You are hereRezultāti: Magnēts 3.kārta

Rezultāti: Magnēts 3.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts25 Aprīlis 2019

Datums: 25.Aprīlis, 2019
Vieta: Zilaiskalns
Dalībnieku skaits: 169

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:35:38 100.00
2 196 Pauls Alberings VVV 00:36:05 98.75
3 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:36:30 97.63
4 267 Andris Robalds ZVOC 00:37:09 95.92
5 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 00:37:38 94.69
6 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:37:42 94.52
7 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:38:01 93.73
8 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 00:46:09 77.21
9 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:49:08 72.52
10 408 Raitis Maurāns Individuāli 00:50:49 70.12
11 315 Kārlis Podiņš Individ. 00:56:02 63.59
647 Jurij Vanaveski Voru Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 336 Vita Skuja Susliki 00:35:09 100.00
2 7 Anete Geduševa ZVOC 00:37:07 94.70
3 204 Vilma Alberinga VVV 00:38:36 91.06
4 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:42:26 82.84

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:31:51 100.00
2 287 Jānis Millers Individ. 00:32:29 98.05
3 45 Jānis Upenieks Saeima 00:33:10 96.03
4 4283 Rolands Melbārdis Eži 00:33:16 95.74
5 218 Jānis Vidzis KSK 00:34:03 93.54
6 208 Jānis Līgats ZVOC 00:36:02 88.39
7 688 Lauris Šmits Individ 00:39:24 80.84
8 614 Henrijs Lērme Individ. 00:39:48 80.03
9 243 Gints Vaseris Eži 00:40:11 79.26
10 434 Raivis Tauriņš Eži 00:40:25 78.80
11 344 Ivars Eglītis Individuāli 00:44:35 71.44
12 714 Artūrs Putniņš Ģeogrāfu mafija 00:45:45 69.62
13 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:51:35 61.74

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 00:39:01 100.00
2 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 00:43:38 89.42
3 704 Marta Katana Individ. 00:43:52 88.94
4 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:47:39 81.88
5 568 Santa Upeniece Individ. 00:48:22 80.67
6 226 Inga Dukure Robežsardze 00:48:58 79.68
7 454 Lelde Bukovska ATC Eži 00:50:16 77.62
8 545 Ieva Priede Individ. 00:56:57 68.51
9 442 Lāsma Krile Alūksne 01:27:30 44.59
10 106 Maija Blūzma Individ. 01:27:32 44.57
245 Jana Fronta GRAYdesign Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 179 Armands Šmits Individ 00:29:30 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:29:33 99.83
3 4147 Andris Šakens Individ. 00:30:04 98.12
4 651 Aleksandrs Jefimovs VUGD 00:30:20 97.25
5 673 Roberts Kārkliņš ZVOC 00:34:26 85.67
6 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:36:20 81.19
7 712 Inta Kivilande Individuāli 00:58:51 50.13
8 626 Vladislavs Klapenkovs NMPD 01:17:39 37.99

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:24:45 100.00
2 684 Baiba Stikāne Individ. 00:29:34 83.71
3 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:29:55 82.73
4 690 Laura Taube Cielaviņas liecinieces 00:30:33 81.01
5 347 Kristīne Cinate Cielaviņas liecinieces 00:30:43 80.58
6 595 Elīna Upīte Kocēni 00:31:48 77.83
7 432 Edīte Miķe Individ. 00:32:44 75.61
8 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:32:49 75.42
9 205 Dace Peļņa Zalkši 00:33:43 73.41
10 620 Sandra Lazare Individuāli 00:37:27 66.09
11 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:37:37 65.80
12 225 Evita Kampuse Individ. 00:37:46 65.53
13 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:38:49 63.76
14 624 Māra Maurāne Individuāli 00:39:21 62.90
15 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:51:47 47.80
16 416 Vineta Grebūna Kocēni 00:54:17 45.59
17 663 Sanda Ķimse Individ. 00:57:30 43.04

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 316 Jānis Saldūksnis KSK 00:14:37 100.00
2 687 Emīls Šmits VSS 00:15:21 95.22
3 654 Austris Tjuniņš Individuāli 00:15:56 91.74
4 685 Toms Spalviņš Azimuts 00:19:54 73.45
5 446 Edgars Mincis b/d Ābelīte 00:21:44 67.25
6 713 Raivo Martinsons BII Kārliena 00:21:45 67.20
7 248 Zintis Dzvinko VSS 00:24:02 60.82
447 Eduards Mincis b/d Ābelīte Diskvalif. 0.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 581 Maija Justīne Jēkabsone KSK 00:15:38 100.00
2 708 Nora Dzvinko b/d Vālodzīte 00:18:53 82.79
3 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:20:57 74.62
4 121 Dārta Katana V5V 00:24:53 62.83
5 342 Katrīna Jēkabsone Kocēnu sporta klubs 00:31:47 49.19
6 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:34:09 45.78
7 645 Elizabete Krūskopa b/d Vālodzīte 00:34:27 45.38
8 686 Paula Šmite b/d Krācītes 00:34:59 44.69

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:10:25 100.00
2 78 Agris Peļņa Zalkši 00:14:33 71.59
666 Dāvis Eglīte VPS Diskvalif. 0.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 116 Dita Egita Briede VVV 00:12:21 100.00
2 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:12:22 99.87
3 159 Annija Tīna Sildare Kocēnu pamatskola 00:13:06 94.27
4 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:13:39 90.48
5 579 Marta Vaļģe VVV 00:18:54 65.34
6 672 Rota Rugāja VVV 00:20:45 59.52
7 667 Ketrīna Anna Eberharde VVV 00:28:06 43.95

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 508 Dāvis Pētersons VVV 00:17:45 100.00
2 99 Jēkabs Kaķis VVV 00:20:34 86.30
3 627 Alberts Šķilteris VVV 00:22:51 77.68
4 664 Eduards Ēriks Sotē VPS 00:32:07 55.27
5 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:55:12 32.16

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 605 Elza Eglīte VSS 00:21:26 100.00
2 108 Anete Stabiņa Grundzāle 00:21:40 98.92

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 681 Rodrigo Grasis Jaunsardze 00:42:51 100.00
2 272 Rihards Miks Sildars Kocēnu pam.sk. 00:49:07 87.24
3 604 Dāvids Voitehovskis V5v 01:02:22 68.71

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VVV 00:24:20 100.00
2 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:34:22 70.81
3 349 Patrīcija Laurenova VPS 00:36:16 67.10

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:32:26 100.00
2 4255 Pēteris Gailis V5V 00:35:46 90.68
3 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:41:14 78.66

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:28:33 100.00
2 428 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS 01:01:29 46.44
3 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 01:10:27 40.53

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:38:41 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 62 Sandis Pētersons Bebri 00:27:17 100.00
2 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:30:09 90.49
3 21 Austris Krastiņš 00:30:15 90.19
4 380 Andris Klepers ZVOC 00:33:45 80.84
5 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:35:06 77.73
6 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:35:08 77.66
7 711 Jānis Dreimanis Individuāli 00:35:12 77.51
8 4362 Jānis Riža Concorde 00:37:35 72.59
9 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:39:26 69.19
10 36 Māris Baltiņš Leči 00:40:28 67.42

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:33:50 100.00
2 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:40:40 83.20
3 4105 Dina Alksne ZVOC 00:40:45 83.03
4 20 Līga Pētersone ZVOC 00:41:00 82.52
5 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:43:36 77.60
6 445 Līga Brence Individ. 00:48:33 69.69
7 689 Anete Smilga CSDD 01:04:56 52.10

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:34:49 100.00
2 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:38:42 89.97
3 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:40:05 86.86
4 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:40:21 86.29
5 364 Juris Rudītis individ. 00:40:48 85.33
6 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:44:11 78.80
7 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:44:27 78.33
8 40 Dainis Birkavs Rūjiena 00:48:26 71.89

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:40:30 100.00
2 395 Ieva Eliāse Individuāli 00:41:13 98.26
3 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:44:04 91.91
4 365 Inese Ozola ZVOC 00:49:04 82.54
5 596 Elita Staune Individ. 00:53:17 76.01
6 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:57:43 70.17
7 4456 Inese Kokenberga Individuāli 00:58:48 68.88
8 8 Inga Geduševa ZVOC 01:01:07 66.27

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 280 Ivars Eškins BE44 00:28:58 100.00
2 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:29:03 99.71
3 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:32:24 89.40
4 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:39:02 74.21

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:29:13 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:30:25 96.05
3 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:34:32 84.60
4 56 Dana Ceplīte Individuāli 00:34:40 84.28
5 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:39:17 74.37

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:30:44 100.00
2 657 Ralfs Samulis Individuāli 00:30:57 99.30
3 306 Guntars Stucis Bykolat 00:39:44 77.35
4 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:39:55 76.99
5 127 Andris Cekuls Cēsis 00:41:29 74.09

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:29:05 100.00
2 209 Valda Jaunzeme individ. 00:40:05 72.56
3 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:40:30 71.81
4 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:42:54 67.79

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:27:41 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:30:10 91.77
3 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:30:22 91.16
4 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:37:52 73.11
5 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:51:38 53.62
6 4414 Vilnis Velde Laine 00:56:11 49.27

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:39:08 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji