You are hereRezultāti: Magnēts 18.kārta

Rezultāti: Magnēts 18.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts22 Augusts 2019

Datums: 22.Augusts, 2019
Vieta: Lauvaskalns
Dalībnieku skaits: 144

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:58:20 100.00
2 290 Valters Ļubinskis ZVOC 00:59:38 97.82
3 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:03:49 91.41
4 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 01:05:00 89.74
5 241 Armands Broks Individ 01:09:01 84.52
6 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 01:11:55 81.11
7 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 01:12:12 80.79
8 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:15:00 77.78
9 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:28:41 65.78
10 793 Kaspars Sirmais Ind. 01:59:48 48.69

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 01:08:59 100.00
2 7 Anete Geduševa ZVOC 01:11:09 96.95
3 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 01:13:39 93.66
4 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:14:39 92.41
5 95 Dace Gaigala ZVOC 01:24:16 81.86

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 65 Andris Saldūksnis KSK 00:51:36 100.00
2 287 Jānis Millers Individ. 00:55:33 92.89
3 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 00:57:16 90.10
4 208 Jānis Līgats ZVOC 00:59:44 86.38
5 368 Lauris Šmits individ. 01:06:25 77.69
6 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 01:11:47 71.88
7 423 Sandis Eglītis Individuāli 01:17:05 66.94
8 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 01:18:58 65.34
9 315 Kārlis Podiņš Individ. 01:27:43 58.83
10 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:58:18 43.62
11 434 Raivis Tauriņš Eži 01:58:38 43.50

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4106 Elvita Alksne VVV 00:45:47 100.00
2 6 Agnese Geduševa ZVOC 00:52:26 87.32
3 704 Marta Katana Individ. 00:54:59 83.27
4 4413 Kitija Līgate ZVOC 01:01:46 74.12
5 4274 Agita Marena KSK 01:07:02 68.30
6 715 Zane Luste Mazsalaca 01:08:33 66.79
7 439 Anda Saliņa Burkānciems 01:12:17 63.34
8 451 Solvita Dambe Individuāli 01:17:03 59.42
9 454 Lelde Bukovska ATC Eži 01:17:33 59.04

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4109 Armands Sildars Individ. 00:37:24 100.00
2 770 Kaspars Eglītis Ind. 00:42:07 88.80
3 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:43:30 85.98
4 651 Aleksandrs Jefimovs VUGD 00:43:34 85.85
5 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:44:35 83.89
6 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:59:15 63.12
4147 Andris Šakens Individ. Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 691 Inga Grase Individuāli 00:50:03 100.00
2 106 Maija Blūzma Individ. 00:50:06 99.90
3 347 Kristīne Cinate Cielaviņas liecinieces 00:53:05 94.29
4 792 Ketija Irkle Ind. 00:53:57 92.77
5 513 Agnese Kupce Padtex 00:54:57 91.08
6 620 Sandra Lazare Individuāli 00:57:04 87.70
7 432 Edīte Miķe Individ. 00:57:57 86.37
8 415 Inga Kalniņa Individuāli 01:00:32 82.68
9 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 01:01:39 81.18
10 699 Sanita Eglīte Individuāli 01:03:01 79.42
11 624 Māra Maurāne Individuāli 01:11:03 70.44
12 789 Lauma Tjuniņa Ind. 01:14:49 66.90
13 4356 Sandra Mikuļinoka SADANNA 01:15:43 66.10

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 316 Jānis Saldūksnis KSK 00:14:48 100.00
2 248 Zintis Dzvinko VSS 00:15:21 96.42
3 775 Reinis Līdaka Kocēnu pamatskola 00:20:05 73.69

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 420 Dārta Sedleniece b/d Burtiņš 00:14:22 100.00
2 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:15:16 94.10
3 475 Nikola Anna Eiduka 00:15:35 92.19
4 639 Nensija Elza Eiduka Individuāli 00:17:00 84.51
5 782 Paula Hemmele Individ. 00:17:18 83.04
6 708 Nora Dzvinko b/d Vālodzīte 00:29:16 49.09
7 749 Irbe Katana Katanas ieceļotāji 00:35:08 40.89

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 729 Horens Olivers Pētersons Meridiāns 00:13:27 100.00
2 777 Jēkabs Graudums Meridiāns 00:15:54 84.59
2 78 Agris Peļņa Zalkši 00:15:54 84.59
4 776 Miks Graudums Meridiāns 00:15:58 84.24
5 742 Armands Krastiņš Meridiāns 00:19:28 69.09
6 738 Kārlis Markevics VBSS 00:20:35 65.34

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:09:40 100.00
2 159 Annija Tīna Sildare Kocēnu pamatskola 00:12:17 78.70
3 754 Estere Naudiņa Meridiāns 00:36:24 26.56

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:10:33 100.00
2 774 Ralfs Līdaka Kocēnu pamatskola 00:14:23 73.35
3 671 Reds Šmits VPS 00:14:43 71.69
4 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:14:56 70.65
5 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:15:36 67.63
6 534 Reino Urpens VSS 00:15:48 66.77
7 791 Dāvis Vilisters VVV 00:16:35 63.62
8 787 Gregors Kreicbergs Meridiāns 00:21:29 49.11
788 Marts Ezeriņš Meridiāns Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 743 Adriana Krastiņa Meridiāns 00:16:45 100.00
2 675 Elīza Markevica Rubenes PS 00:20:47 80.59
3 607 Keita Kavīte VPSS 00:21:51 76.66
4 605 Elza Eglīte VSS 00:25:42 65.18
5 734 Sanija Purviņa Meridiāns 00:39:19 42.60

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:36:23 100.00
2 627 Alberts Šķilteris VVV 01:26:36 42.01
681 Rodrigo Grasis Jaunsardze Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VVV 00:46:00 100.00
2 214 Nikija Biruma VVV 01:02:44 73.33
409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola Diskvalif. 0.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:48:18 100.00
2 150 Emīls Miķis Jaunsardze 01:13:24 65.80

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 01:02:54 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:44:20 100.00
2 3 Liene Mālniece V5V 00:57:15 77.44

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 21 Austris Krastiņš SK Briksnis 00:44:53 100.00
2 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:46:41 96.14
3 62 Sandis Pētersons Bebri 00:51:51 86.56
4 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:53:30 83.89
5 51 Ģirts Pakalns KSK 00:55:56 80.24
6 4362 Jānis Riža Burkānciems 00:58:23 76.88
7 36 Māris Baltiņš Leči 01:00:34 74.11
8 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:01:13 73.32
9 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 01:01:40 72.78
10 203 Valerii Prosolkov Seda 01:05:26 68.59
11 414 Atis Kalējs Gaujiena 01:06:44 67.26

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:49:54 100.00
2 426 Jana Adata Burkānciems&CO 01:02:51 79.40
3 4105 Dina Alksne ZVOC 01:04:40 77.16
4 20 Līga Pētersone ZVOC 01:10:51 70.43
5 445 Līga Brence Individ. 01:12:29 68.84
6 542 Anda Grāpēna Individ. 01:20:19 62.13
7 400 Nora Baranovska Individ. 01:20:33 61.95

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:51:38 100.00
2 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:01:16 84.28
3 647 Jurij Vanaveski Voru 01:03:12 81.70
4 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 01:04:02 80.64
5 483 Gints Šteimanis Aimasa 01:04:50 79.64
6 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:06:05 78.13

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:18:28 100.00
2 596 Elita Staune Individ. 01:21:43 96.02
3 395 Ieva Eliāse Individuāli 01:21:54 95.81
4 610 Evija Soročina indfivid. 01:59:58 65.41

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:41:49 100.00
2 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:45:27 92.01
3 790 Aivis Gailītis Sauļi 01:02:18 67.12
4 311 Dzintars Suts Valmiera 01:02:40 66.73
5 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:04:28 64.87

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:53:51 100.00
2 4491 Vita Boša Ekers 01:17:40 69.33

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:52:55 100.00
2 306 Guntars Stucis Bykolat 00:52:59 99.87
3 127 Andris Cekuls Cēsis 01:01:47 85.65

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:43:25 100.00
2 370 Inta Tabaka Amatciems 00:56:09 77.32
3 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:04:57 66.85

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4414 Vilnis Velde Laine 00:52:00 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:58:25 89.02
3 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 01:01:12 84.97

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:01:59 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji