You are hereRezultāti: Magnēts 14.kārta

Rezultāti: Magnēts 14.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts19 Jūlijs 2018

Datums: 19.Jūlijs, 2018
Vieta: Zvejnieki R
Dalībnieku skaits: 127

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:48:43 100.00
2 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:54:56 88.68
3 290 Valters Ļubinskis ZVOC 00:56:17 86.56
4 313 Pēteris Liepa ZVOC 00:58:57 82.64
5 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:59:58 81.24
6 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 01:01:19 79.45
7 241 Armands Broks Individ 01:03:30 76.72
8 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:07:17 72.41
9 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:08:02 71.61
10 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 01:11:55 67.74
11 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:13:40 66.13
12 65 Andris Saldūksnis KSK 01:14:36 65.30
13 643 Raitis Maurāns Individuāli 01:40:38 48.41

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4106 Elvita Alksne VVV 00:59:34 100.00
2 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:12:01 82.71

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:48:35 100.00
2 208 Jānis Līgats ZVOC 00:52:43 92.16
3 433 Jānis Ukass Individuāli 01:08:57 70.46
4 243 Gints Vaseris Eži 01:13:01 66.54
5 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 01:14:10 65.51

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 704 Marta Katana Individ. 00:52:55 100.00
2 6 Agnese Geduševa LKA 00:53:11 99.50
3 226 Inga Dukure Robežsardze 01:15:20 70.24
4 94 Maija Rieksta Individ. 01:21:37 64.84

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:32:01 100.00
2 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:36:21 88.08
3 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:41:39 76.87
4 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 00:42:36 75.16
5 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:44:10 72.49
6 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:45:52 69.80
7 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:54:30 58.75
8 480 Opis Opis Banāns 00:56:39 56.52
9 649 Sergejs Baikovs Gulbene 01:06:43 47.99
10 651 Aleksandrs Jefimovs VUGD 01:10:17 45.55

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:31:48 100.00
2 620 Sandra Lazare Individuāli 00:40:46 78.00
3 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:40:59 77.59
4 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:41:23 76.84
5 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:45:30 69.89
6 595 Elīna Upīte Kocēni 00:48:54 65.03
7 454 Lelde Bukovska Individuāli 00:50:00 63.60
8 205 Dace Peļņa Zalkši 00:56:56 55.85
9 4356 Sandra Siliņa SADANNA 00:57:59 54.84
10 415 Inga Kalniņa Individuāli 01:03:18 50.24

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 316 Jānis Saldūksnis KSK 00:13:05 100.00
2 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:13:20 98.13
3 456 Haralds Permaņickis Individuāli 00:14:39 89.31
4 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:17:09 76.29
5 78 Agris Peļņa Zalkši 00:19:15 67.97

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 159 Annija Tīna Sildare b/d Sprīdītis 00:08:40 100.00
2 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:13:13 65.57
3 121 Dārta Katana V5V 00:13:27 64.44
4 418 Sabīne Grīnfelde VSS 00:15:01 57.71
5 634 Beāte Upeniece b/d Ābelīte 00:22:11 39.07
6 237 Rebeka Broka individ 00:41:44 20.77
7 239 Gerda Broka VS 00:41:59 20.64

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:09:25 100.00
2 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:10:07 93.08
3 498 Andris Saukants Individ. 00:20:18 46.39

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 116 Dita Egita Briede VVV 00:11:53 100.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 612 Kristofers Soročins 00:18:43 100.00
2 272 Rihards Miks Sildars Kocēnu pam.sk. 00:24:28 76.50
3 457 Mikus Felcs Saultekas 00:25:27 73.54
4 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:28:40 65.29

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 214 Nikija Biruma VVV 00:20:00 100.00
2 210 Elīza Atslēga VVV 00:21:19 93.82
3 605 Elza Eglīte VSS 00:22:57 87.15
4 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:24:14 82.53
5 607 Keita Kavīte VPSS 00:47:04 42.49

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:30:34 100.00
2 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:40:28 75.54
604 Dāvids Voitehovskis V5v Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 00:54:08 100.00
2 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 01:11:00 76.24

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 428 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS 01:16:31 100.00
1 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 01:16:31 100.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 01:30:28 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:44:11 100.00
2 21 Austris Krastiņš 00:47:36 92.82
3 203 Valerii Prosolkov Seda 00:50:46 87.03
4 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:53:55 81.95
5 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 01:01:43 71.59
6 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:03:03 70.08
7 465 Jānis Jenerts Burkānciems 01:05:16 67.70
8 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:08:59 64.05
9 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 01:19:05 55.87

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 400 Nora Baranovska Individ. 00:53:16 100.00
2 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:59:48 89.07
3 426 Jana Adata Burkānciems&CO 01:00:19 88.31
4 1963 Gunta Dudele Azimuts 01:09:24 76.75
5 445 Līga Brence Individ. 01:10:42 75.34
6 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:17:37 68.63
7 4274 Agita Marena KSK 01:21:09 65.64
8 542 Anda Grāpēna Individ. 01:32:17 57.72

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:51:41 100.00
2 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:55:44 92.73
3 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:56:11 91.99
4 202 Aigars Dudelis Azimuts 00:56:49 90.97
5 1914 Ivars Muzikants Balta 00:57:11 90.38
6 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:59:04 87.50
7 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 01:00:05 86.02
8 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:04:05 80.65
9 2611 Pēteris Kokarēvičš Azimuts 01:12:14 71.55

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:59:31 100.00
2 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:03:39 93.51
3 596 Elita Staune Individ. 01:06:42 89.23
4 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:07:36 88.04
5 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:11:46 82.93
6 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 01:16:58 77.33

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 647 Jurij Vanaveski Voru 00:47:44 100.00
2 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:51:19 93.02
3 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:57:16 83.35
4 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 00:58:17 81.90
5 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:13:41 64.78

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:40:04 100.00
2 4491 Vita Boša Ekers 00:51:42 77.50

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:33:58 100.00
2 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:34:11 99.37
3 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:52:13 65.05
4 306 Guntars Stucis Bykolat 00:58:16 58.30

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:39:43 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:46:37 85.20

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:38:47 100.00
2 4414 Vilnis Velde Laine 00:45:00 86.19
3 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:50:22 77.00
4 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 01:03:16 61.30

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:04:51 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji