You are hereRezultāti: Magnēts 15.kārta

Rezultāti: Magnēts 15.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts26 Jūlijs 2018

Datums: 26.Jūlijs, 2018
Vieta: Lauvaskalns
Dalībnieku skaits: 119

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 290 Valters Ļubinskis ZVOC 01:04:43 100.00
2 297 Rolands Rudītis Azimuts 01:10:12 92.19
3 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 01:13:22 88.21
4 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 01:18:43 82.21
5 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:27:35 73.89
6 643 Raitis Maurāns Individuāli 02:33:42 42.11
313 Pēteris Liepa ZVOC Diskvalif. 0.00
167 Jānis Mednis Zemessardze Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4106 Elvita Alksne VVV 01:21:33 100.00
2 4105 Dina Alksne ZVOC 01:38:49 82.53

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 208 Jānis Līgats ZVOC 01:06:13 100.00
2 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 01:07:25 98.22
3 287 Jānis Millers Individ. 01:22:37 80.15
4 4147 Andris Šakens Individ. 02:03:46 53.50
433 Jānis Ukass Individuāli Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 00:56:39 100.00
2 701 Beatrise Ozoliņa Piepe 01:07:14 84.26
3 226 Inga Dukure Robežsardze 01:11:46 78.94

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:45:45 100.00
2 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:51:30 88.83
3 4484 Jānis Bogdanovs Zemessardze 00:52:25 87.28
4 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 00:52:26 87.25
5 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:56:42 80.69
6 638 Dainis Gelbergs Individuāli 01:04:11 71.28
7 219 Guntars Miglavs Burkānciems 01:04:58 70.42
8 423 Sandis Eglītis Individuāli 01:06:14 69.07
651 Aleksandrs Jefimovs VUGD Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:36:09 100.00
2 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:40:35 89.08
3 568 Santa Upeniece Individ. 00:41:15 87.64
4 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:41:16 87.60
5 395 Ieva Eliāse Individuāli 00:41:28 87.18
6 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:43:33 83.01
7 454 Lelde Bukovska Individuāli 00:44:06 81.97
8 513 Agnese Kupce Padtex 00:44:20 81.54
9 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:47:10 76.64
10 148 Anete Kampuse Tree group 00:48:54 73.93
11 620 Sandra Lazare Individuāli 00:54:49 65.95
12 595 Elīna Upīte Kocēni 00:56:06 64.44
13 582 Kristīne Līdaka Kocēnu novads 00:56:11 64.34
14 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:57:14 63.16
15 432 Edīte Miķe Individ. 01:06:35 54.29
16 4356 Sandra Siliņa SADANNA 01:43:09 35.05

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:12:28 100.00
2 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:17:45 70.23
456 Haralds Permaņickis Individuāli Diskvalif. 0.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 475 Nikola Anna Eiduka 00:11:27 100.00
2 639 Nensija Elza Eiduka Individuāli 00:14:02 81.59
3 418 Sabīne Grīnfelde VSS 00:14:35 78.51
4 259 Dārta Pētersone b/d Ābelīte 00:15:13 75.25
5 634 Beāte Upeniece b/d Ābelīte 00:17:15 66.38
6 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:18:03 63.43

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:08:48 100.00
2 508 Dāvis Pētersons VVV 00:14:25 61.04
3 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:17:06 51.46
4 498 Andris Saukants Individ. 00:17:42 49.72

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:08:00 100.00
2 116 Dita Egita Briede VVV 00:11:31 69.46

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 534 Reino Urpens VSS 01:27:15 100.00
526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VVV 00:22:18 100.00
2 214 Nikija Biruma VVV 00:24:56 89.44
3 605 Elza Eglīte VSS 00:25:02 89.08
4 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:29:14 76.28

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:51:13 100.00
2 275 Edijs Čākurs Naukšēni 01:02:20 82.17
3 150 Emīls Miķis Jaunsardze 01:06:10 77.41
604 Dāvids Voitehovskis V5v Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 652 Emīlija Korago Individuāli 00:41:03 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3 Liene Mālniece V5V 00:53:16 100.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 01:30:54 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:53:18 100.00
2 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 01:17:49 68.49
3 341 Izolde Ozoliņa Piepe 01:52:32 47.36

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 62 Sandis Pētersons Bebri 00:59:35 100.00
2 4362 Jānis Riža Concorde 01:02:06 95.95
3 472 Kaspars Beriņš Individuāli 01:10:32 84.48
4 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:16:44 77.65
5 63 Kristaps Dzvinko Individ. 01:18:25 75.98
6 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 01:29:11 66.81
7 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:34:26 63.10

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:57:46 100.00
2 426 Jana Adata Burkānciems&CO 01:09:29 83.14
3 445 Līga Brence Individ. 01:12:27 79.73
4 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:26:45 66.59
542 Anda Grāpēna Individ. Diskvalif. 0.00

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 647 Jurij Vanaveski Voru 00:55:22 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:55:32 99.70
3 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 01:02:46 88.21
4 4145 Raitis Briedis Robežsardze 01:06:54 82.76
5 288 Aldis Kanapolis Piepe 01:09:33 79.61
6 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 01:09:52 79.25
7 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:29:08 62.12
8 483 Gints Šteimanis Aimasa 01:41:37 54.49

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 596 Elita Staune Individ. 01:11:15 100.00
2 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:12:02 98.91
3 4341 Kaija Rutule ZVOC 01:19:04 90.11
4 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 01:21:27 87.48

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:58:37 100.00
2 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:08:45 85.26
3 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 01:18:28 74.70
4 168 Jānis Ābelītis Individuāli 01:23:40 70.06

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:57:29 100.00
2 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:57:32 99.91
3 4491 Vita Boša Ekers 01:13:57 77.73

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:49:42 100.00
2 72 Raitis Padoms Individ. 00:53:44 92.49
3 4360 Pēteris Skabis Ekers 01:13:48 67.34
1999 Aldis Lapiņš Azimuts Diskvalif. 0.00
306 Guntars Stucis Bykolat Diskvalif. 0.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:44:02 100.00
2 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:52:07 84.49
3 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:52:10 84.41

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:41:52 100.00
2 4414 Vilnis Velde Laine 00:45:36 91.81
3 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:55:23 75.59
4 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:25:09 49.17
5 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:31:47 45.61

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:57:24 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji