You are hereRezultāti: Magnēts 18.kārta

Rezultāti: Magnēts 18.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts23 Augusts 2018

Datums: 23.Augusts, 2018
Vieta: Augstroze
Dalībnieku skaits: 114

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 369 Ainārs Drozds Meridiāns 00:51:12 100.00
2 4282 Jānis Melbārdis B&CO 00:59:00 86.78
3 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 01:04:42 79.13
4 297 Rolands Rudītis Azimuts 01:05:11 78.55
5 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 01:13:06 70.04
6 196 Pauls Alberings VVV 01:14:41 68.56
7 65 Andris Saldūksnis KSK 01:31:00 56.26
8 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 01:49:59 46.55

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 204 Vilma Alberinga VVV 00:56:16 100.00
2 95 Dace Gaigala ZVOC 01:05:23 86.06
3 658 Zaiga Ozoliņa Auseklis 01:19:04 71.16

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 208 Jānis Līgats ZVOC 00:50:08 100.00
2 655 Juris Kalniņš Olaine 01:15:49 66.12
3 433 Jānis Ukass Individuāli 01:15:59 65.98
4 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 01:17:28 64.72

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 226 Inga Dukure Robežsardze 01:01:16 100.00
2 20 Līga Pētersone ZVOC 01:07:15 91.10
3 701 Beatrise Ozoliņa Piepe 01:35:36 64.09
704 Marta Katana Individ. Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 422 Lauris Lenards Rudzītis Ekers 00:52:13 100.00
2 4143 Uldis Bošs Ekers 00:52:27 99.56
3 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:56:40 92.15
4 403 Jānis Eliāss Individuāli 00:57:00 91.61
5 219 Guntars Miglavs Burkānciems 01:00:13 86.71
6 423 Sandis Eglītis Individuāli 01:11:16 73.27
7 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 01:20:08 65.16
8 480 Opis Opis Banāns 01:28:55 58.73

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:46:29 100.00
2 513 Agnese Kupce Padtex 00:57:05 81.43
3 454 Lelde Bukovska Individuāli 00:57:12 81.26
4 432 Edīte Miķe Individ. 01:01:47 75.24
5 466 Maija Mole Valmieras ūdens 01:05:48 70.64
6 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 01:07:48 68.56
7 301 Solvita Strautiņa Individuāli 01:09:11 67.19
8 621 Evija Dzvinko Individuāli 01:12:26 64.17
9 395 Ieva Eliāse Individuāli 01:12:28 64.14
10 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 01:26:08 53.97
11 620 Sandra Lazare Individuāli 01:28:53 52.30
12 4356 Sandra Siliņa SADANNA 01:43:38 44.85

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 654 Austris Tjuniņš Individuāli 00:14:34 100.00
2 456 Haralds Permaņickis Individuāli 00:20:35 70.77
3 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:22:03 66.06
4 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:26:34 54.83

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 159 Annija Tīna Sildare b/d Sprīdītis 00:12:14 100.00
2 121 Dārta Katana V5V 00:14:20 85.35
3 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:21:55 55.82
4 418 Sabīne Grīnfelde VSS 00:22:46 53.73
5 475 Anna Nikola Eiduka Individuāli 00:23:18 52.50
6 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:24:53 49.16
7 634 Beāte Upeniece b/d Ābelīte 00:30:25 40.22
8 639 Nensija Elza Eiduka Individuāli 00:31:54 38.35

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:13:44 100.00
2 498 Andris Saukants Individ. 00:29:53 45.96
413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā Diskvalif. 0.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:11:14 100.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 272 Rihards Miks Sildars Kocēnu pam.sk. 00:47:57 100.00
2 457 Mikus Felcs Saultekas 01:43:30 46.33
3 612 Kristofers Soročins 02:03:44 38.75

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:51:08 100.00
2 210 Elīza Atslēga VVV 00:54:44 93.42
3 108 Anete Stabiņa Grundzāle 00:55:15 92.55
4 214 Nikija Biruma VVV 01:38:41 51.82
5 605 Elza Eglīte VSS 01:47:41 47.48
409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 150 Emīls Miķis Jaunsardze 01:16:52 100.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 01:17:18 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:44:31 100.00
2 3 Liene Mālniece V5V 00:46:40 95.39
3 4169 Aija Denija Trēziņa 00:47:46 93.20
4 1977 Zanda Stabiņa Grundzāle 00:52:10 85.34
5 341 Izolde Ozoliņa Piepe 01:36:06 46.32

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:43:35 100.00
2 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:54:43 79.65
3 36 Māris Baltiņš Leči 00:55:18 78.81
4 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 01:02:53 69.31

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:49:21 100.00
2 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:53:43 91.87
3 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:57:16 86.18
4 400 Nora Baranovska Individ. 00:59:56 82.34
5 4274 Agita Marena KSK 01:11:18 69.21
6 445 Līga Brence Individ. 01:19:45 61.88

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:45:21 100.00
2 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:45:56 98.73
3 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:48:20 93.83
4 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:49:23 91.83
5 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 00:49:24 91.80
6 179 Armands Šmits Individ 00:55:39 81.49

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 596 Elita Staune Individ. 00:59:12 100.00
2 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:13:29 80.56
3 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:13:54 80.11
4 1963 Gunta Dudele Azimuts 01:20:31 73.53
5 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 01:20:49 73.25
6 610 Evija Soročina indfivid. 01:57:55 50.20

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 647 Jurij Vanaveski Voru 00:43:45 100.00
2 90 Andis Smilga Individuāli 00:44:22 98.61
3 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:55:24 78.97
4 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 01:04:17 68.06

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:47:05 100.00
2 4491 Vita Boša Ekers 00:52:21 89.94
3 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:53:16 88.39
4 4374 Džaneta Suta ZVOC 01:01:20 76.77
5 64 Inga Vīksna Vaidava 01:07:16 70.00

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:38:32 100.00
2 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:44:01 87.54
3 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:52:48 72.98
4 657 Ralfs Samulis Individuāli 00:59:31 64.74

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:55:16 100.00
2 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 01:05:41 84.14
3 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:25:22 64.74

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:45:09 100.00
2 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 01:07:36 66.79
3 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:11:04 63.53
4 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:35:34 47.24

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:09:11 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji