You are hereRezultāti: Magnēts 1.kārta

Rezultāti: Magnēts 1.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts12 Aprīlis 2019

Datums: 11.Aprīlis, 2019
Vieta: Kazu krāces
Dalībnieku skaits: 154

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:28:54 100.00
2 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:31:05 92.98
3 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:32:56 87.75
4 4362 Jānis Riža Concorde 00:33:11 87.09
5 557 Aivars Makstenieks VPĢ 00:37:39 76.76
6 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:40:21 71.62
7 408 Raitis Maurāns Individuāli 00:48:20 59.79

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:30:35 100.00
2 7 Anete Geduševa ZVOC 00:31:19 97.66
3 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:31:49 96.12

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 287 Jānis Millers Individ. 00:27:13 100.00
2 218 Jānis Vidzis KSK 00:27:16 99.82
3 433 Jānis Ukass Burkānciems 00:27:38 98.49
4 4283 Rolands Melbārdis Eži 00:27:43 98.20
5 45 Jānis Upenieks Saeima 00:27:46 98.02
6 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:28:36 95.16
7 208 Jānis Līgats ZVOC 00:28:41 94.89
8 434 Raivis Tauriņš Eži 00:30:54 88.08
9 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 00:30:55 88.03
10 243 Gints Vaseris Eži 00:34:18 79.35
11 368 Lauris Šmits individ. 00:35:52 75.88
12 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 00:36:59 73.59
13 344 Ivars Eglītis Individuāli 00:37:46 72.07
14 129 Atis Bērziņš STK 00:38:19 71.03
15 683 Matīss Spalva Individ. 00:41:03 66.30
16 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 00:43:15 62.93

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 00:26:27 100.00
2 226 Inga Dukure Robežsardze 00:32:12 82.14
3 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:32:19 81.85
4 704 Marta Katana Individ. 00:33:08 79.83
5 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 00:37:11 71.13
6 454 Lelde Bukovska ATC Eži 00:42:42 61.94

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:22:09 100.00
2 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:23:36 93.86
3 626 Vladislavs Klapenkovs NMPD 00:26:16 84.33
4 677 Jānis Vītols Individ. 00:26:45 82.80
5 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:29:02 76.29
6 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:30:18 73.10
7 673 Roberts Kārkliņš ZVOC 00:32:57 67.22
651 Aleksandrs Jefimovs VUGD Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:18:33 100.00
2 620 Sandra Lazare Individuāli 00:23:02 80.54
3 568 Santa Upeniece Individ. 00:23:18 79.61
4 679 Linda Riba Valmieras tehnikums 00:24:28 75.82
5 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:24:54 74.50
6 684 Baiba Stikāne Individ. 00:25:16 73.42
7 515 Vineta Melngārša VCalmieras tehnikums 00:25:31 72.70
8 587 Agnese Allika Kocēni 00:28:28 65.16
9 586 Ilona Burtnieka Kocēni 00:28:33 64.97
10 225 Evita Kampuse Individ. 00:29:16 63.38
11 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:30:43 60.39
12 624 Māra Maurāne Individuāli 00:30:44 60.36
13 670 Elīna Kristiņa Individ. 00:32:09 57.70
14 347 Kristīne Cinate Cielaviņas liecinieces 00:33:23 55.57
15 598 Patrīcija Grandāne VVĢ 00:34:58 53.05
16 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:35:30 52.25
17 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:35:40 52.01
18 663 Sanda Ķimse Individ. 00:38:23 48.33

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 446 Edgars Mincis b/d Ābelīte 00:11:09 100.00
2 447 Eduards Mincis b/d Ābelīte 00:11:14 99.26
3 669 Austris Tjuniņš Zaļā skola 00:13:18 83.83
4 687 Emīls Šmits VSS 00:15:02 74.17
5 685 Toms Spalviņš Azimuts 00:17:22 64.20
6 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:21:25 52.06

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 159 Annija Tīna Sildare b/d Sprīdītis 00:10:46 100.00
2 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:11:05 97.14
3 581 Maija Justīne Jēkabsone KSK 00:11:18 95.28
4 686 Paula Šmite b/d Krācītes 00:23:28 45.88
121 Dārta Katana V5V Diskvalif. 0.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 662 Raivo Laķis VVV 00:09:07 100.00
2 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:09:29 96.13
3 666 Dāvis Eglīte VPS 00:12:24 73.52
4 78 Agris Peļņa Zalkši 00:21:12 43.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 116 Dita Egita Briede VVV 00:09:46 100.00
2 579 Marta Vaļģe VVV 00:09:56 98.32
3 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:10:09 96.22
4 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:11:33 84.56
5 667 Ketrīna Anna Eberharde VVV 00:13:05 74.65
6 665 Kitija Zīle VPS 00:13:11 74.08
7 680 Viktorija Saulīte VVV 00:13:37 71.73
8 672 Rota Rugāja VVV 00:17:52 54.66

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 671 Reds Šmits VPS 00:12:26 100.00
2 99 Jēkabs Kaķis VVV 00:13:39 91.09
3 668 Viktors Toms Permaņickis VPS 00:16:44 74.30
4 664 Eduards Ēriks Sotē VPS 00:16:46 74.16
5 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:17:50 69.72
6 534 Reino Urpens VSS 00:19:33 63.60
7 612 Kristofers Soročins 00:21:19 58.33
8 627 Alberts Šķilteris VVV 00:23:17 53.40

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 605 Elza Eglīte VSS 00:13:25 100.00
2 675 Elīza Markevica Rubenes PS 00:17:16 77.70
3 607 Keita Kavīte VPSS 00:19:19 69.46
4 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:20:25 65.71

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 604 Dāvids Voitehovskis V5v 00:33:00 100.00
2 444 Kristaps Trēziņš VSS 00:58:23 56.52

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VVV 00:20:14 100.00
2 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:27:21 73.98
3 214 Nikija Biruma VVV 00:27:42 73.04
4 349 Patrīcija Laurenova VPS 00:34:43 58.28

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:25:45 100.00
2 674 Linards Īsonis Individ. 01:17:55 33.05

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 428 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS 00:51:41 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 00:40:42 100.00
2 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 00:40:43 99.96

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 51 Ģirts Pakalns KSK 00:24:34 100.00
2 62 Sandis Pētersons Bebri 00:24:36 99.86
3 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:26:29 92.76
4 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:26:47 91.72
5 380 Andris Klepers ZVOC 00:30:05 81.66
6 203 Valerii Prosolkov Seda 00:30:33 80.41
7 36 Māris Baltiņš Leči 00:31:45 77.38

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 400 Nora Baranovska Individ. 00:30:09 100.00
2 4105 Dina Alksne ZVOC 00:31:10 96.74
3 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:31:17 96.38
4 20 Līga Pētersone ZVOC 00:31:19 96.27
5 542 Anda Grāpēna Individ. 00:32:08 93.83
6 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:35:33 84.81
7 445 Līga Brence Individ. 00:44:11 68.24

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:28:36 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:30:45 93.01
3 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:33:15 86.02
4 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:34:21 83.26

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:33:22 100.00
2 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:34:19 97.23
3 596 Elita Staune Individ. 00:38:19 87.08
4 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:40:11 83.04
5 8 Inga Geduševa ZVOC 00:46:26 71.86
6 610 Evija Soročina indfivid. 00:46:27 71.83

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:28:59 100.00
2 231 Ivo Volksons BE44 00:31:35 91.77
3 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:32:33 89.04
4 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:32:55 88.05
5 253 Bruno Bariss Fille 2000 00:35:45 81.07
6 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:37:03 78.23

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:25:53 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:26:12 98.79
3 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:30:56 83.67
4 4410 Ilona Vandāna Seniors 00:53:17 48.58
56 Dana Ceplīte Individuāli Diskvalif. 0.00

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:23:21 100.00
2 657 Ralfs Samulis Individuāli 00:30:52 75.65
3 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:33:32 69.63
4 306 Guntars Stucis Bykolat 00:36:13 64.47
5 127 Andris Cekuls Cēsis 00:37:37 62.07

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:24:10 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:31:03 77.83
3 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:35:11 68.69

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:25:38 100.00
2 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:27:28 93.33
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:27:28 93.33
4 4414 Vilnis Velde Laine 00:30:42 83.50
5 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:32:59 77.72
6 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:37:13 68.88

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:35:46 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji