You are hereRezultāti: Magnēts 14.kārta

Rezultāti: Magnēts 14.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts18 Jūlijs 2019

Datums: 18.Jūlijs, 2019
Vieta: Zvejnieki R
Dalībnieku skaits: 161

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:50:11 100.00
2 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:53:29 93.83
3 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:01:30 81.60
4 767 Kaspars Radziņš Meridiāns 01:04:53 77.34
5 419 Jānis Brakšs OK Meridiāns 01:20:46 62.13
6 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:28:36 56.64

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 95 Dace Gaigala ZVOC 00:53:27 100.00
2 7 Anete Geduševa ZVOC 00:58:02 92.10
3 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 01:04:19 83.10
4 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:14:08 72.10

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 433 Jānis Ukass Burkānciems 00:44:32 100.00
2 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:45:43 97.41
3 287 Jānis Millers Individ. 00:46:54 94.95
4 65 Andris Saldūksnis KSK 00:47:28 93.82
5 208 Jānis Līgats ZVOC 00:51:36 86.30
6 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:56:23 78.98
7 692 Andris Jēkabsons KSK 01:06:34 66.90
8 218 Jānis Vidzis KSK 01:06:42 66.77
9 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 01:09:30 64.08
10 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 01:14:01 60.17
11 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:24:03 52.98
31 Aigars Šuvcāns LAT MET Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:42:20 100.00
2 451 Solvita Dambe Individuāli 00:50:56 83.12
3 704 Marta Katana Individ. 00:51:29 82.23
4 6 Agnese Geduševa ZVOC 00:51:55 81.54
5 226 Inga Dukure Robežsardze 00:55:15 76.62
6 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 00:58:14 72.70
7 701 Beatrise Ozoliņa Piepe 00:58:56 71.83
8 4274 Agita Marena KSK 01:06:35 63.58
9 454 Lelde Bukovska ATC Eži 01:07:11 63.01
10 545 Ieva Priede Individ. 01:13:18 57.75

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:35:19 100.00
2 651 Aleksandrs Jefimovs VUGD 00:35:26 99.67
3 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:38:32 91.65
4 4109 Armands Sildars Individ. 00:39:14 90.02
5 626 Vladislavs Klapenkovs NMPD 00:39:52 88.59
6 673 Roberts Kārkliņš ZVOC 00:46:29 75.98
7 657 Ralfs Samulis Individuāli 01:01:13 57.69
8 677 Jānis Vītols Individ. 01:11:55 49.11

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 684 Baiba Stikāne Individ. 00:32:30 100.00
2 540 Santa Rumba Individ. 00:36:18 89.53
3 690 Laura Taube Cielaviņas liecinieces 00:44:30 73.03
4 679 Linda Riba Valmieras tehnikums 00:44:39 72.79
5 513 Agnese Kupce Padtex 00:44:40 72.76
6 225 Evita Kampuse Individ. 00:46:11 70.37
7 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:49:14 66.01
8 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:50:03 64.94
9 106 Maija Blūzma Individ. 00:50:11 64.76
10 347 Kristīne Cinate Cielaviņas liecinieces 00:51:51 62.68
11 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:55:42 58.35
12 663 Sanda Ķimse Individ. 00:56:25 57.61
13 205 Dace Peļņa Zalkši 01:00:35 53.65
14 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 01:01:16 53.05
15 432 Edīte Miķe Individ. 01:07:05 48.45
16 4356 Sandra Mikuļinoka SADANNA 01:11:26 45.50
17 620 Sandra Lazare Individuāli 01:13:40 44.12
18 415 Inga Kalniņa Individuāli 01:15:03 43.30
19 301 Solvita Strautiņa Individuāli 01:16:37 42.42
20 587 Agnese Allika Kocēni 01:21:19 39.97
515 Vineta Melngārša Valmieras tehnikums Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 718 Adrians Moruzs Azimuts 00:13:39 100.00
2 752 Jānis Millers Kocēnu sporta skola 00:20:38 66.16
3 316 Jānis Saldūksnis KSK 00:24:04 56.72
4 716 Madis Markuss Zaķis Burkānciems 00:24:14 56.33
5 248 Zintis Dzvinko VSS 00:28:40 47.62
6 775 Reinis Līdaka Kocēnu pamatskola 00:36:18 37.60
7 713 Raivo Martinsons BII Kārliena 00:52:03 26.22

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 121 Dārta Katana V5V 00:25:27 100.00
2 475 Nikola Anna Eiduka 00:25:58 98.01
3 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:28:54 88.06
4 402 Ance Rumba Dikļu b/d 00:33:30 75.97
5 773 Undīne Baltiņa Meridiāns 00:34:56 72.85
6 749 Irbe Katana Katanas ieceļotāji 00:36:00 70.69
7 708 Nora Dzvinko b/d Vālodzīte 00:37:41 67.54

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 776 Miks Graudums Meridiāns 00:15:59 100.00
2 78 Agris Peļņa Zalkši 00:16:31 96.77
3 777 Jēkabs Graudums Meridiāns 00:18:43 85.40
4 738 Kārlis Markevics VBSS 00:28:39 55.79

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:12:08 100.00
2 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:14:20 84.65
3 116 Dita Egita Briede VVV 00:15:14 79.65
4 159 Annija Tīna Sildare Kocēnu pamatskola 00:17:44 68.42

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:24:13 100.00
2 732 Miks Liepiņš Meridiāns 00:24:36 98.44
3 746 Teodors Rebinovs Meridiāns 00:26:07 92.72
4 774 Ralfs Līdaka Kocēnu pamatskola 00:33:59 71.26
5 747 Edvards Rebinovs 00:37:04 65.33
6 728 Ralfs Sebris Meridiāns 00:38:23 63.09
7 671 Reds Šmits VPS 00:51:51 46.71

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 108 Anete Stabiņa Grundzāle 00:22:07 100.00
2 605 Elza Eglīte VSS 00:23:13 95.26
3 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:28:36 77.33
4 731 Laura Puķīte Meridiāns 00:34:38 63.86
5 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:52:28 42.15
6 675 Elīza Markevica Rubenes PS 01:14:15 29.79

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 627 Alberts Šķilteris VVV 01:21:43 100.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:38:43 100.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:59:02 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:55:20 100.00
2 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 01:22:47 66.84

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:52:45 100.00
30 Māris Heinols VVV Diskvalif. 0.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3 Liene Mālniece V5V 00:48:09 100.00
2 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 00:57:50 83.26

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Burkānciems 00:39:06 100.00
2 51 Ģirts Pakalns KSK 00:43:23 90.13
3 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:43:33 89.78
4 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:46:11 84.66
5 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:52:25 74.59
6 203 Valerii Prosolkov Seda 00:53:02 73.73
7 36 Māris Baltiņš Leči 00:54:08 72.23

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne ZVOC 00:45:55 100.00
2 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:46:02 99.75
3 20 Līga Pētersone ZVOC 00:47:50 95.99
4 4465 Evija Stračinska Burkānciems un Co 00:50:43 90.54
5 400 Nora Baranovska Individ. 00:51:11 89.71
6 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:08:00 67.52
7 542 Anda Grāpēna Individ. 01:09:58 65.63
8 771 Sanita Strazdiņa Rozula 01:28:04 52.14

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:42:59 100.00
2 2611 Pēteris Kokarēvičs Azimuts 00:44:14 97.17
3 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:51:09 84.03
4 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:52:01 82.63
5 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:52:44 81.51
6 111 Jānis Vaļģis z/s Kalnpierbes 00:55:09 77.94
7 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:58:25 73.58
8 40 Dainis Birkavs Rūjiena 01:00:39 70.87
9 647 Jurij Vanaveski Voru 01:00:59 70.48

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:56:57 100.00
2 365 Inese Ozola ZVOC 01:02:19 91.39
3 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:06:44 85.34
4 596 Elita Staune Individ. 01:08:57 82.60
5 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:14:42 76.24
6 610 Evija Soročina indfivid. 01:17:43 73.28
7 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:18:25 72.62

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:38:04 100.00
2 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:39:08 97.27
3 280 Ivars Eškins BE44 00:40:27 94.11
4 83 Jānis Dainis FK Kocēni 00:41:56 90.78
5 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:42:37 89.32
6 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:44:23 85.77
7 653 Guntis Koks 00:44:39 85.26
8 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:55:39 68.40
9 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:55:42 68.34
10 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:56:29 67.39
642 Ēriks Ūdris OK Meridiāns Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:37:30 100.00
2 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:48:22 77.53

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:35:43 100.00
2 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:44:33 80.17
3 127 Andris Cekuls Cēsis 00:52:04 68.60
4 306 Guntars Stucis Bykolat 00:52:11 68.44
5 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:52:49 67.62

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:43:36 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:49:46 87.61
3 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:59:31 73.26
4 209 Valda Jaunzeme individ. 01:14:34 58.47

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:54:51 100.00
2 4414 Vilnis Velde Laine 01:29:58 60.97

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:17:38 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji