You are hereRezultāti: Magnēts 13.kārta

Rezultāti: Magnēts 13.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts11 Jūlijs 2019

Datums: 11.Jūlijs, 2019
Vieta: Dauguļi D
Dalībnieku skaits: 136

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 369 Ainārs Drozds Meridiāns 00:41:22 100.00
2 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:55:59 73.89
3 767 Kaspars Radziņš Meridiāns 01:00:47 68.06
4 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:04:03 64.58
5 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:04:18 64.33
6 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 01:09:54 59.18
7 772 Niks Samovskis Taka 01:38:25 42.03
419 Jānis Brakšs OK Meridiāns Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa ZVOC 01:01:48 100.00
2 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:16:04 81.24

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 433 Jānis Ukass Burkānciems 00:44:04 100.00
2 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:52:09 84.50
3 65 Andris Saldūksnis KSK 00:52:43 83.59
4 208 Jānis Līgats ZVOC 00:58:35 75.22
5 287 Jānis Millers Individ. 01:01:03 72.18
6 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 01:04:26 68.39
7 368 Lauris Šmits individ. 01:09:11 63.70
8 692 Andris Jēkabsons KSK 01:12:35 60.71
9 218 Jānis Vidzis KSK 01:14:16 59.34
10 423 Sandis Eglītis Individuāli 01:19:54 55.15
11 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:34:24 46.68
12 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 01:40:20 43.92

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa ZVOC 00:38:47 100.00
2 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:45:59 84.34
3 704 Marta Katana Individ. 00:47:45 81.22
4 451 Solvita Dambe Individuāli 00:54:22 71.34
5 226 Inga Dukure Robežsardze 01:02:03 62.50
6 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 01:03:23 61.19
7 715 Zane Luste Mazsalaca 01:03:52 60.73
8 454 Lelde Bukovska ATC Eži 01:09:48 55.56
9 4274 Agita Marena KSK 01:12:33 53.46
10 545 Ieva Priede Individ. 01:17:07 50.29

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:30:24 100.00
2 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:40:59 74.18
3 651 Aleksandrs Jefimovs VUGD 00:42:51 70.95
4 626 Vladislavs Klapenkovs NMPD 00:44:19 68.60
5 673 Roberts Kārkliņš ZVOC 00:47:51 63.53
6 770 Kaspars Eglītis Ind. 00:53:49 56.49

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 684 Baiba Stikāne Individ. 00:31:05 100.00
2 691 Inga Grase Individuāli 00:31:57 97.29
3 442 Lāsma Krile Alūksne 00:32:01 97.08
4 106 Maija Blūzma Individ. 00:32:03 96.98
5 690 Laura Taube Cielaviņas liecinieces 00:32:30 95.64
6 347 Kristīne Cinate Cielaviņas liecinieces 00:32:39 95.20
7 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:32:42 95.06
8 540 Santa Rumba Individ. 00:34:16 90.71
9 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:35:07 88.51
10 620 Sandra Lazare Individuāli 00:36:48 84.47
11 140 Aiga Vimba ZVOC 00:38:54 79.91
12 367 Gunda Šmite individ. 00:39:25 78.86
13 699 Sanita Eglīte Individuāli 00:41:55 74.16
14 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:46:23 67.01
15 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:47:04 66.04
16 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:47:16 65.76
17 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:47:21 65.65
18 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:47:36 65.30
19 513 Agnese Kupce Padtex 00:56:13 55.29
20 4356 Sandra Mikuļinoka SADANNA 01:07:06 46.32
21 432 Edīte Miķe Individ. 01:09:00 45.05

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 316 Jānis Saldūksnis KSK 00:24:12 100.00
752 Jānis Millers Kocēnu sporta skola Diskvalif. 0.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 644 Liliāna Krūskopa VPS 00:24:59 100.00
2 475 Nikola Anna Eiduka 00:25:08 99.40
3 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:28:14 88.49
4 708 Nora Dzvinko b/d Vālodzīte 00:30:35 81.69
5 402 Ance Rumba Dikļu b/d 00:32:37 76.60
6 645 Elizabete Krūskopa b/d Vālodzīte 00:36:24 68.64
769 Mārieta Ločmele Rīga Diskvalif. 0.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 729 Horens Olivers Pētersons Meridiāns 00:24:44 100.00
2 78 Agris Peļņa Zalkši 00:25:27 97.18

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:16:34 100.00
754 Estere Naudiņa Meridiāns Diskvalif. 0.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 534 Reino Urpens VSS 00:29:32 100.00
2 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:32:31 90.83
3 671 Reds Šmits VPS 00:36:18 81.36
4 742 Armands Krastiņš Meridiāns 00:38:49 76.08
5 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:39:18 75.15
6 612 Kristofers Soročins 00:51:22 57.50
732 Miks Liepiņš Meridiāns Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 731 Laura Puķīte Meridiāns 00:30:21 100.00
2 743 Adriana Krastiņa Meridiāns 00:38:18 79.24
3 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:38:56 77.95
4 605 Elza Eglīte VSS 00:49:30 61.31
745 Anna Dzedone Meridiāns Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:36:39 100.00
2 604 Dāvids Voitehovskis V5v 00:50:18 72.86
3 681 Rodrigo Grasis Jaunsardze 00:55:25 66.14

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VVV 00:26:04 100.00
2 214 Nikija Biruma VVV 00:39:30 65.99

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:58:30 100.00
2 150 Emīls Miķis Jaunsardze 01:00:54 96.06

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3 Liene Mālniece V5V 00:40:44 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:44:10 100.00
2 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:46:18 95.39
3 62 Sandis Pētersons Bebri 00:47:21 93.28
4 380 Andris Klepers ZVOC 00:53:32 82.50
5 647 Jurij Vanaveski Voru 00:55:35 79.46
6 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:57:59 76.17
7 472 Kaspars Beriņš Individuāli 01:00:33 72.94

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 20 Līga Pētersone ZVOC 00:44:52 100.00
2 4105 Dina Alksne ZVOC 00:49:35 90.49
3 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 01:05:30 68.50
4 445 Līga Brence Individ. 01:07:06 66.87
5 542 Anda Grāpēna Individ. 01:07:57 66.03
6 400 Nora Baranovska Individ. 01:21:49 54.84
7 771 Sanita Strazdiņa Rozula 01:59:06 37.67

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 2611 Pēteris Kokarēvičs Azimuts 00:50:35 100.00
2 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:57:30 87.97
3 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:17:25 65.34
4 40 Dainis Birkavs Rūjiena 01:21:31 62.05

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:50:41 100.00
2 395 Ieva Eliāse Individuāli 01:03:28 79.86
3 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:06:22 76.37
4 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:06:46 75.91
5 365 Inese Ozola ZVOC 01:07:16 75.35
6 596 Elita Staune Individ. 01:17:34 65.34
7 610 Evija Soročina indfivid. 01:21:03 62.53

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:39:59 100.00
2 90 Andis Smilga Individuāli 00:45:20 88.20
3 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:48:22 82.67
4 47 Jānis Vimba ZVOC 00:52:57 75.51
5 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:57:19 69.76

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:39:03 100.00
2 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:47:16 82.62

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 657 Ralfs Samulis Individuāli 00:37:20 100.00
2 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:48:08 77.56
3 306 Guntars Stucis Bykolat 00:49:07 76.01
4 127 Andris Cekuls Cēsis 00:50:08 74.47
4311 Vilnis Pāvuls Individuāli Diskvalif. 0.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:42:44 100.00
2 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:52:04 82.07
3 209 Valda Jaunzeme individ. 00:57:49 73.91

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:41:36 100.00
2 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:46:33 89.37
3 4414 Vilnis Velde Laine 00:48:52 85.13

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:47:32 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji