You are hereRezultāti: Magnēts 19.kārta

Rezultāti: Magnēts 19.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts30 Augusts 2018

Datums: 30.Augusts, 2018
Vieta: Kalējala
Dalībnieku skaits: 139

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 369 Ainārs Drozds Meridiāns 00:39:42 100.00
2 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:39:57 99.37
3 4282 Jānis Melbārdis B&CO 00:41:07 96.55
4 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:44:39 88.91
5 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:47:14 84.05
6 196 Pauls Alberings VVV 00:48:09 82.45
7 290 Valters Ļubinskis ZVOC 00:50:05 79.27
8 313 Pēteris Liepa ZVOC 00:51:59 76.37
9 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:53:50 73.75
10 241 Armands Broks Individ 00:54:19 73.09
11 267 Andris Robalds ZVOC 00:54:26 72.93
12 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:55:40 71.32
13 4362 Jānis Riža Concorde 00:57:03 69.59
14 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 00:59:19 66.93
15 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:02:04 63.96
16 65 Andris Saldūksnis KSK 01:05:19 60.78
17 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:13:29 54.03

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 658 Zaiga Ozoliņa Auseklis 00:52:27 100.00
2 4106 Elvita Alksne VVV 00:53:37 97.82
3 4105 Dina Alksne ZVOC 00:54:23 96.44
4 212 Sintija Ozola Beverīnas novads 01:01:23 85.45
5 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:01:39 85.08

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 287 Jānis Millers Individ. 00:49:06 100.00
2 208 Jānis Līgats ZVOC 00:52:03 94.33
3 4283 Rolands Melbārdis Eži 00:52:30 93.52
4 433 Jānis Ukass Individuāli 00:53:07 92.44
5 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 01:03:35 77.22
6 393 Ivars Jēkabsons KSK 01:05:48 74.62
7 133 Kārlis Prauliņš Sēlijas mežs 01:21:09 60.51
8 218 Jānis Vidzis KSK 01:24:21 58.21
9 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:44:34 46.96

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 704 Marta Katana Individ. 00:47:18 100.00
2 701 Beatrise Ozoliņa Piepe 00:55:24 85.38
3 226 Inga Dukure Robežsardze 00:55:53 84.64
4 548 Dace Jase Individ. 01:33:46 50.44

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:30:37 100.00
2 179 Armands Šmits Individ 00:33:35 91.17
3 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:34:06 89.78
4 403 Jānis Eliāss Individuāli 00:34:33 88.62
5 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 00:35:26 86.41
6 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:41:03 74.58
7 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:47:28 64.50
8 4143 Uldis Bošs Ekers 00:49:33 61.79
9 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:55:49 54.85
10 480 Opis Opis Banāns 01:06:50 45.81

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 659 Jana Gladiševa Cēsis 00:30:55 100.00
2 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:32:15 95.87
3 432 Edīte Miķe Individ. 00:37:48 81.79
4 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:38:29 80.34
5 620 Sandra Lazare Individuāli 00:39:50 77.62
6 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:40:49 75.75
7 702 Gerda Čevere individ. 00:40:53 75.62
8 205 Dace Peļņa Zalkši 00:41:28 74.56
9 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:44:13 69.92
10 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:45:14 68.35
11 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:48:32 63.70
12 4356 Sandra Siliņa SADANNA 00:49:31 62.44
13 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:49:33 62.39
14 395 Ieva Eliāse Individuāli 00:49:37 62.31
15 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:49:46 62.12

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 456 Haralds Permaņickis Individuāli 00:19:59 100.00
2 417 Toms Grīnfelds b/d Sprīdītis 00:21:17 93.89
3 78 Agris Peļņa Zalkši 00:24:30 81.56
4 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:29:51 66.95

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 159 Annija Tīna Sildare b/d Sprīdītis 00:15:29 100.00
2 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:18:27 83.92
3 418 Sabīne Grīnfelde VSS 00:20:47 74.50
4 121 Dārta Katana V5V 00:27:07 57.10

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:12:32 100.00
2 508 Dāvis Pētersons VVV 00:13:54 90.17
3 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:14:08 88.68
4 498 Andris Saukants Individ. 00:18:26 67.99

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:12:12 100.00
2 116 Dita Egita Briede VVV 00:15:47 77.30

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:25:10 100.00
2 272 Rihards Miks Sildars Kocēnu pam.sk. 00:35:09 71.60
3 534 Reino Urpens VSS 00:51:38 48.74
4 612 Kristofers Soročins 01:01:08 41.17

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:35:24 100.00
2 214 Nikija Biruma VVV 00:35:28 99.81
3 210 Elīza Atslēga VVV 00:36:04 98.15
4 605 Elza Eglīte VSS 00:39:33 89.51
5 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:51:32 68.69
6 607 Keita Kavīte VPSS 01:15:32 46.87

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:36:25 100.00
2 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:43:28 83.78
3 604 Dāvids Voitehovskis V5v 01:31:53 39.63
275 Edijs Čākurs Naukšēni Diskvalif. 0.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:49:10 100.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:45:22 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3 Liene Mālniece V5V 00:53:51 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 62 Sandis Pētersons Bebri 00:45:57 100.00
2 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:49:17 93.24
3 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:55:51 82.27
4 36 Māris Baltiņš Leči 00:59:24 77.36
5 472 Kaspars Beriņš Individuāli 01:20:49 56.86

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:52:28 100.00
2 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:54:36 96.09
3 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:56:57 92.13
4 400 Nora Baranovska Individ. 01:04:03 81.92
5 542 Anda Grāpēna Individ. 01:07:48 77.38
6 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:11:58 72.90
7 445 Līga Brence Individ. 01:14:19 70.60

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:43:01 100.00
2 202 Aigars Dudelis Azimuts 00:52:00 82.72
3 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:52:35 81.81
4 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 00:57:28 74.85
5 4272 Valdis Pulkstenis Cēsis 01:04:06 67.11
6 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:14:10 58.00
483 Gints Šteimanis Aimasa Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 596 Elita Staune Individ. 01:02:10 100.00
2 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 01:03:47 97.47
3 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:12:55 85.26
4 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:13:13 84.91
5 365 Inese Ozola ZVOC 01:15:39 82.18
6 610 Evija Soročina indfivid. 01:31:21 68.05

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:33:50 100.00
2 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:36:13 93.42
3 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:42:40 79.30
4 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:47:46 70.83
5 168 Jānis Ābelītis Individuāli 00:49:24 68.49
6 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:55:37 60.83
90 Andis Smilga Individuāli Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:32:41 100.00
2 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:37:30 87.16
3 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:38:21 85.22
4 4491 Vita Boša Ekers 00:49:38 65.85
5 64 Inga Vīksna Vaidava 00:52:55 61.76

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:30:59 100.00
2 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:43:40 70.95
3 657 Ralfs Samulis Individuāli 01:04:20 48.16

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:40:43 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:47:47 85.21
3 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:14:15 54.84

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:39:56 100.00
2 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:48:59 81.52
3 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:52:53 75.51
4 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:19:03 50.52

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:50:02 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji