You are hereRezultāti: Magnēts 17.kārta

Rezultāti: Magnēts 17.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts16 Augusts 2018

Datums: 16.Augusts, 2018
Vieta: Sietiņiezis
Dalībnieku skaits: 153

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4282 Jānis Melbārdis B&CO 00:54:47 100.00
2 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:58:10 94.18
3 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:59:26 92.18
4 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:59:50 91.56
5 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 01:01:35 88.96
6 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 01:03:27 86.34
7 4226 Uģis Kokenbergs ZET 01:03:49 85.84
8 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 01:04:32 84.89
9 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:06:22 82.55
10 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:08:12 80.33
11 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 01:11:55 76.18
12 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:22:23 66.50

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 01:07:17 100.00
2 4105 Dina Alksne ZVOC 01:14:17 90.58
3 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:26:49 77.50

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 208 Jānis Līgats ZVOC 00:58:52 100.00
2 655 Juris Kalniņš Olaine 01:05:54 89.33
3 102 Zigmārs Kalējs Ekers 01:08:06 86.44
4 433 Jānis Ukass Individuāli 01:09:29 84.72
5 287 Jānis Millers Individ. 01:10:33 83.44
6 4147 Andris Šakens Individ. 01:18:11 75.29
315 Kārlis Podiņš Individ. Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 00:54:16 100.00
2 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 00:57:17 94.73
3 20 Līga Pētersone ZVOC 00:58:45 92.37
94 Maija Rieksta Individ. Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 00:28:23 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:29:15 97.04
3 368 Lauris Šmits individ. 00:30:27 93.21
4 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 00:35:43 79.47
5 403 Jānis Eliāss Individuāli 00:36:35 77.59
6 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:38:09 74.40
7 179 Armands Šmits Individ 00:38:57 72.87
8 4143 Uldis Bošs Ekers 00:39:06 72.59
9 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:45:58 61.75
10 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:51:01 55.64
11 651 Aleksandrs Jefimovs VUGD 01:21:21 34.89

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:32:05 100.00
2 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:33:51 94.78
3 656 Marta Tamane Burkānciems&Co 00:36:41 87.46
4 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:37:18 86.01
5 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:40:45 78.73
6 702 Gerda Čevere individ. 00:40:46 78.70
7 545 Ieva Priede Individ. 00:42:32 75.43
8 395 Ieva Eliāse Individuāli 00:42:55 74.76
9 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:49:50 64.38
10 4356 Sandra Siliņa SADANNA 00:50:55 63.01
11 354 Maija Sedleniece VIA 00:52:56 60.61
12 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:53:19 60.18
13 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:53:56 59.49
14 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:54:37 58.74
15 595 Elīna Upīte Kocēni 01:01:32 52.14
16 620 Sandra Lazare Individuāli 01:01:51 51.87
454 Lelde Bukovska Individuāli Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 456 Haralds Permaņickis Individuāli 00:08:57 100.00
2 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:08:58 99.81
3 654 Austris Tjuniņš Individuāli 00:12:05 74.07

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 159 Annija Tīna Sildare b/d Sprīdītis 00:07:44 100.00
2 637 Emīlija Bogdanova VVV 00:08:16 93.55
3 475 Nikola Anna Eiduka 00:08:42 88.89
4 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:09:07 84.83
5 639 Nensija Elza Eiduka Individuāli 00:10:09 76.19
6 402 Ance Rumba Dikļu b/d 00:11:29 67.34
7 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:12:57 59.72
8 420 Dārta Sedleniece b/d Burtiņš 00:21:10 36.54

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:06:19 100.00
2 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:06:35 95.95
3 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:06:58 90.67
4 508 Dāvis Pētersons VVV 00:10:51 58.22
5 498 Andris Saukants Individ. 00:18:51 33.51

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:07:12 100.00
2 635 Ieva Kristīne Grebūna Kocēnu pamatskola 00:11:47 61.10
3 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:11:50 60.85
4 359 Emīlija Dārta Plūme VPS 00:52:34 13.70

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 272 Rihards Miks Sildars Kocēnu pam.sk. 00:16:58 100.00
2 457 Mikus Felcs Saultekas 00:19:26 87.31
3 534 Reino Urpens VSS 00:26:25 64.23
4 612 Kristofers Soročins 00:36:55 45.96

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:13:47 100.00
2 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:20:03 68.74
3 607 Keita Kavīte VPSS 00:25:45 53.53
4 339 Viktorija Antone VPS 00:30:41 44.92
5 210 Elīza Atslēga VVV 00:30:58 44.51
6 348 Estere Laurenova VPS 00:38:54 35.43
7 349 Patrīcija Laurenova VPS 00:38:59 35.36
8 605 Elza Eglīte VSS 00:39:56 34.52

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:37:28 100.00
2 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:55:36 67.39

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 00:36:38 100.00
2 232 Unda Barisa VPĢ 00:51:38 70.95
214 Nikija Biruma VVV Diskvalif. 0.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 01:12:05 100.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:57:37 100.00
2 220 Alvis Miglavs VVV 01:11:45 80.30

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:53:59 100.00
2 3 Liene Mālniece V5V 00:56:18 95.89
3 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 01:08:03 79.33

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:44:50 100.00
2 62 Sandis Pētersons Bebri 00:48:17 92.85
3 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:54:18 82.57
4 203 Valerii Prosolkov Seda 01:01:40 72.70
5 36 Māris Baltiņš Leči 01:02:19 71.94
6 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 01:08:16 65.67
7 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:08:51 65.12
472 Kaspars Beriņš Individuāli Diskvalif. 0.00

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:59:18 100.00
2 400 Nora Baranovska Individ. 00:59:40 99.39
3 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 01:04:33 91.87
4 4439 Vita Žukovska Burkānciems 01:06:38 88.99
5 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:17:12 76.81
6 445 Līga Brence Individ. 01:29:00 66.63
542 Anda Grāpēna Individ. Diskvalif. 0.00

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:52:33 100.00
2 111 Jānis Vaļģis z/s Kalnpierbes 00:55:31 94.66
3 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 01:01:23 85.61
4 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 01:02:05 84.64
5 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 01:09:17 75.85
6 4272 Valdis Pulkstenis Cēsis 01:09:33 75.56
7 483 Gints Šteimanis Aimasa 01:13:52 71.14
8 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:18:34 66.89
202 Aigars Dudelis Azimuts Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:58:16 100.00
2 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:07:10 86.75
3 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:07:21 86.51
4 596 Elita Staune Individ. 01:15:00 77.69
5 140 Aiga Vimba ZVOC 01:23:15 69.99
6 610 Evija Soročina indfivid. 01:38:05 59.41
1963 Gunta Dudele Azimuts Diskvalif. 0.00

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:48:18 100.00
2 647 Jurij Vanaveski Voru 00:52:16 92.41
3 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:57:10 84.49
4 168 Jānis Ābelītis Individuāli 01:00:51 79.38
5 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 01:03:04 76.59
6 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:09:37 69.38
7 253 Bruno Bariss Fille 2000 01:22:07 58.82

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:32:59 100.00
2 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:35:53 91.92
3 64 Inga Vīksna Vaidava 00:36:59 89.18
4 4491 Vita Boša Ekers 00:39:08 84.28
5 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:40:17 81.88

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 72 Raitis Padoms Individ. 00:28:36 100.00
2 382 Pēteris Magone Umurga 00:33:11 86.19
3 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:39:29 72.44
4 306 Guntars Stucis Bykolat 00:47:29 60.23

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:42:17 100.00
2 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:43:58 96.17
3 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:47:37 88.80

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:42:46 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:44:52 95.32
3 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:46:50 91.32
4 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:53:19 80.21
5 4414 Vilnis Velde Laine 01:06:56 63.89

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:54:56 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji