You are hereRezultāti: Magnēts 19.kārta

Rezultāti: Magnēts 19.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts30 Augusts 2019

Datums: 29.Augusts, 2019
Vieta: Kalējala
Dalībnieku skaits: 159

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 369 Ainārs Drozds Meridiāns 00:49:44 100.00
2 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:53:14 93.43
3 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:53:40 92.67
4 290 Valters Ļubinskis ZVOC 00:53:51 92.36
5 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:58:26 85.11
6 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:58:30 85.01
7 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 01:02:17 79.85
8 254 Valdis Tilts Vaidava 01:03:07 78.80
9 181 Atis Heinols VVV 01:10:31 70.53
10 28 Māris Heinols ZVOC 01:14:51 66.44
11 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:16:03 65.40
12 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:39:03 50.21

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:54:01 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 01:02:48 86.01
3 7 Anete Geduševa ZVOC 01:05:01 83.08

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 433 Jānis Ukass Burkānciems 00:48:21 100.00
2 65 Andris Saldūksnis KSK 00:50:43 95.33
3 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 01:00:49 79.50
4 208 Jānis Līgats ZVOC 01:01:02 79.22
5 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 01:05:20 74.01
6 218 Jānis Vidzis KSK 01:07:36 71.52
7 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:20:23 60.15
8 315 Kārlis Podiņš Individ. 01:21:36 59.25
9 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 01:45:55 45.65
423 Sandis Eglītis Individuāli Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:41:29 100.00
2 6 Agnese Geduševa ZVOC 00:44:41 92.84
3 4274 Agita Marena KSK 00:48:39 85.27
4 704 Marta Katana Individ. 00:55:20 74.97
5 715 Zane Luste Mazsalaca 00:55:58 74.12
6 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 00:56:03 74.01
7 226 Inga Dukure Robežsardze 00:57:59 71.54
8 451 Solvita Dambe Individuāli 01:05:34 63.27
454 Lelde Bukovska ATC Eži Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:32:02 100.00
2 651 Aleksandrs Jefimovs VUGD 00:37:05 86.38
3 4147 Andris Šakens Individ. 00:39:52 80.35
4 721 Sandis Eglītis Sadancis 00:41:58 76.33
5 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:42:21 75.64
6 4109 Armands Sildars Individ. 00:44:58 71.24
7 179 Armands Šmits Individ 00:46:28 68.94
8 626 Vladislavs Klapenkovs NMPD 00:47:08 67.96

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 540 Santa Rumba Individ. 00:34:53 100.00
2 513 Agnese Kupce Padtex 00:35:21 98.68
3 106 Maija Blūzma Individ. 00:39:32 88.24
4 691 Inga Grase Individuāli 00:39:33 88.20
5 338 Vineta Šmite Individ. 00:40:02 87.14
6 347 Kristīne Cinate Cielaviņas liecinieces 00:40:34 85.99
7 620 Sandra Lazare Individuāli 00:41:31 84.02
8 789 Lauma Tjuniņa Ind. 00:45:29 76.69
9 205 Dace Peļņa Zalkši 00:47:36 73.28
10 225 Evita Kampuse Individ. 00:51:17 68.02
11 792 Ketija Irkle Ind. 00:52:27 66.51
12 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:53:41 64.98
13 432 Edīte Miķe Individ. 00:53:59 64.62
14 301 Solvita Strautiņa Individuāli 01:01:29 56.74
15 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 01:02:39 55.68

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 316 Jānis Saldūksnis KSK 00:17:28 100.00
2 248 Zintis Dzvinko VSS 00:19:46 88.36
3 718 Adrians Moruzs Azimuts 00:20:17 86.11
4 417 Toms Grīnfelds b/d Sprīdītis 00:23:43 73.65

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 782 Paula Hemmele Individ. 00:20:37 100.00
2 637 Emīlija Bogdanova VVV 00:22:52 90.16
3 644 Liliāna Krūskopa VPS 00:25:20 81.38
4 475 Nikola Anna Eiduka 00:25:30 80.85
5 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:26:11 78.74
6 645 Elizabete Krūskopa b/d Vālodzīte 00:26:17 78.44
7 708 Nora Dzvinko b/d Vālodzīte 00:30:40 67.23
8 420 Dārta Sedleniece b/d Burtiņš 00:32:32 63.37
9 402 Ance Rumba Dikļu b/d 00:35:21 58.32
10 121 Dārta Katana V5V 00:37:29 55.00
11 749 Irbe Katana Katanas ieceļotāji 00:43:04 47.87

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 777 Jēkabs Graudums Meridiāns 00:15:41 100.00
2 746 Teodors Rebinovs Meridiāns 00:15:55 98.53
3 776 Miks Graudums Meridiāns 00:16:48 93.35
4 78 Agris Peļņa Zalkši 00:22:18 70.33
5 788 Marts Ezeriņš Meridiāns 00:23:20 67.21
6 738 Kārlis Markevics VBSS 01:06:38 23.54

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:13:45 100.00
2 159 Annija Tīna Sildare Kocēnu pamatskola 00:15:44 87.39
3 116 Dita Egita Briede VVV 00:20:11 68.13
4 794 Jūlija Zvirgzde Seniors 00:34:06 40.32

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:42:41 100.00
2 671 Reds Šmits VPS 00:48:52 87.35
3 612 Kristofers Soročins 01:54:23 37.32
4 534 Reino Urpens VSS 02:07:50 33.39
5 664 Eduards Ēriks Sotē VPS 02:34:06 27.70
99 Jēkabs Kaķis VVV Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 778 Sanija Alksne Meridiāns 00:33:35 100.00
2 743 Adriana Krastiņa Meridiāns 00:35:31 94.56
3 605 Elza Eglīte VSS 00:38:09 88.03
4 745 Anna Dzedone Meridiāns 00:39:49 84.34
5 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:47:58 70.01
6 675 Elīza Markevica Rubenes PS 01:02:18 53.91
734 Sanija Purviņa Meridiāns Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:29:45 100.00
2 681 Rodrigo Grasis Jaunsardze 00:47:02 63.25
3 627 Alberts Šķilteris VVV 01:00:08 49.47

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 214 Nikija Biruma VVV 00:35:23 100.00
2 733 Lauma Jānelsiņa Meridiāns 00:37:48 93.61
3 210 Elīza Atslēga VVV 00:40:54 86.51
4 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:43:13 81.87
5 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:47:28 74.54
6 796 Aleksandra Kļaveniece ZVOC 00:49:48 71.05

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:54:44 100.00
2 150 Emīls Miķis Jaunsardze 01:17:44 70.41

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 795 Sabīne Strazdiņa Meridiāns 01:21:09 100.00
2 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 01:31:18 88.88

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 30 Māris Heinols VVV 00:52:43 100.00
2 220 Alvis Miglavs VVV 01:05:50 80.08

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
4 Kristiana Kate Erģe VPģ Diskvalif. 0.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Burkānciems 00:41:54 100.00
2 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:44:46 93.60
3 51 Ģirts Pakalns KSK 00:46:14 90.63
4 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:47:04 89.02
5 62 Sandis Pētersons Bebri 00:48:55 85.66
6 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:54:43 76.58
7 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:57:44 72.58
8 36 Māris Baltiņš Leči 01:07:02 62.51

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 20 Līga Pētersone ZVOC 00:46:12 100.00
2 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:47:45 96.75
3 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:52:46 87.56
4 400 Nora Baranovska Individ. 00:54:47 84.33
5 542 Anda Grāpēna Individ. 01:02:21 74.10
6 445 Līga Brence Individ. 01:13:27 62.90
7 771 Sanita Strazdiņa Rozula 02:05:44 36.74

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:42:53 100.00
2 647 Jurij Vanaveski Voru 00:44:01 97.43
3 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:57:38 74.41
4 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:59:04 72.60
5 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 01:00:22 71.04
6 483 Gints Šteimanis Aimasa 01:15:25 56.86
7 40 Dainis Birkavs Rūjiena 01:22:33 51.95
39 Alvils Dūdiņš individ. Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 395 Ieva Eliāse Individuāli 00:53:47 100.00
2 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:59:03 91.08
3 596 Elita Staune Individ. 01:02:18 86.33
4 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:10:24 76.40
5 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:11:02 75.72
6 610 Evija Soročina indfivid. 01:25:55 62.60

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:36:59 100.00
2 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:37:13 99.37
3 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:42:55 86.17
790 Aivis Gailītis Sauļi Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:35:33 100.00
2 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:48:05 73.93
3 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:52:54 67.20
4 4491 Vita Boša Ekers 00:54:09 65.65

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 748 Juri Merirand Otepaa SK 00:36:35 100.00
2 657 Ralfs Samulis Individuāli 00:41:09 88.90
3 127 Andris Cekuls Cēsis 00:48:31 75.40
4 306 Guntars Stucis Bykolat 01:00:18 60.67

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:34:37 100.00
2 751 Tiina Rillo Otepaa 00:40:02 86.47
3 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:51:48 66.83
4 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:52:30 65.94

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 01:01:32 100.00
2 4414 Vilnis Velde Laine 01:08:51 89.37

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:04:23 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji