You are hereRezultāti: Magnēts 4.kārta

Rezultāti: Magnēts 4.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts02 Maijs 2019

Datums: 2.Maijs, 2019
Vieta: Baiļi
Dalībnieku skaits: 117

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:51:33 100.00
2 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:54:17 94.96
3 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:55:44 92.49
4 297 Rolands Rudītis Azimuts 01:04:15 80.23
5 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:08:57 74.76

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa ZVOC 01:02:42 100.00
2 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:09:28 90.26

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:51:03 100.00
2 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:51:16 99.58
3 433 Jānis Ukass Burkānciems 00:55:25 92.12
4 218 Jānis Vidzis KSK 00:57:24 88.94
5 45 Jānis Upenieks Saeima 00:58:10 87.77
6 287 Jānis Millers Individ. 01:01:01 83.67
7 208 Jānis Līgats ZVOC 01:01:41 82.76
8 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:27:37 58.27
9 692 Andris Jēkabsons KSK 01:39:31 51.30
10 368 Lauris Šmits individ. 01:39:52 51.12
11 683 Matīss Spalva Individ. 01:40:54 50.59
12 423 Sandis Eglītis Individuāli 01:46:22 47.99

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:39:45 100.00
2 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 00:46:12 86.04
3 568 Santa Upeniece Individ. 00:46:27 85.58
4 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:47:37 83.48
5 454 Lelde Bukovska ATC Eži 00:56:01 70.96
6 715 Zane Luste Mazsalaca 00:57:51 68.71
7 545 Ieva Priede Individ. 01:03:17 62.81
8 94 Maija Rieksta Individ. 01:05:39 60.55
704 Marta Katana Individ. Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:34:42 100.00
2 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:45:05 76.97
3 626 Vladislavs Klapenkovs NMPD 00:50:27 68.78
4 717 Jānis Grava Individuāli 00:52:08 66.56
5 673 Roberts Kārkliņš ZVOC 00:57:47 60.05
695 Jānis Svīķis Individuāli Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 684 Baiba Stikāne Individ. 00:38:28 100.00
1 694 Marta Saliņa Individuāli 00:38:28 100.00
3 620 Sandra Lazare Individuāli 00:40:43 94.47
4 106 Maija Blūzma Individ. 00:40:56 93.97
5 347 Kristīne Cinate Cielaviņas liecinieces 00:45:07 85.26
6 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:51:12 75.13
7 513 Agnese Kupce Padtex 00:56:58 67.52
8 699 Sanita Eglīte Individuāli 00:57:10 67.29
9 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:58:57 65.25
10 624 Māra Maurāne Individuāli 01:00:08 63.97
11 691 Inga Grase Individuāli 01:00:40 63.41
12 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 01:03:56 60.17
13 301 Solvita Strautiņa Individuāli 01:04:20 59.79
14 416 Vineta Grebūna Kocēni 01:10:15 54.76
15 663 Sanda Ķimse Individ. 01:16:29 50.29

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 248 Zintis Dzvinko VSS 00:17:35 100.00
2 718 Adrians Moruzs Azimuts 00:17:39 99.62
3 716 Madis Markuss Zaķis Burkānciems 00:21:56 80.17
4 713 Raivo Martinsons BII Kārliena 00:29:44 59.14

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:18:36 100.00
2 708 Nora Dzvinko b/d Vālodzīte 00:22:53 81.28
3 645 Elizabete Krūskopa b/d Vālodzīte 00:33:51 54.95

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:12:58 100.00
2 78 Agris Peļņa Zalkši 00:15:29 83.75
3 662 Raivo Laķis VVV 00:22:03 58.81

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 116 Dita Egita Briede VVV 00:14:29 100.00
2 665 Kitija Zīle VPS 00:19:26 74.53

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 99 Jēkabs Kaķis VVV 00:19:23 100.00
2 671 Reds Šmits VPS 00:23:37 82.07
3 627 Alberts Šķilteris VVV 00:24:55 77.79
4 612 Kristofers Soročins 00:33:01 58.71
5 534 Reino Urpens VSS 00:42:24 45.72
6 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:44:09 43.90

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 605 Elza Eglīte VSS 00:21:41 100.00
2 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:37:02 58.55
3 607 Keita Kavīte VPSS 00:40:49 53.12

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 681 Rodrigo Grasis Jaunsardze 01:09:00 100.00
604 Dāvids Voitehovskis V5v Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:45:30 100.00
2 348 Estere Laurenova VPS 00:56:54 79.96

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:48:51 100.00
2 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:56:32 86.41

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 01:39:02 100.00
2 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 01:39:08 99.90

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 51 Ģirts Pakalns KSK 00:45:33 100.00
2 4362 Jānis Riža Concorde 00:47:27 96.00
3 62 Sandis Pētersons Bebri 00:51:27 88.53
4 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:52:18 87.09
5 380 Andris Klepers ZVOC 00:54:50 83.07
6 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:55:30 82.07

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 20 Līga Pētersone ZVOC 00:52:15 100.00
2 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:54:37 95.67
3 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:54:56 95.12
4 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:02:03 84.21
5 445 Līga Brence Individ. 01:02:23 83.76
6 400 Nora Baranovska Individ. 01:11:08 73.45
7 689 Anete Smilga CSDD 01:16:08 68.63

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:45:59 100.00
2 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:52:30 87.59
3 647 Jurij Vanaveski Voru 00:57:28 80.02
4 483 Gints Šteimanis Aimasa 01:03:56 71.92
5 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:05:53 69.80
39 Alvils Dūdiņš individ. Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:47:29 100.00
2 610 Evija Soročina indfivid. 01:02:03 76.52
3 365 Inese Ozola ZVOC 01:03:17 75.03

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:33:57 100.00
2 90 Andis Smilga Individuāli 00:44:07 76.96
3 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:47:08 72.03

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:39:58 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:44:42 89.41
3 56 Dana Ceplīte Individuāli 00:52:29 76.15

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:46:06 100.00
2 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 01:01:17 75.22
3 657 Ralfs Samulis Individuāli 01:04:53 71.05
4 127 Andris Cekuls Cēsis 01:16:34 60.21

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:46:13 100.00
2 139 Gunta Jaunkampe Individ 01:02:04 74.46

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:42:54 100.00
2 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:48:16 88.88
3 4414 Vilnis Velde Laine 01:08:04 63.03
4 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:27:50 48.84

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:04:33 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji