna Eiduka 00:22:48 88.23
4 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:22:54 87.85
5 420 Dārta Sedleniece b/d Burtiņš 00:35:20 56.93
6 708 Nora Dzvinko b/d Vālodzīte 00:35:39 56.43

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 776 Miks Graudums Meridiāns 00:14:49 100.00
2 732 Miks Liepiņš Meridiāns 00:17:04 86.82
3 777 Jēkabs Graudums Meridiāns 00:17:13 86.06
4 78 Agris Peļņa Zalkši 00:23:02 64.33

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 159 Annija Tīna Sildare Kocēnu pamatskola 00:15:48 100.00
2 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:16:13 97.43
3 579 Marta Vaļģe VVV 00:26:33 59.51

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 99 Jēkabs Kaķis VVV 00:29:14 100.00
2 671 Reds Šmits VPS 00:29:38 98.65
3 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:32:39 89.54
4 664 Eduards Ēriks Sotē VPS 00:36:56 79.15
5 774 Ralfs Līdaka Kocēnu pamatskola 00:46:20 63.09
6 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:54:59 53.17
7 534 Reino Urpens VSS 00:55:07 53.04
413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 108 Anete Stabiņa Grundzāle 00:24:06 100.00
2 778 Sanija Alksne Meridiāns 00:25:56 92.93
3 743 Adriana Krastiņa Meridiāns 00:31:57 75.43
4 605 Elza Eglīte VSS 00:34:30 69.86
5 359 Emīlija Dārta Plūme VPS 00:36:27 66.12
6 682 Gabriela Grase Jaunsardze 00:39:14 61.43
7 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:39:51 60.48
8 607 Keita Kavīte VPSS 00:41:35 57.96
9 121 Dārta Katana V5V 01:03:47 37.78

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:34:01 100.00
2 681 Rodrigo Grasis Jaunsardze 00:45:23 74.95
3 627 Alberts Šķilteris VVV 01:10:12 48.46

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:33:24 100.00
2 796 Aleksandra Kļaveniece ZVOC 00:48:40 68.63
3 214 Nikija Biruma VVV 00:49:38 67.29

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:43:30 100.00
2 150 Emīls Miķis Jaunsardze 01:08:45 63.27

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:38:52 100.00
2 3 Liene Mālniece V5V 00:58:34 66.36
3 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 01:07:37 57.48
795 Sabīne Strazdiņa Meridiāns Diskvalif. 0.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:43:04 100.00
2 30 Māris Heinols VVV 00:44:15 97.33

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 21 Austris Krastiņš SK Briksnis 00:36:35 100.00
2 4362 Jānis Riža Burkānciems 00:37:45 96.91
3 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:40:13 90.97
4 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:44:57 81.39
5 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:47:33 76.94
6 647 Jurij Vanaveski Voru 00:48:01 76.19
7 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:50:17 72.75
8 36 Māris Baltiņš Leči 00:52:35 69.57

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne ZVOC 00:42:26 100.00
2 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:44:51 94.61
3 400 Nora Baranovska Individ. 00:45:54 92.45
4 20 Līga Pētersone ZVOC 00:50:07 84.67
5 4465 Evija Stračinska Burkānciems un Co 00:55:02 77.10
6 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:55:28 76.50
7 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:56:57 74.51
8 771 Sanita Strazdiņa Rozula 01:13:36 57.65

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 111 Jānis Vaļģis z/s Kalnpierbes 00:43:40 100.00
2 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:44:36 97.91
3 1914 Ivars Muzikants Balta 00:50:03 87.25
4 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:50:57 85.70
5 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:53:07 82.21
6 40 Dainis Birkavs Rūjiena 00:55:12 79.11
7 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:56:32 77.24
8 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:58:54 74.14
9 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:59:59 72.80

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:48:58 100.00
2 596 Elita Staune Individ. 00:49:45 98.43
3 395 Ieva Eliāse Individuāli 00:49:55 98.10
4 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:55:49 87.73
5 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:01:26 79.71

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:32:39 100.00
2 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:35:45 91.33
3 653 Guntis Koks 00:36:08 90.36
4 280 Ivars Eškins BE44 00:36:14 90.11
5 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:39:45 82.14
6 90 Andis Smilga Individuāli 00:42:38 76.58
7 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:46:15 70.59
8 790 Aivis Gailītis Sauļi 00:49:13 66.34

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:40:15 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:47:07 85.43
3 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:50:14 80.13
4 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:53:08 75.75

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:39:01 100.00
2 748 Juri Merirand Otepaa SK 00:40:42 95.86
3 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:47:53 81.48
4 306 Guntars Stucis Bykolat 00:52:31 74.29
5 127 Andris Cekuls Cēsis 00:59:41 65.37
6 657 Ralfs Samulis Individuāli 01:04:10 60.81

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:41:35 100.00
2 370 Inta Tabaka Amatciems 00:46:11 90.04
3 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:55:47 74.54
4 751 Tiina Rillo Otepaa 01:01:24 67.73
5 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:09:00 60.27

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4414 Vilnis Velde Laine 00:45:48 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:53:51 85.05
3 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:56:02 81.74
4 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:04:10 71.38

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:57:57 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji