You are hereRezultāti: Magnēts 23.kārta

Rezultāti: Magnēts 23.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts27 Septembris 2018

Datums: 27.Septembris, 2018
Vieta: Kocēni
Dalībnieku skaits: 116

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:23:55 100.00
2 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:24:50 96.31
3 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:25:53 92.40
4 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:26:35 89.97
5 254 Valdis Tilts Vaidava 00:26:54 88.91
6 241 Armands Broks Individ 00:27:16 87.71
7 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:28:31 83.87
8 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 00:28:48 83.04
9 4362 Jānis Riža Concorde 00:29:10 82.00
10 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:32:27 73.70
297 Rolands Rudītis Azimuts Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 00:28:01 100.00
2 4105 Dina Alksne ZVOC 00:29:10 96.06
3 95 Dace Gaigala ZVOC 00:29:22 95.40
4 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:35:44 78.40

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:24:15 100.00
2 218 Jānis Vidzis KSK 00:26:28 91.62
3 208 Jānis Līgats ZVOC 00:27:20 88.72
4 433 Jānis Ukass Individuāli 00:30:00 80.83
5 344 Ivars Eglītis Individuāli 00:38:23 63.18

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 00:22:34 100.00
2 20 Līga Pētersone ZVOC 00:25:19 89.14
3 701 Beatrise Ozoliņa Piepe 00:26:06 86.46
4 94 Maija Rieksta Individ. 00:29:48 75.73

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 00:18:52 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:21:45 86.74
3 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:22:26 84.10
4 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:25:28 74.08
5 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:25:31 73.94
6 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 00:26:03 72.42

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:18:45 100.00
2 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:19:02 98.51
3 620 Sandra Lazare Individuāli 00:21:22 87.75
4 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:21:34 86.94
5 595 Elīna Upīte Kocēni 00:21:53 85.68
6 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:22:31 83.27
7 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:23:35 79.51
8 702 Gerda Čevere individ. 00:23:44 79.00
9 454 Lelde Bukovska Individuāli 00:23:45 78.95
10 432 Edīte Miķe Individ. 00:25:07 74.65
11 106 Maija Blūzma Individ. 00:25:21 73.96
12 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:30:47 60.91
13 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:31:28 59.59

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:04:02 100.00
2 654 Austris Tjuniņš Individuāli 00:04:26 90.98
3 78 Agris Peļņa Zalkši 00:04:51 83.16
4 417 Toms Grīnfelds b/d Sprīdītis 00:05:46 69.94
5 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:06:41 60.35

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:04:09 100.00
2 637 Emīlija Bogdanova VVV 00:04:31 91.88
3 659 Nensija Elza Eiduka Cēsis 00:04:41 88.61
4 475 Nikola Anna Eiduka 00:04:44 87.68
5 386 Māra Miķe Zaļā skola 00:04:47 86.76
6 581 Maija Justīne Jēkabsone KSK 00:04:49 86.16
7 418 Sabīne Grīnfelde VSS 00:04:59 83.28
8 402 Ance Rumba Dikļu b/d 00:06:08 67.66
9 121 Dārta Katana V5V 00:09:14 44.95

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:04:11 100.00
2 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:04:16 98.05
3 627 Alberts Šķilteris VVV 00:09:52 42.40

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 612 Kristofers Soročins 00:07:55 100.00
2 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:12:59 60.98
534 Reino Urpens VSS Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VVV 00:07:39 100.00
2 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:07:51 97.45
3 605 Elza Eglīte VSS 00:08:40 88.27
4 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:09:14 82.85
5 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:09:21 81.82
6 615 Elza Veinberga Jaunsardze 00:11:12 68.30
7 349 Patrīcija Laurenova VPS 00:12:16 62.36
8 214 Nikija Biruma VVV 00:12:24 61.69
9 607 Keita Kavīte VPSS 00:13:06 58.40

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
604 Dāvids Voitehovskis V5v Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 00:29:30 100.00
617 Tīna Sonora Baranovska VPSS Diskvalif. 0.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:30:05 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 00:32:02 100.00
2 428 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS 00:36:49 87.01
387 Leonarda Baltiņa Leči Diskvalif. 0.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:27:37 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1977 Zanda Stabiņa Grundzāle 00:27:08 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:27:26 98.91
3 341 Izolde Ozoliņa Piepe 00:28:00 96.90
4 184 Sabīne Rumba Dikļu pamatsk. 00:39:46 68.23

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 51 Ģirts Pakalns KSK 00:23:30 100.00
2 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:25:20 92.76
3 203 Valerii Prosolkov Seda 00:26:46 87.80
4 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:27:57 84.08
5 36 Māris Baltiņš Leči 00:28:14 83.23

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 542 Anda Grāpēna Individ. 00:27:27 100.00
2 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:27:52 98.50
3 400 Nora Baranovska Individ. 00:29:01 94.60
4 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:29:13 93.95
5 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:29:19 93.63
6 445 Līga Brence Individ. 00:31:29 87.19
7 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:36:05 76.07

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:23:35 100.00
2 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:23:57 98.47
3 647 Jurij Vanaveski Voru 00:29:23 80.26
4 179 Armands Šmits Individ 00:29:39 79.54
5 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:30:39 76.94

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:28:26 100.00
2 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:31:57 88.99
3 596 Elita Staune Individ. 00:34:29 82.46

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 90 Andis Smilga Individuāli 00:25:51 100.00
2 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:26:35 97.24

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:23:51 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:24:31 97.28
4491 Vita Boša Ekers Diskvalif. 0.00

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:21:13 100.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:31:45 100.00
2 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:34:24 92.30
4221 Ilga Kokareviča Brenguļi Diskvalif. 0.00

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:30:39 100.00
2 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:31:30 97.30

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:31:34 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji