You are hereRezultāti: Magnēts 17.kārta

Rezultāti: Magnēts 17.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts08 Augusts 2019

Datums: 8.Augusts, 2019
Vieta: Sietiņiezis
Dalībnieku skaits: 114

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:57:48 100.00
2 419 Jānis Brakšs OK Meridiāns 01:07:55 85.10
3 241 Armands Broks Individ 01:15:46 76.29
4 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 01:16:31 75.54
5 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 01:18:34 73.57
6 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:20:03 72.20
7 786 Raimonds Bricis Meridiāns 01:24:27 68.44
8 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:43:08 56.04

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 01:03:31 100.00
2 7 Anete Geduševa ZVOC 01:05:58 96.29

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 65 Andris Saldūksnis KSK 00:52:05 100.00
2 433 Jānis Ukass Burkānciems 00:58:03 89.72
3 287 Jānis Millers Individ. 00:59:05 88.15
4 692 Andris Jēkabsons KSK 01:11:52 72.47
5 208 Jānis Līgats ZVOC 01:13:46 70.61
6 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:15:22 69.11
7 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 01:24:32 61.61
8 423 Sandis Eglītis Individuāli 01:28:51 58.62
9 368 Lauris Šmits individ. 01:28:58 58.54
10 218 Jānis Vidzis KSK 01:39:45 52.21
31 Aigars Šuvcāns LAT MET Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:53:50 100.00
2 704 Marta Katana Individ. 00:58:12 92.50
3 6 Agnese Geduševa ZVOC 00:58:45 91.63
4 285 Viktorija Bruņina Seda 01:07:45 79.46
5 4274 Agita Marena KSK 01:12:50 73.91
6 701 Beatrise Ozoliņa Piepe 01:29:53 59.89
715 Zane Luste Mazsalaca Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:37:25 100.00
2 4109 Armands Sildars Individ. 00:38:55 96.15
3 721 Sandis Eglītis Sadancis 00:44:23 84.30
4 673 Roberts Kārkliņš ZVOC 00:45:50 81.64
5 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:59:55 62.45
6 651 Aleksandrs Jefimovs VUGD 01:04:03 58.42

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 691 Inga Grase Individuāli 00:40:17 100.00
2 106 Maija Blūzma Individ. 00:40:21 99.83
3 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:42:54 93.90
4 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:47:13 85.32
5 620 Sandra Lazare Individuāli 00:51:25 78.35
6 684 Baiba Stikāne Individ. 00:51:37 78.04
7 699 Sanita Eglīte Individuāli 00:52:49 76.27
8 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 01:00:01 67.12
9 540 Santa Rumba Individ. 01:00:10 66.95
10 301 Solvita Strautiņa Individuāli 01:00:34 66.51

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 752 Jānis Millers Kocēnu sporta skola 00:13:45 100.00
2 718 Adrians Moruzs Azimuts 00:21:19 64.50

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:15:14 100.00
2 782 Paula Hemmele Individ. 00:21:00 72.54
3 420 Dārta Sedleniece b/d Burtiņš 00:24:58 61.01
4 708 Nora Dzvinko b/d Vālodzīte 00:29:10 52.23
5 402 Ance Rumba Dikļu b/d 00:29:22 51.87
6 769 Mārieta Ločmele Rīga 00:37:56 40.16

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 742 Armands Krastiņš Meridiāns 00:19:19 100.00
2 78 Agris Peļņa Zalkši 00:22:18 86.62
3 777 Jēkabs Graudums Meridiāns 00:22:46 84.85
4 729 Horens Olivers Pētersons Meridiāns 00:31:03 62.21
785 Egons Ozoliņš Meridiāns Diskvalif. 0.00
776 Miks Graudums Meridiāns Diskvalif. 0.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 159 Annija Tīna Sildare Kocēnu pamatskola 00:17:31 100.00
2 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:21:36 81.10

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 612 Kristofers Soročins 00:26:43 100.00
2 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:27:27 97.33
3 671 Reds Šmits VPS 00:37:08 71.95

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 743 Adriana Krastiņa Meridiāns 00:23:34 100.00
2 733 Lauma Jānelsiņa Meridiāns 00:25:43 91.64
3 778 Sanija Alksne Meridiāns 00:28:35 82.45
4 784 Annija Krieviņa Meridiāns 00:29:23 80.20
5 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 01:09:13 34.05

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:47:23 100.00
2 627 Alberts Šķilteris VVV 00:48:28 97.76
3 681 Rodrigo Grasis Jaunsardze 01:01:06 77.55

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:43:35 100.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis VVV 00:42:03 100.00
2 4255 Pēteris Gailis V5V 00:59:09 71.09

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
428 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS Diskvalif. 0.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:54:00 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3 Liene Mālniece V5V 00:51:31 100.00
2 1977 Zanda Stabiņa Grundzāle 01:06:17 77.72

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 62 Sandis Pētersons Bebri 00:44:58 100.00
2 4362 Jānis Riža Burkānciems 00:50:02 89.87
3 21 Austris Krastiņš SK Briksnis 00:51:48 86.81
4 414 Atis Kalējs Gaujiena 00:53:37 83.87
5 647 Jurij Vanaveski Voru 01:05:29 68.67
6 203 Valerii Prosolkov Seda 01:07:06 67.01
7 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 01:11:29 62.91
8 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 01:11:42 62.72
9 63 Kristaps Dzvinko Individ. 01:14:02 60.74

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne ZVOC 00:58:33 100.00
2 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:11:37 81.75
3 771 Sanita Strazdiņa Rozula 01:25:23 68.57

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:50:14 100.00
2 1914 Ivars Muzikants Balta 01:09:42 72.07
3 44 Aigars Savickis Azimuts 01:20:47 62.18
4 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:20:57 62.05
483 Gints Šteimanis Aimasa Diskvalif. 0.00
39 Alvils Dūdiņš individ. Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 01:16:05 100.00
2 596 Elita Staune Individ. 01:19:30 95.70
3 610 Evija Soročina indfivid. 01:55:02 66.14

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 642 Ēriks Ūdris OK Meridiāns 00:37:43 100.00
2 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:38:55 96.92
3 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:41:13 91.51
4 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:42:43 88.29
5 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:47:03 80.16
6 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:51:57 72.60

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:36:47 100.00

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 127 Andris Cekuls Cēsis 00:51:43 100.00
2 657 Ralfs Samulis Individuāli 01:04:54 79.69

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:42:59 100.00
2 139 Gunta Jaunkampe Individ 01:06:23 64.75
3 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:15:48 56.71

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:59:02 100.00
2 4414 Vilnis Velde Laine 01:04:56 90.91

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:00:39 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji