You are hereRezultāti: Magnēts 16.kārta

Rezultāti: Magnēts 16.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts02 Augusts 2019

Datums: 1.Augusts, 2019
Vieta: Grīviņi D
Dalībnieku skaits: 131

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 369 Ainārs Drozds Meridiāns 01:01:18 100.00
2 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 01:05:23 93.75
3 470 Oskars Rencis Meridiāns 01:07:07 91.33
4 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:16:08 80.52
5 267 Andris Robalds ZVOC 01:16:43 79.90
6 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 01:17:26 79.16
7 241 Armands Broks Individ 01:24:04 72.92
8 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:28:58 68.90

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 95 Dace Gaigala ZVOC 01:06:45 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 01:19:25 84.05
3 7 Anete Geduševa ZVOC 01:24:50 78.68
4 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:45:52 63.05

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 433 Jānis Ukass Burkānciems 01:01:40 100.00
2 287 Jānis Millers Individ. 01:05:58 93.48
3 208 Jānis Līgats ZVOC 01:19:02 78.03
4 717 Jānis Grava Individuāli 01:28:05 70.01
5 218 Jānis Vidzis KSK 01:31:31 67.38
6 692 Andris Jēkabsons KSK 01:37:09 63.48
7 368 Lauris Šmits individ. 01:52:34 54.78
8 423 Sandis Eglītis Individuāli 01:52:38 54.75
9 344 Ivars Eglītis Individuāli 02:09:01 47.80

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa ZVOC 01:00:02 100.00
2 4413 Kitija Līgate ZVOC 01:02:16 96.41
3 285 Viktorija Bruņina Seda 01:19:14 75.77
4 701 Beatrise Ozoliņa Piepe 01:22:32 72.74
5 715 Zane Luste Mazsalaca 01:24:24 71.13
6 226 Inga Dukure Robežsardze 01:31:12 65.83
7 184 Sabīne Rumba Dikļu pamatsk. 01:47:46 55.71
354 Maija Sedleniece VIA Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:46:41 100.00
2 4109 Armands Sildars Individ. 00:46:49 99.72
3 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:51:17 91.03
4 179 Armands Šmits Individ 00:53:26 87.37
5 721 Sandis Eglītis Sadancis 00:59:33 78.39
6 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 01:00:04 77.72

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 620 Sandra Lazare Individuāli 00:55:51 100.00
2 225 Evita Kampuse Individ. 00:58:28 95.52
3 684 Baiba Stikāne Individ. 01:01:40 90.57
4 691 Inga Grase Individuāli 01:07:37 82.60
5 442 Lāsma Krile Alūksne 01:07:38 82.58
6 106 Maija Blūzma Individ. 01:07:39 82.56
7 415 Inga Kalniņa Individuāli 01:11:26 78.18
8 338 Vineta Šmite Individ. 01:12:40 76.86
9 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 01:12:44 76.79
10 347 Kristīne Cinate Cielaviņas liecinieces 01:14:51 74.62
11 699 Sanita Eglīte Individuāli 01:26:09 64.83

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 718 Adrians Moruzs Azimuts 00:13:37 100.00
2 723 Jānis Grava PII Ezītis 00:14:52 91.59
3 752 Jānis Millers Kocēnu sporta skola 00:15:46 86.36
4 417 Toms Grīnfelds b/d Sprīdītis 00:19:09 71.11

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 782 Paula Hemmele Individ. 00:16:41 100.00
1 783 Anna Hemmele Individ. 00:16:41 100.00
3 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:17:44 94.08
4 402 Ance Rumba Dikļu b/d 00:20:49 80.14
182 Paula Šuvcāne LAT MET Diskvalif. 0.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 776 Miks Graudums Meridiāns 00:19:40 100.00
2 729 Horens Olivers Pētersons Meridiāns 00:19:53 98.91
3 742 Armands Krastiņš Meridiāns 00:25:18 77.73
4 777 Jēkabs Graudums Meridiāns 00:27:25 71.73
5 376 Tomass Andersons Baisie eži ODK 00:28:25 69.21
6 732 Miks Liepiņš Meridiāns 00:31:07 63.20
78 Agris Peļņa Zalkši Diskvalif. 0.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:13:17 100.00
2 159 Annija Tīna Sildare Kocēnu pamatskola 00:19:53 66.81
754 Estere Naudiņa Meridiāns Diskvalif. 0.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:24:02 100.00
2 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:33:33 71.63
3 534 Reino Urpens VSS 00:43:52 54.79

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 108 Anete Stabiņa Grundzāle 00:30:41 100.00
2 745 Anna Dzedone Meridiāns 00:30:49 99.57
3 743 Adriana Krastiņa Meridiāns 00:33:33 91.46
4 731 Laura Puķīte Meridiāns 00:36:58 83.00
5 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:45:56 66.80
6 734 Sanija Purviņa Meridiāns 00:55:39 55.14

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 01:08:17 100.00
2 627 Alberts Šķilteris VVV 01:11:14 95.86
681 Rodrigo Grasis Jaunsardze Diskvalif. 0.00
604 Dāvids Voitehovskis V5v Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 214 Nikija Biruma VVV 01:42:37 100.00
2 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 01:42:43 99.90

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 30 Māris Heinols VVV 01:11:03 100.00
2 220 Alvis Miglavs VVV 01:18:21 90.68

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 01:05:56 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 21 Austris Krastiņš 00:54:48 100.00
2 4362 Jānis Riža Burkānciems 00:55:16 99.16
3 62 Sandis Pētersons Bebri 00:55:29 98.77
4 51 Ģirts Pakalns KSK 01:07:19 81.41
5 472 Kaspars Beriņš Individuāli 01:08:01 80.57
6 647 Jurij Vanaveski Voru 01:10:42 77.51
7 203 Valerii Prosolkov Seda 01:15:59 72.12
8 36 Māris Baltiņš Leči 01:17:52 70.38

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 01:06:21 100.00
2 4105 Dina Alksne ZVOC 01:17:51 85.23
3 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:34:22 70.31
4 20 Līga Pētersone ZVOC 01:37:26 68.10
5 400 Nora Baranovska Individ. 01:42:33 64.70
6 771 Sanita Strazdiņa Rozula 02:22:58 46.41
542 Anda Grāpēna Individ. Diskvalif. 0.00

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 01:18:20 100.00
2 1914 Ivars Muzikants Balta 01:19:01 99.14
3 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:28:50 88.18
4 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 01:32:32 84.65
5 483 Gints Šteimanis Aimasa 01:36:15 81.39
6 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:51:15 70.41
39 Alvils Dūdiņš individ. Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 01:26:40 100.00
2 395 Ieva Eliāse Individuāli 01:38:59 87.56
596 Elita Staune Individ. Diskvalif. 0.00
60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes Diskvalif. 0.00

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 642 Ēriks Ūdris OK Meridiāns 00:52:27 100.00
2 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:57:57 90.51
3 280 Ivars Eškins BE44 01:02:11 84.35
4 4265 Jānis Lucāns Piepe 01:02:48 83.52
5 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 01:03:53 82.10
6 90 Andis Smilga Individuāli 01:21:21 64.47

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:57:31 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:58:39 98.07

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:46:15 100.00
2 657 Ralfs Samulis Individuāli 00:59:04 78.30
3 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 01:08:31 67.50
4 127 Andris Cekuls Cēsis 01:09:20 66.71
5 4360 Pēteris Skabis Ekers 01:13:58 62.53
6 306 Guntars Stucis Bykolat 01:23:03 55.69

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 139 Gunta Jaunkampe Individ 01:14:00 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:15:41 97.78
3 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 01:23:09 89.00

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 781 Juris Zvirgzds Seniors 00:50:42 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:09:16 73.20
3 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 01:11:34 70.84
4 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:55:08 44.04

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:12:58 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji