You are hereRezultāti: Magnēts 22.kārta

Rezultāti: Magnēts 22.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts20 Septembris 2018

Datums: 20.Septembris, 2018
Vieta: Upītes
Dalībnieku skaits: 130

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:48:43 100.00
2 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:50:56 95.65
3 313 Pēteris Liepa ZVOC 00:52:45 92.35
4 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:54:46 88.95
5 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:54:54 88.74
6 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:56:18 86.53
7 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:56:42 85.92
8 24 Andis Malējs TB4 01:00:06 81.06
9 297 Rolands Rudītis Azimuts 01:00:44 80.21
10 241 Armands Broks Individ 01:09:14 70.37
11 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:22:07 59.33
12 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:32:00 52.95

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa ZVOC 00:53:32 100.00
2 95 Dace Gaigala ZVOC 01:01:15 87.40
3 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 01:03:51 83.84
212 Sintija Ozola Beverīnas novads Diskvalif. 0.00

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 208 Jānis Līgats ZVOC 00:49:05 100.00
2 433 Jānis Ukass Individuāli 00:53:44 91.35
3 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 00:56:47 86.44

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 00:42:28 100.00
2 20 Līga Pētersone ZVOC 00:52:26 80.99
3 94 Maija Rieksta Individ. 01:00:15 70.48
4 701 Beatrise Ozoliņa Piepe 01:01:05 69.52
5 226 Inga Dukure Robežsardze 01:07:53 62.56

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:30:59 100.00
2 651 Aleksandrs Jefimovs VUGD 00:34:22 90.16
3 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 00:35:16 87.85
4 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:35:50 86.47
5 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 00:36:27 85.00
6 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:36:36 84.65
7 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:36:58 83.81
8 4109 Armands Sildars Individ. 00:37:29 82.66
9 700 Kosta Hasani Hellas 00:37:52 81.82
10 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:39:12 79.04
11 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:43:31 71.20

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 395 Ieva Eliāse Individuāli 00:38:51 100.00
2 620 Sandra Lazare Individuāli 00:39:28 98.44
3 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:41:05 94.56
4 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:41:29 93.65
5 454 Lelde Bukovska Individuāli 00:43:45 88.80
6 513 Agnese Kupce Padtex 00:44:11 87.93
7 432 Edīte Miķe Individ. 00:45:03 86.24
8 442 Lāsma Krile Alūksne 00:50:01 77.67
9 106 Maija Blūzma Individ. 00:50:06 77.54
10 205 Dace Peļņa Zalkši 00:51:38 75.24
11 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:56:47 68.42
12 702 Gerda Čevere individ. 00:56:58 68.20
13 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:58:31 66.39
14 301 Solvita Strautiņa Individuāli 01:00:07 64.62
15 548 Dace Jase Individ. 01:03:00 61.67

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:19:10 100.00
2 417 Toms Grīnfelds b/d Sprīdītis 00:26:15 73.02
3 78 Agris Peļņa Zalkši 00:27:22 70.04
4 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:30:17 63.29

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 159 Annija Tīna Sildare b/d Sprīdītis 00:13:08 100.00
2 601 Luīze Hasani VVV 00:14:48 88.74
3 418 Sabīne Grīnfelde VSS 00:27:45 47.33
448 Daina Dzvinko Individuāli Diskvalif. 0.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:10:27 100.00
2 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:11:51 88.19

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:27:11 100.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 612 Kristofers Soročins 00:49:03 100.00
2 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:54:10 90.55
3 534 Reino Urpens VSS 01:01:21 79.95

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VVV 00:21:19 100.00
2 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:31:43 67.21
3 214 Nikija Biruma VVV 00:32:27 65.69
4 605 Elza Eglīte VSS 00:36:28 58.46
5 359 Emīlija Dārta Plūme VPS 00:40:58 52.03

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:33:48 100.00
2 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:43:26 77.82
3 604 Dāvids Voitehovskis V5v 01:25:18 39.62

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 00:52:05 100.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:54:16 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:54:17 100.00
2 428 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS 01:26:19 62.89
3 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 01:32:48 58.49
4 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 01:32:49 58.48

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:56:48 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:40:27 100.00
2 3 Liene Mālniece V5V 00:48:09 84.01
3 1977 Zanda Stabiņa Grundzāle 00:49:02 82.49
4 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:54:00 74.91
5 341 Izolde Ozoliņa Piepe 01:21:09 49.85

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 62 Sandis Pētersons Bebri 00:48:25 100.00
2 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:48:39 99.52
3 4362 Jānis Riža Concorde 00:52:37 92.02
4 203 Valerii Prosolkov Seda 00:54:31 88.81
5 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:55:04 87.92
6 36 Māris Baltiņš Leči 00:58:07 83.31
7 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 01:00:45 79.70
8 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:04:50 74.68

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:47:54 100.00
2 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:50:18 95.23
3 400 Nora Baranovska Individ. 00:52:12 91.76
4 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:04:43 74.01
5 445 Līga Brence Individ. 01:11:36 66.90

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 647 Jurij Vanaveski Voru 00:45:50 100.00
2 111 Jānis Vaļģis z/s Kalnpierbes 00:47:18 96.90
3 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 00:47:30 96.49
4 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:51:19 89.31
5 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:52:05 88.00
6 4272 Valdis Pulkstenis Cēsis 00:53:39 85.43
7 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:58:39 78.15
8 179 Armands Šmits Individ 01:00:53 75.28
404 Uldis Alksnis Meridiāns Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:54:49 100.00
2 596 Elita Staune Individ. 00:58:23 93.89
3 365 Inese Ozola ZVOC 01:00:52 90.06
4 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:18:42 69.65
5 610 Evija Soročina indfivid. 01:19:07 69.29
6 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:19:52 68.64

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:35:54 100.00
2 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:39:38 90.58
3 90 Andis Smilga Individuāli 00:43:53 81.81
4 653 Guntis Koks 00:46:26 77.32

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:33:27 100.00
2 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:33:58 98.48
3 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:36:04 92.74
4 4491 Vita Boša Ekers 00:43:41 76.57

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:29:22 100.00
2 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:35:03 83.79
3 657 Ralfs Samulis Individuāli 00:37:18 78.73
4 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:44:01 66.72

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:37:55 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:54:01 70.19

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:47:28 100.00
2 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:59:04 80.36
3 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:20:14 59.16

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:00:17 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji