You are hereRezultāti: Magnēts 8.kārta

Rezultāti: Magnēts 8.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts30 Maijs 2019

Datums: 30.Maijs, 2019
Vieta: Pauku priedes
Dalībnieku skaits: 150

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:53:26 100.00
2 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:53:39 99.60
3 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 01:00:38 88.13
4 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 01:03:01 84.79
5 4127 Normunds Bērziņš OK Arona 01:08:50 77.63
6 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:24:19 63.37

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa ZVOC 00:56:02 100.00
2 95 Dace Gaigala ZVOC 00:57:36 97.28
3 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:01:24 91.26

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:41:14 100.00
2 433 Jānis Ukass Burkānciems 00:46:42 88.29
3 208 Jānis Līgats ZVOC 00:49:04 84.04
4 65 Andris Saldūksnis KSK 00:53:01 77.77
5 4283 Rolands Melbārdis Eži 00:54:19 75.91
6 243 Gints Vaseris Eži 00:58:33 70.42
7 218 Jānis Vidzis KSK 00:59:46 68.99
8 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 01:04:14 64.19
9 393 Ivars Jēkabsons KSK 01:07:32 61.06
10 744 Mārtiņš Larinovs Burkānciems 01:07:42 60.91
11 368 Lauris Šmits individ. 01:11:38 57.56
12 423 Sandis Eglītis Individuāli 01:22:36 49.92
13 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 01:22:51 49.77

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:45:29 100.00
2 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 00:48:32 93.72
3 704 Marta Katana Individ. 00:49:55 91.12
4 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:51:28 88.37
5 715 Zane Luste Mazsalaca 00:57:15 79.45
6 451 Solvita Dambe Individuāli 01:03:00 72.20
7 454 Lelde Bukovska ATC Eži 01:36:04 47.35

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 721 Sandis Eglītis Sadancis 00:33:05 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:33:51 97.74
3 179 Armands Šmits Individ 00:41:18 80.10
4 4147 Andris Šakens Individ. 00:42:15 78.30
5 4109 Armands Sildars Individ. 00:43:54 75.36
6 638 Dainis Gelbergs Individuāli 01:11:55 46.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 684 Baiba Stikāne Individ. 00:39:45 100.00
2 694 Marta Saliņa Individuāli 00:39:49 99.83
3 106 Maija Blūzma Individ. 00:41:43 95.29
4 690 Laura Taube Cielaviņas liecinieces 00:41:58 94.72
5 347 Kristīne Cinate Cielaviņas liecinieces 00:42:05 94.46
6 586 Ilona Burtnieka Kocēni 00:42:08 94.34
7 432 Edīte Miķe Individ. 00:42:49 92.84
8 367 Gunda Šmite individ. 00:45:01 88.30
9 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:45:40 87.04
10 699 Sanita Eglīte Individuāli 00:46:59 84.60
11 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:50:50 78.20
12 620 Sandra Lazare Individuāli 00:53:16 74.62
13 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:53:40 74.07
14 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:54:06 73.48
15 624 Māra Maurāne Individuāli 00:54:08 73.43
16 4356 Sandra Mikuļinoka SADANNA 00:54:55 72.38
17 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:55:35 71.51
18 513 Agnese Kupce Padtex 01:03:53 62.22
19 663 Sanda Ķimse Individ. 01:17:00 51.62
20 691 Inga Grase Individuāli 01:20:45 49.23

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 716 Madis Markuss Zaķis Burkānciems 00:15:36 100.00
2 687 Emīls Šmits VSS 00:17:11 90.79
3 718 Adrians Moruzs Azimuts 00:17:31 89.06
4 685 Toms Spalviņš Azimuts 00:19:34 79.73
5 248 Zintis Dzvinko VSS 00:21:56 71.12
351 Edvards Eglītis Sprīdītis Diskvalif. 0.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 644 Liliāna Krūskopa VPS 00:15:59 100.00
2 581 Maija Justīne Jēkabsone KSK 00:16:55 94.48
3 645 Elizabete Krūskopa b/d Vālodzīte 00:21:48 73.32
4 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:21:51 73.15
5 342 Katrīna Jēkabsone Kocēnu sporta klubs 00:27:27 58.23
6 708 Nora Dzvinko b/d Vālodzīte 00:33:43 47.40
7 402 Ance Rumba Dikļu b/d 00:51:24 31.10

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
78 Agris Peļņa Zalkši Diskvalif. 0.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 159 Annija Tīna Sildare Kocēnu pamatskola 00:12:50 100.00
2 667 Ketrīna Anna Eberharde VVV 00:20:25 62.86
3 665 Kitija Zīle VPS 00:34:37 37.07

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 671 Reds Šmits VPS 00:42:01 100.00
2 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:45:07 93.13
3 742 Armands Krastiņš Meridiāns 00:46:22 90.62
4 732 Miks Liepiņš Meridiāns 00:46:36 90.16
5 534 Reino Urpens VSS 00:50:51 82.63
6 612 Kristofers Soročins 00:54:33 77.02
7 664 Eduards Ēriks Sotē VPS 01:47:42 39.01
627 Alberts Šķilteris VVV Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 605 Elza Eglīte VSS 00:47:47 100.00
2 743 Adriana Krastiņa Meridiāns 00:48:57 97.62
3 615 Elza Veinberga Jaunsardze 00:49:16 96.99
4 730 Evelīna Sunepa Meridiāns 00:52:36 90.84
5 682 Gabriela Grase Jaunsardze 02:03:01 38.84

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 681 Rodrigo Grasis Jaunsardze 01:36:18 100.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:47:28 100.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:54:19 100.00
2 220 Alvis Miglavs VVV 00:55:54 97.17
3 4255 Pēteris Gailis V5V 01:04:25 84.32
4 150 Emīls Miķis Jaunsardze 01:12:28 74.95

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:38:51 100.00
2 62 Sandis Pētersons Bebri 00:41:43 93.13
3 51 Ģirts Pakalns KSK 00:46:56 82.78
4 4362 Jānis Riža Concorde 00:47:02 82.60
5 647 Jurij Vanaveski Voru 00:54:40 71.07
6 472 Kaspars Beriņš Individuāli 01:01:44 62.93
7 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:02:27 62.21
8 203 Valerii Prosolkov Seda 01:07:39 57.43
63 Kristaps Dzvinko Individ. Diskvalif. 0.00
4184 Raivis Grīviņš Burkānciems Diskvalif. 0.00

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 20 Līga Pētersone ZVOC 00:45:15 100.00
2 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:58:58 76.74
3 4465 Evija Stračinska Burkānciems un Co 00:59:31 76.03
4 445 Līga Brence Individ. 01:06:04 68.49
5 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:13:55 61.22
6 542 Anda Grāpēna Individ. 01:29:30 50.56

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:56:58 100.00
2 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:57:22 99.30
3 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:58:09 97.97
4 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:59:24 95.90
5 111 Jānis Vaļģis z/s Kalnpierbes 01:00:40 93.90
84 Raivo Kužums S/k Rūjiena Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:52:49 100.00
2 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:56:30 93.48
3 596 Elita Staune Individ. 01:03:44 82.87
4 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:18:49 67.01
5 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:20:24 65.69
6 8 Inga Geduševa ZVOC 01:20:55 65.27
7 610 Evija Soročina indfivid. 01:34:35 55.84

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:34:28 100.00
2 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:37:00 93.15
3 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:39:00 88.38
4 280 Ivars Eškins BE44 00:40:17 85.56
5 90 Andis Smilga Individuāli 00:43:08 79.91
6 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:51:58 66.32
7 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:52:17 65.92
173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 56 Dana Ceplīte Individuāli 00:50:22 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:51:02 98.69
3 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:54:02 93.21
4 4433 Rūta Zepa Individuāli 00:55:01 91.55
5 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 01:12:03 69.91
6 4491 Vita Boša Ekers 01:17:33 64.95

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:48:10 100.00
2 306 Guntars Stucis Bykolat 01:04:32 74.64
3 127 Andris Cekuls Cēsis 01:07:51 70.99
4 4360 Pēteris Skabis Ekers 01:09:57 68.86
5 657 Ralfs Samulis Individuāli 01:20:54 59.54

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 01:01:02 100.00
2 139 Gunta Jaunkampe Individ 01:05:36 93.04
3 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:08:43 88.82
4 209 Valda Jaunzeme individ. 01:38:01 62.27

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:44:00 100.00
2 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:55:26 79.37
3 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:00:23 72.87
4 4414 Vilnis Velde Laine 01:04:41 68.02
5 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 01:09:33 63.26
6 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:28:33 49.69

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:54:20 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji