You are hereRezultāti: Magnēts 21.kārta

Rezultāti: Magnēts 21.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts14 Septembris 2018

Datums: 13.Septembris, 2018
Vieta: Mežuļi
Dalībnieku skaits: 148

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 369 Ainārs Drozds Meridiāns 00:39:35 100.00
2 353 Anatolijs Tarasovs Būdaskalns 00:43:17 91.45
3 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:44:43 88.52
4 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:47:03 84.13
5 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:48:37 81.42
6 313 Pēteris Liepa ZVOC 00:48:38 81.39
7 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:51:58 76.17
8 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:53:24 74.13
9 661 Mati Tiit Ilves 00:53:33 73.92
10 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:55:08 71.80
11 358 Jurģis Dudelis Būdaskalns 01:00:34 65.35
12 4226 Uģis Kokenbergs ZET 01:02:56 62.90
13 4362 Jānis Riža Concorde 01:03:36 62.24
14 65 Andris Saldūksnis KSK 01:08:23 57.88
15 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:15:12 52.64

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa ZVOC 00:50:37 100.00
2 4105 Dina Alksne ZVOC 00:50:41 99.87
3 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 01:09:09 73.20

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:41:43 100.00
2 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:41:49 99.76
3 4283 Rolands Melbārdis Eži 00:45:38 91.42
4 419 Jānis Brakšs OK Meridiāns 00:48:51 85.40
5 433 Jānis Ukass Individuāli 00:50:08 83.21
6 287 Jānis Millers Individ. 00:55:30 75.17
7 368 Lauris Šmits individ. 00:59:07 70.57
8 208 Jānis Līgats ZVOC 01:00:14 69.26
9 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 01:01:14 68.13
10 4147 Andris Šakens Individ. 01:19:50 52.25

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 00:45:08 100.00
2 704 Marta Katana Individ. 00:53:15 84.76
3 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 01:03:24 71.19
4 20 Līga Pētersone ZVOC 01:22:40 54.60

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4109 Armands Sildars Individ. 00:33:00 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:34:01 97.01
3 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:35:29 93.00
4 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 00:42:35 77.50
5 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 00:45:34 72.42
6 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:47:18 69.77
7 4143 Uldis Bošs Ekers 00:49:12 67.07
8 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:56:49 58.08
651 Aleksandrs Jefimovs VUGD Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:31:10 100.00
2 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:33:17 93.64
3 395 Ieva Eliāse Individuāli 00:35:52 86.90
4 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:36:48 84.69
5 620 Sandra Lazare Individuāli 00:42:10 73.91
6 548 Dace Jase Individ. 00:46:28 67.07
6 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:46:28 67.07
8 454 Lelde Bukovska Individuāli 00:47:15 65.96
9 205 Dace Peļņa Zalkši 00:49:25 63.07
10 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:51:25 60.62
11 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:54:36 57.08
12 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 01:02:31 49.85
13 301 Solvita Strautiņa Individuāli 01:02:37 49.77
14 106 Maija Blūzma Individ. 01:05:03 47.91
15 442 Lāsma Krile Alūksne 01:05:04 47.90

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 446 Edgars Mincis b/d Ābelīte 00:14:25 100.00
2 78 Agris Peļņa Zalkši 00:14:53 96.86
3 447 Eduards Mincis b/d Ābelīte 00:15:14 94.64
4 654 Austris Tjuniņš Individuāli 00:18:18 78.78
5 417 Toms Grīnfelds b/d Sprīdītis 00:20:27 70.50
6 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:20:54 68.98

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 159 Annija Tīna Sildare b/d Sprīdītis 00:09:45 100.00
2 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:11:41 83.45
3 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:14:22 67.87
4 121 Dārta Katana V5V 00:14:42 66.33
5 475 Nikola Anna Eiduka 00:15:13 64.07
6 637 Emīlija Bogdanova VVV 00:15:17 63.79
7 418 Sabīne Grīnfelde VSS 00:16:03 60.75
8 639 Nensija Elza Eiduka Individuāli 00:20:44 47.03
9 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:25:44 37.89

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:07:59 100.00
2 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:09:34 83.45
3 537 Olivers Indriks Valmieras zaļā skola 00:17:56 44.52

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:09:28 100.00
2 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:16:45 56.52

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 272 Rihards Miks Sildars Kocēnu pam.sk. 00:38:11 100.00
2 612 Kristofers Soročins 00:40:40 93.89
3 99 Jēkabs Kaķis VVV 00:48:02 79.49
4 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:57:09 66.81
5 534 Reino Urpens VSS 00:57:34 66.33

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VVV 00:24:33 100.00
2 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:26:42 91.95
3 349 Patrīcija Laurenova VPS 00:30:02 81.74
4 605 Elza Eglīte VSS 00:37:45 65.03
5 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:38:23 63.96
6 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:51:21 47.81
7 607 Keita Kavīte VPSS 00:53:04 46.26
8 359 Emīlija Dārta Plūme VPS 00:53:10 46.18

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:42:48 100.00
2 604 Dāvids Voitehovskis V5v 02:00:00 35.67

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 01:01:45 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:46:45 100.00
2 428 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS 02:02:57 38.02
4 Kristiana Kate Erģe VPģ Diskvalif. 0.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:49:58 100.00
2 4255 Pēteris Gailis V5V 00:58:20 85.66

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:57:58 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 62 Sandis Pētersons Bebri 00:39:22 100.00
2 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:47:37 82.67
3 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:51:10 76.94
4 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:51:52 75.90
5 36 Māris Baltiņš Leči 00:53:17 73.88
6 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:53:36 73.45
7 404 Uldis Alksnis Meridiāns 00:59:47 65.85

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:49:40 100.00
2 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:53:55 92.12
3 400 Nora Baranovska Individ. 00:54:43 90.77
4 542 Anda Grāpēna Individ. 00:54:44 90.74
5 4274 Agita Marena KSK 01:08:28 72.54
6 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:14:10 66.97
445 Līga Brence Individ. Diskvalif. 0.00

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 111 Jānis Vaļģis z/s Kalnpierbes 00:52:08 100.00
2 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 00:52:36 99.11
3 647 Jurij Vanaveski Voru 00:54:12 96.19
4 4272 Valdis Pulkstenis Cēsis 00:58:10 89.63
5 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 01:01:12 85.19
6 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:11:55 72.49
7 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 01:14:34 69.92

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:01:32 100.00
2 4341 Kaija Rutule ZVOC 01:06:35 92.42
3 365 Inese Ozola ZVOC 01:09:01 89.16
4 140 Aiga Vimba ZVOC 01:09:56 87.99
5 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 01:16:48 80.12
6 596 Elita Staune Individ. 01:23:27 73.74
7 610 Evija Soročina indfivid. 01:27:37 70.23

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:39:01 100.00
2 653 Guntis Koks 00:49:11 79.33
3 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:56:59 68.47
4 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:59:42 65.35
5 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:27:44 44.47

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:33:56 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:38:06 89.06
3 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:38:46 87.53
4 64 Inga Vīksna Vaidava 00:42:33 79.75
5 4491 Vita Boša Ekers 00:48:53 69.42

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:33:36 100.00
2 72 Raitis Padoms Individ. 00:36:49 91.26
3 382 Pēteris Magone Umurga 00:38:11 88.00
4 657 Ralfs Samulis Individuāli 00:43:44 76.83
5 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:49:14 68.25

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:40:25 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:51:20 78.73
3 139 Gunta Jaunkampe Individ 01:10:01 57.72

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:45:44 100.00
2 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:54:51 83.38
3 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:52:16 40.74

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:00:08 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji