You are hereRezultāti: Magnēts 9.kārta

Rezultāti: Magnēts 9.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts07 Jūnijs 2019

Datums: 6.Jūnijs, 2019
Vieta: Dauguļi Z
Dalībnieku skaits: 151

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:54:56 100.00
2 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 01:11:11 77.17
3 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 01:11:24 76.94
4 241 Armands Broks Individ 01:16:09 72.14
5 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:19:57 68.71
6 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:38:56 55.53

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa ZVOC 01:18:37 100.00
4227 Inese Kokoreviča Brenguļi Diskvalif. 0.00

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 65 Andris Saldūksnis KSK 01:10:33 100.00
2 287 Jānis Millers Individ. 01:10:37 99.91
3 433 Jānis Ukass Burkānciems 01:11:25 98.79
4 4283 Rolands Melbārdis Eži 01:11:42 98.40
5 208 Jānis Līgats ZVOC 01:14:49 94.30
6 688 Lauris Šmits Individ 01:26:58 81.12
7 423 Sandis Eglītis Individuāli 01:27:02 81.06
8 218 Jānis Vidzis KSK 01:34:14 74.87
9 243 Gints Vaseris Eži 01:38:33 71.59
10 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 01:48:30 65.02
11 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:54:38 61.54
228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus Diskvalif. 0.00
408 Raitis Maurāns Individuāli Diskvalif. 0.00
393 Ivars Jēkabsons KSK Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4274 Agita Marena KSK 01:05:11 100.00
2 226 Inga Dukure Robežsardze 01:05:42 99.21
3 6 Agnese Geduševa LKA 01:06:06 98.61
4 704 Marta Katana Individ. 01:20:57 80.52
5 451 Solvita Dambe Individuāli 01:28:03 74.03
6 454 Lelde Bukovska ATC Eži 01:28:53 73.34
7 545 Ieva Priede Individ. 01:35:15 68.43

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:38:46 100.00
2 4147 Andris Šakens Individ. 00:41:32 93.34
3 179 Armands Šmits Individ 00:42:24 91.43
4 721 Sandis Eglītis Sadancis 00:45:16 85.64
5 651 Aleksandrs Jefimovs VUGD 01:11:58 53.87

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 684 Baiba Stikāne Individ. 00:51:23 100.00
2 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:51:34 99.64
3 691 Inga Grase Individuāli 00:56:46 90.52
4 442 Lāsma Krile Alūksne 00:58:56 87.19
4 106 Maija Blūzma Individ. 00:58:56 87.19
6 624 Māra Maurāne Individuāli 01:04:12 80.04
7 620 Sandra Lazare Individuāli 01:04:50 79.25
8 690 Laura Taube Cielaviņas liecinieces 01:12:56 70.45
9 347 Kristīne Cinate Cielaviņas liecinieces 01:13:05 70.31
10 415 Inga Kalniņa Individuāli 01:14:30 68.97
11 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 01:14:50 68.66
12 663 Sanda Ķimse Individ. 01:25:41 59.97
13 513 Agnese Kupce Padtex 01:33:25 55.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 718 Adrians Moruzs Azimuts 00:15:21 100.00
2 248 Zintis Dzvinko VSS 00:15:39 98.08
3 417 Toms Grīnfelds b/d Sprīdītis 00:25:01 61.36

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 581 Maija Justīne Jēkabsone KSK 00:20:11 100.00
2 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:20:19 99.34
3 475 Nikola Anna Eiduka 00:22:34 89.44
4 639 Nensija Elza Eiduka Individuāli 00:22:35 89.37
5 637 Emīlija Bogdanova VVV 00:22:38 89.18
6 749 Irbe Katana Katanas ieceļotāji 00:26:17 76.79
7 342 Katrīna Jēkabsone Kocēnu sporta klubs 00:29:39 68.07
8 708 Nora Dzvinko b/d Vālodzīte 00:32:04 62.94

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 720 Verners Permaņickis VPS 00:36:14 100.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 159 Annija Tīna Sildare Kocēnu pamatskola 00:17:09 100.00
2 665 Kitija Zīle VPS 00:19:26 88.25
3 116 Dita Egita Briede VVV 00:24:25 70.24
4 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:25:08 68.24

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 746 Teodors Rebinovs Meridiāns 00:30:00 100.00
2 612 Kristofers Soročins 00:30:17 99.06
3 668 Viktors Toms Permaņickis VPS 00:30:53 97.14
4 742 Armands Krastiņš Meridiāns 00:31:04 96.57
5 671 Reds Šmits VPS 00:31:25 95.49
6 728 Ralfs Sebris Meridiāns 00:33:00 90.91
7 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:34:46 86.29
8 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:50:57 58.88
664 Eduards Ēriks Sotē VPS Diskvalif. 0.00
99 Jēkabs Kaķis VVV Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 605 Elza Eglīte VSS 00:25:54 100.00
2 745 Anna Dzedone Meridiāns 00:26:08 99.11
3 615 Elza Veinberga Jaunsardze 00:27:51 93.00
4 733 Lauma Jānelsiņa Meridiāns 00:29:11 88.75
5 730 Evelīna Sunepa Meridiāns 00:32:52 78.80
6 607 Keita Kavīte VPSS 01:09:53 37.06
7 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 01:15:01 34.53
731 Laura Puķīte Meridiāns Diskvalif. 0.00
682 Gabriela Grase Jaunsardze Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:46:16 100.00
2 681 Rodrigo Grasis Jaunsardze 01:01:14 75.56
627 Alberts Šķilteris VVV Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:59:56 100.00
2 214 Nikija Biruma VVV 01:03:32 94.33
210 Elīza Atslēga VVV Diskvalif. 0.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 01:11:35 100.00
2 4255 Pēteris Gailis V5V 01:21:04 88.30

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 01:03:05 100.00
425 Inese Neimane ZVOC-VBSS Diskvalif. 0.00
428 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS Diskvalif. 0.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis VVV 01:11:32 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1977 Zanda Stabiņa Grundzāle 01:03:37 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:55:19 100.00
2 51 Ģirts Pakalns KSK 01:05:28 84.50
3 380 Andris Klepers ZVOC 01:08:11 81.13
4 472 Kaspars Beriņš Individuāli 01:12:53 75.90
5 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:12:55 75.86
6 203 Valerii Prosolkov Seda 01:17:17 71.58
7 36 Māris Baltiņš Leči 01:18:27 70.51
8 63 Kristaps Dzvinko Individ. 01:18:43 70.27
9 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 01:29:04 62.11
465 Jānis Jenerts Burkānciems Diskvalif. 0.00

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 750 Reda Velde 00:55:16 100.00
2 4105 Dina Alksne ZVOC 01:03:06 87.59
3 20 Līga Pētersone ZVOC 01:03:27 87.10
4 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 01:09:35 79.43
5 426 Jana Adata Burkānciems&CO 01:13:55 74.77
6 400 Nora Baranovska Individ. 01:14:03 74.63
7 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 01:15:51 72.86
8 445 Līga Brence Individ. 01:22:50 66.72
9 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:37:43 56.56
542 Anda Grāpēna Individ. Diskvalif. 0.00

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 01:03:06 100.00
2 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 01:08:41 91.87
3 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:09:18 91.05
4 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 01:09:36 90.66
5 39 Alvils Dūdiņš individ. 01:35:07 66.34
6 364 Juris Rudītis individ. 01:36:47 65.20
7 483 Gints Šteimanis Aimasa 01:38:17 64.20

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 596 Elita Staune Individ. 01:22:43 100.00
2 610 Evija Soročina indfivid. 01:40:59 81.91

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:44:22 100.00
2 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:47:00 94.40
3 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:52:56 83.82
4 653 Guntis Koks 00:54:45 81.04
5 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 00:56:13 78.92
6 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:59:30 74.57
7 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:59:53 74.09
8 90 Andis Smilga Individuāli 01:07:35 65.65
9 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:10:11 63.22
10 4272 Valdis Pulkstenis Cēsis 01:14:21 59.67

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:49:41 100.00
2 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:49:42 99.97
3 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:51:02 97.35

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:37:36 100.00
2 748 Juri Merirand Otepaa SK 00:44:15 84.97
3 657 Ralfs Samulis Individuāli 00:49:11 76.45
4 306 Guntars Stucis Bykolat 01:01:12 61.44
5 127 Andris Cekuls Cēsis 01:04:47 58.04

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:51:52 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:59:42 86.88
3 209 Valda Jaunzeme individ. 01:04:38 80.25
4 751 Tiina Rillo Otepaa 01:13:15 70.81
5 139 Gunta Jaunkampe Individ 01:59:57 43.24

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:49:35 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:08:54 71.96
3 4414 Vilnis Velde Laine 01:10:32 70.30

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:15:31 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji