You are hereRezultāti: Magnēts 20.kārta

Rezultāti: Magnēts 20.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts06 Septembris 2018

Datums: 6.Septembris, 2018
Vieta: Grīviņi Z
Dalībnieku skaits: 143

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:54:09 100.00
2 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:57:12 94.67
3 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:59:54 90.40
4 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 01:00:24 89.65
5 313 Pēteris Liepa ZVOC 01:00:30 89.50
6 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:01:29 88.07
7 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 01:03:36 85.14
8 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 01:09:28 77.95
9 4362 Jānis Riža Concorde 01:09:46 77.62
10 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:13:22 73.81

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:05:38 100.00
2 4105 Dina Alksne ZVOC 01:09:27 94.50
3 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 01:12:25 90.63
109 Agnija Caune Azimuts Diskvalif. 0.00

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:47:53 100.00
2 208 Jānis Līgats ZVOC 00:58:45 81.50
3 287 Jānis Millers Individ. 00:59:00 81.16
4 433 Jānis Ukass Individuāli 01:03:25 75.51
5 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 01:23:00 57.69
6 4147 Andris Šakens Individ. 01:25:13 56.19

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 00:47:26 100.00
2 20 Līga Pētersone ZVOC 00:55:55 84.83
3 4375 Kristīne Suta RSU 01:04:50 73.16
4 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 01:10:59 66.82
701 Beatrise Ozoliņa Piepe Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:38:10 100.00
2 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:48:42 78.37
3 651 Aleksandrs Jefimovs VUGD 00:49:30 77.10
4 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 00:49:34 77.00
5 4109 Armands Sildars Individ. 00:50:22 75.78
6 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 00:52:41 72.45
7 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:54:35 69.92
8 4143 Uldis Bošs Ekers 00:54:39 69.84
9 423 Sandis Eglītis Individuāli 01:00:12 63.40
10 480 Opis Opis Banāns 01:01:54 61.66
179 Armands Šmits Individ Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:39:04 100.00
2 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:42:47 91.31
3 454 Lelde Bukovska Individuāli 00:45:49 85.27
4 513 Agnese Kupce Padtex 00:45:51 85.21
5 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:49:07 79.54
6 432 Edīte Miķe Individ. 00:52:02 75.08
7 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:58:40 66.59
8 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:58:55 66.31
9 548 Dace Jase Individ. 00:58:56 66.29
10 466 Maija Mole Valmieras ūdens 01:02:05 62.93
11 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 01:07:27 57.92
12 301 Solvita Strautiņa Individuāli 01:07:56 57.51
13 205 Dace Peļņa Zalkši 01:14:02 52.77
14 437 Sanita Beriņa Individuāli 01:15:03 52.05
620 Sandra Lazare Individuāli Diskvalif. 0.00
395 Ieva Eliāse Individuāli Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 654 Austris Tjuniņš Individuāli 00:22:04 100.00
2 78 Agris Peļņa Zalkši 00:23:32 93.77
3 417 Toms Grīnfelds b/d Sprīdītis 00:28:47 76.66
4 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:30:15 72.95

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:17:19 100.00
2 639 Nensija Elza Eiduka Individuāli 00:23:02 75.18
3 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:26:11 66.14
4 418 Sabīne Grīnfelde VSS 00:28:26 60.90
5 637 Emīlija Bogdanova VVV 00:29:43 58.27
6 475 Nikola Anna Eiduka 00:29:48 58.11
7 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:30:43 56.38

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:12:29 100.00
2 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:15:01 83.13
3 508 Dāvis Pētersons VVV 00:18:33 67.30
4 498 Andris Saukants Individ. 00:22:41 55.03
5 537 Olivers Indriks Valmieras zaļā skola 00:32:09 38.83

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:14:28 100.00
2 116 Dita Egita Briede VVV 00:21:28 67.39
3 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:23:28 61.65

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 272 Rihards Miks Sildars Kocēnu pam.sk. 00:50:09 100.00
2 612 Kristofers Soročins 00:54:41 91.71

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 605 Elza Eglīte VSS 00:35:15 100.00
2 349 Patrīcija Laurenova VPS 00:43:38 80.79
3 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:48:06 73.28
4 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:49:25 71.33
5 607 Keita Kavīte VPSS 01:02:08 56.73
6 359 Emīlija Dārta Plūme VPS 01:14:36 47.25

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:40:25 100.00
2 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:56:27 71.60
604 Dāvids Voitehovskis V5v Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 01:00:20 100.00
2 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 01:11:09 84.80

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:52:31 100.00
2 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 01:23:54 62.59
3 428 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS 01:24:58 61.81

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:58:15 100.00
2 220 Alvis Miglavs VVV 01:00:17 96.63
3 4255 Pēteris Gailis V5V 01:01:17 95.05

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:46:27 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:57:21 80.99

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 51 Ģirts Pakalns KSK 00:45:29 100.00
2 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:52:43 86.28
3 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:57:03 79.73
4 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:57:41 78.85
5 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:02:49 72.41
6 203 Valerii Prosolkov Seda 01:03:29 71.65
7 36 Māris Baltiņš Leči 01:06:08 68.78

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:51:15 100.00
2 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:52:53 96.91
3 542 Anda Grāpēna Individ. 00:59:09 86.64
4 426 Jana Adata Burkānciems&CO 01:03:35 80.60
5 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:08:28 74.85
6 400 Nora Baranovska Individ. 01:17:49 65.86
7 445 Līga Brence Individ. 01:28:21 58.01

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:46:29 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:55:07 84.34
3 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 00:55:28 83.80
4 4272 Valdis Pulkstenis Cēsis 01:02:35 74.27
5 4145 Raitis Briedis Robežsardze 01:08:05 68.27
6 483 Gints Šteimanis Aimasa 01:15:11 61.83
7 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:19:59 58.12

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 140 Aiga Vimba ZVOC 01:07:37 100.00
2 4341 Kaija Rutule ZVOC 01:08:45 98.35
3 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 01:10:00 96.60
4 596 Elita Staune Individ. 01:10:40 95.68
5 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:14:21 90.94
6 610 Evija Soročina indfivid. 01:30:37 74.62
7 365 Inese Ozola ZVOC 01:42:23 66.04

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:44:13 100.00
2 90 Andis Smilga Individuāli 00:48:18 91.55
3 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:48:30 91.17
4 647 Jurij Vanaveski Voru 00:53:11 83.14
5 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:18:10 56.57

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:40:50 100.00
2 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:46:24 88.00
3 4491 Vita Boša Ekers 00:54:15 75.27
4 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:58:36 69.68
5 441 Inguna Eglite Meridiāns 01:05:17 62.55

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:41:09 100.00
2 72 Raitis Padoms Individ. 00:43:34 94.45
3 382 Pēteris Magone Umurga 00:44:53 91.68
4 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:54:52 75.00
5 657 Ralfs Samulis Individuāli 00:58:44 70.06

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:47:21 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:04:42 73.18
3 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:37:18 48.66

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:44:14 100.00
2 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:58:19 75.85
3 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:59:18 74.59
4 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:23:58 52.68

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:08:27 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji