You are hereRezultāti: Magnēts 16.kārta

Rezultāti: Magnēts 16.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts03 Augusts 2018

Datums: 2.Augusts, 2018
Vieta: Grīviņi D
Dalībnieku skaits: 112

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 369 Ainārs Drozds Meridiāns 01:06:03 100.00
2 290 Valters Ļubinskis ZVOC 01:11:25 92.49
3 297 Rolands Rudītis Azimuts 01:12:56 90.56
4 241 Armands Broks Individ 01:24:20 78.32
5 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 01:31:59 71.81
6 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 01:32:30 71.41
7 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:42:30 64.44
8 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 01:43:29 63.83
9 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:52:42 58.61
10 408 Raitis Maurāns Individuāli 02:27:41 44.72

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:18:13 100.00

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:55:08 100.00
2 208 Jānis Līgats ZVOC 00:59:24 92.82
3 419 Jānis Brakšs OK Meridiāns 01:05:40 83.96
4 287 Jānis Millers Individ. 01:14:15 74.25
5 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 01:18:53 69.89
6 4147 Andris Šakens Individ. 01:19:44 69.15
7 218 Jānis Vidzis KSK 01:31:57 59.96

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 704 Marta Katana Individ. 01:01:32 100.00
2 6 Agnese Geduševa LKA 01:02:34 98.35
3 285 Viktorija Bruņina Seda 01:18:34 78.32
4 94 Maija Rieksta Individ. 01:49:11 56.36

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 00:53:49 100.00
2 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:55:10 97.55
3 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:55:52 96.33
4 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:56:09 95.84
5 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:58:39 91.76
6 651 Aleksandrs Jefimovs VUGD 01:26:36 62.14
267 Andris Robalds ZVOC Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:45:15 100.00
2 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:45:47 98.84
3 395 Ieva Eliāse Individuāli 00:54:19 83.31
4 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:57:24 78.83
5 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 01:00:35 74.69
6 432 Edīte Miķe Individ. 01:17:00 58.77
7 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 01:20:05 56.50
8 301 Solvita Strautiņa Individuāli 01:21:12 55.73
9 595 Elīna Upīte Kocēni 01:24:51 53.33
10 4356 Sandra Siliņa SADANNA 01:35:02 47.61

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 456 Haralds Permaņickis Individuāli 00:15:58 100.00
2 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:22:30 70.96

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 475 Nikola Anna Eiduka 00:13:39 100.00
2 637 Emīlija Bogdanova VVV 00:16:23 83.32
3 639 Nensija Elza Eiduka Individuāli 00:17:15 79.13
4 121 Dārta Katana V5V 00:20:34 66.37
5 418 Sabīne Grīnfelde VSS 00:24:40 55.34
6 634 Beāte Upeniece b/d Ābelīte 00:26:28 51.57
570 Ieva Vaļģe ZVOC Diskvalif. 0.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:09:29 100.00
2 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:12:59 73.04

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:08:34 100.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:41:48 100.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VVV 00:35:48 100.00
2 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:39:40 90.25
3 214 Nikija Biruma VVV 00:45:52 78.05
4 528 Karlīna Baltiņa Leči 01:10:26 50.83
5 348 Estere Laurenova VPS 01:17:47 46.03
6 349 Patrīcija Laurenova VPS 01:17:48 46.02
7 605 Elza Eglīte VSS 01:17:49 46.01

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 150 Emīls Miķis Jaunsardze 01:10:26 100.00
2 604 Dāvids Voitehovskis V5v 01:29:32 78.67

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 01:27:15 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
387 Leonarda Baltiņa Leči Diskvalif. 0.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 01:25:36 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3 Liene Mālniece V5V 01:03:49 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 01:10:11 90.93

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:52:18 100.00
2 62 Sandis Pētersons Bebri 00:56:14 93.01
3 284 Mārtiņš Godiņš B3 00:58:10 89.91
4 51 Ģirts Pakalns KSK 00:59:53 87.34
5 36 Māris Baltiņš Leči 01:09:28 75.29
6 495 Austris Lepiksons Individ. 01:12:20 72.30
7 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:15:03 69.69
8 203 Valerii Prosolkov Seda 01:22:56 63.06

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:59:37 100.00
2 295 Ieva Godiņa B3 01:07:07 88.83
3 400 Nora Baranovska Individ. 01:11:39 83.21
4 4274 Agita Marena KSK 01:29:11 66.85
5 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:38:02 60.81
6 445 Līga Brence Individ. 01:41:16 58.87
542 Anda Grāpēna Individ. Diskvalif. 0.00

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4265 Jānis Lucāns Piepe 01:00:11 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 01:00:39 99.23
3 647 Jurij Vanaveski Voru 01:01:22 98.07
4 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 01:09:52 86.14
5 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 01:14:01 81.31
6 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:25:19 70.54
7 483 Gints Šteimanis Aimasa 01:33:34 64.32

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:14:13 100.00
2 596 Elita Staune Individ. 01:16:03 97.59
3 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 01:20:49 91.83

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:50:10 100.00
2 653 Guntis Koks 01:00:36 82.78
3 168 Jānis Ābelītis Individuāli 01:07:11 74.67
4 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:19:28 63.13
173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:47:36 100.00
2 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:53:10 89.53
3 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 01:00:00 79.33
4 64 Inga Vīksna Vaidava 01:07:04 70.97
5 4491 Vita Boša Ekers 01:08:42 69.29

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:43:21 100.00
2 72 Raitis Padoms Individ. 00:58:21 74.29
3 4360 Pēteris Skabis Ekers 01:08:41 63.12
4 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 01:08:46 63.04

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 01:00:04 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:11:41 83.79

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:05:31 100.00
2 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 01:10:54 92.41
3 4414 Vilnis Velde Laine 01:15:03 87.30
4 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 01:17:44 84.28

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:21:27 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji