You are hereRezultāti: Magnēts 15.kārta

Rezultāti: Magnēts 15.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts26 Jūlijs 2019

Datums: 25.Jūlijs, 2019
Vieta: Vaidava
Dalībnieku skaits: 156

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:31:55 100.00
2 241 Armands Broks Individ 00:31:57 99.90
3 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:32:34 98.00
4 28 Māris Heinols ZVOC 00:32:51 97.16
5 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:33:39 94.85
6 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 00:33:55 94.10
7 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:34:35 92.29
8 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:36:03 88.53
9 167 Jānis Mednis Zemessardze 00:37:19 85.53
10 30 Māris Heinols VVV 00:37:56 84.14
11 767 Kaspars Radziņš Meridiāns 00:38:06 83.77
4362 Jānis Riža Burkānciems Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:29:30 100.00
2 7 Anete Geduševa ZVOC 00:33:30 88.06

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 287 Jānis Millers Individ. 00:21:58 100.00
2 433 Jānis Ukass Burkānciems 00:22:48 96.35
3 208 Jānis Līgats ZVOC 00:25:32 86.03
4 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 00:25:49 85.09
5 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 00:26:43 82.22
6 393 Ivars Jēkabsons KSK 00:28:02 78.36
7 218 Jānis Vidzis KSK 00:29:00 75.75
8 344 Ivars Eglītis Individuāli 00:30:27 72.14
9 770 Kaspars Eglītis Ind. 00:32:47 67.01
10 692 Andris Jēkabsons KSK 00:32:49 66.94
11 368 Lauris Šmits individ. 00:32:53 66.80
12 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:32:57 66.67
13 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 00:33:22 65.83

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:23:46 100.00
2 226 Inga Dukure Robežsardze 00:24:41 96.29
3 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 00:25:57 91.59
4 704 Marta Katana Individ. 00:27:00 88.02
5 451 Solvita Dambe Individuāli 00:28:22 83.78
6 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:30:34 77.75
7 184 Sabīne Rumba Dikļu pamatsk. 00:31:53 74.54

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 721 Sandis Eglītis Sadancis 00:18:50 100.00
2 4147 Andris Šakens Individ. 00:20:49 90.47
3 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:22:14 84.71
4 780 Sippo INdivid. VC 00:22:19 84.39
5 673 Roberts Kārkliņš ZVOC 00:26:02 72.34
6 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:31:34 59.66
7 626 Vladislavs Klapenkovs NMPD 00:31:48 59.22
8 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:32:01 58.82
9 651 Aleksandrs Jefimovs VUGD 00:34:00 55.39

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 684 Baiba Stikāne Individ. 00:16:55 100.00
2 354 Maija Sedleniece VIA 00:19:08 88.41
3 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:19:33 86.53
4 106 Maija Blūzma Individ. 00:19:47 85.51
5 347 Kristīne Cinate Cielaviņas liecinieces 00:20:17 83.40
5 690 Laura Taube Cielaviņas liecinieces 00:20:17 83.40
7 691 Inga Grase Individuāli 00:21:06 80.17
8 442 Lāsma Krile Alūksne 00:21:11 79.86
9 432 Edīte Miķe Individ. 00:22:24 75.52
10 322 Kristīne Radionova Leči 00:22:28 75.30
11 595 Elīna Upīte Kocēni 00:23:55 70.73
12 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:24:17 69.66
13 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:25:15 67.00
14 513 Agnese Kupce Padtex 00:30:47 54.95
15 4356 Sandra Mikuļinoka SADANNA 00:35:19 47.90
676 Dana Markevica Rubenes PS Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 775 Reinis Līdaka Kocēnu pamatskola 00:08:49 100.00
2 752 Jānis Millers Kocēnu sporta skola 00:10:59 80.27
3 716 Madis Markuss Zaķis Burkānciems 00:14:13 62.02
718 Adrians Moruzs Azimuts Diskvalif. 0.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 475 Nikola Anna Eiduka 00:10:41 100.00
2 402 Ance Rumba Dikļu b/d 00:11:24 93.71
3 749 Irbe Katana Katanas ieceļotāji 00:12:52 83.03
4 644 Liliāna Krūskopa VPS 00:14:05 75.86
5 645 Elizabete Krūskopa b/d Vālodzīte 00:15:32 68.78
581 Maija Justīne Jēkabsone KSK Diskvalif. 0.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 78 Agris Peļņa Zalkši 00:07:49 100.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:04:27 100.00
2 635 Ieva Kristīne Grebūna Kocēnu pamatskola 00:05:00 89.00
3 116 Dita Egita Briede VVV 00:05:34 79.94
570 Ieva Vaļģe ZVOC Diskvalif. 0.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 671 Reds Šmits VPS 00:13:20 100.00
2 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:15:52 84.03
3 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:16:35 80.40
4 732 Miks Liepiņš Meridiāns 00:18:17 72.93
5 742 Armands Krastiņš Meridiāns 00:19:56 66.89
6 774 Ralfs Līdaka Kocēnu pamatskola 00:21:08 63.09
7 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:28:45 46.38
8 534 Reino Urpens VSS 00:28:49 46.27
9 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:38:27 34.68

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 778 Sanija Alksne Meridiāns 00:17:29 100.00
2 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:17:59 97.22
3 745 Anna Dzedone Meridiāns 00:18:04 96.77
4 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:21:31 81.25
5 607 Keita Kavīte VPSS 00:39:03 44.77
6 121 Dārta Katana V5V 00:39:58 43.74
7 675 Elīza Markevica Rubenes PS 00:52:07 33.55
8 734 Sanija Purviņa Meridiāns 01:09:45 25.07
682 Gabriela Grase Jaunsardze Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:22:22 100.00
2 681 Rodrigo Grasis Jaunsardze 00:32:01 69.86
3 627 Alberts Šķilteris VVV 00:40:06 55.78

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:16:24 100.00
2 210 Elīza Atslēga VVV 00:18:28 88.81
3 214 Nikija Biruma VVV 00:19:44 83.11
4 743 Adriana Krastiņa Meridiāns 00:26:01 63.04
5 733 Lauma Jānelsiņa Meridiāns 00:30:27 53.86

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 779 Niks Balgalvis Individ. 00:27:18 100.00
2 4255 Pēteris Gailis V5V 00:29:06 93.81
3 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:35:18 77.34

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:31:14 100.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:34:05 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3 Liene Mālniece V5V 00:32:48 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:21:14 100.00
2 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:24:44 85.85
3 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:25:39 82.78
4 36 Māris Baltiņš Leči 00:27:25 77.45
5 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:28:42 73.98
6 203 Valerii Prosolkov Seda 00:29:25 72.18

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:22:54 100.00
2 4105 Dina Alksne ZVOC 00:23:16 98.42
3 400 Nora Baranovska Individ. 00:25:43 89.05
4 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:32:38 70.17
5 771 Sanita Strazdiņa Rozula 00:43:17 52.91
4465 Evija Stračinska Burkānciems un Co Diskvalif. 0.00
542 Anda Grāpēna Individ. Diskvalif. 0.00
689 Anete Smilga CSDD Diskvalif. 0.00

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:19:33 100.00
2 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:26:30 73.77
3 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:26:37 73.45
4 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:28:03 69.70
84 Raivo Kužums S/k Rūjiena Diskvalif. 0.00
1914 Ivars Muzikants Balta Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 395 Ieva Eliāse Individuāli 00:25:56 100.00
2 29 Ilze Heinola Valmieras siltums 00:26:15 98.79
3 596 Elita Staune Individ. 00:27:21 94.82
4 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:33:44 76.88
4341 Kaija Rutule ZVOC Diskvalif. 0.00

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:18:26 100.00
2 280 Ivars Eškins BE44 00:19:26 94.85
3 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:20:06 91.71
4 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:20:25 90.29
5 83 Jānis Dainis FK Kocēni 00:22:23 82.35
6 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 00:22:44 81.09
7 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:22:50 80.73
8 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:25:43 71.68
9 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:26:35 69.34

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:17:00 100.00
2 64 Inga Vīksna Vaidava 00:19:43 86.22
3 4491 Vita Boša Ekers 00:22:23 75.95
4 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:22:53 74.29

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 657 Ralfs Samulis Individuāli 00:18:27 100.00
2 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:23:17 79.24
3 127 Andris Cekuls Cēsis 00:27:05 68.12

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:17:44 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:21:44 81.60
3 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:23:38 75.04
4 209 Valda Jaunzeme individ. 00:26:05 67.99

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:17:50 100.00
2 4414 Vilnis Velde Laine 00:27:58 63.77
3 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:30:00 59.44
4 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:30:49 57.87

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:31:37 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji