You are hereRezultāti: Magnēts 13.kārta

Rezultāti: Magnēts 13.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts12 Jūlijs 2018

Datums: 12.Jūlijs, 2018
Vieta: Vaidava
Dalībnieku skaits: 162

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 369 Ainārs Drozds Meridiāns 00:15:50 100.00
2 353 Anatolijs Tarasovs Būdaskalns 00:16:23 96.64
2 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:16:23 96.64
4 267 Andris Robalds ZVOC 00:17:18 91.52
5 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:17:54 88.45
6 290 Valters Ļubinskis ZVOC 00:18:21 86.29
7 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:18:22 86.21
8 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:18:55 83.70
9 241 Armands Broks Individ 00:19:14 82.32
10 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:19:31 81.13
11 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:19:35 80.85
12 167 Jānis Mednis Zemessardze 00:20:34 76.99
13 313 Pēteris Liepa VVV 00:20:36 76.86
14 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 00:20:45 76.31
15 4226 Uģis Kokenbergs ZET 00:21:42 72.96
16 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 00:22:39 69.90
17 65 Andris Saldūksnis KSK 00:23:46 66.62
17 356 Aiga Tarasova Būdaskalns 00:23:46 66.62
19 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:24:06 65.70

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4106 Elvita Alksne VVV 00:19:08 100.00
2 193 Terēze Bērziņa ZVOC 00:19:20 98.97
3 95 Dace Gaigala ZVOC 00:20:20 94.10
4 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 00:20:22 93.94
5 4105 Dina Alksne ZVOC 00:20:24 93.79
6 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:23:04 82.95

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 287 Jānis Millers Individ. 00:17:39 100.00
2 208 Jānis Līgats ZVOC 00:18:20 96.27
3 218 Jānis Vidzis KSK 00:18:54 93.39
4 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:18:57 93.14
5 433 Jānis Ukass Individuāli 00:19:03 92.65
6 243 Gints Vaseris Eži 00:20:26 86.38
7 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 00:21:30 82.09
8 4147 Andris Šakens Individ. 00:24:54 70.88
9 344 Ivars Eglītis Individuāli 00:28:38 61.64
10 649 Sergejs Baikovs Gulbene 00:45:27 38.83
393 Ivars Jēkabsons KSK Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 00:21:21 100.00
2 704 Marta Katana Individ. 00:23:47 89.77
3 545 Ieva Priede Individ. 00:26:19 81.13
4 226 Inga Dukure Robežsardze 00:26:38 80.16
5 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 00:27:21 78.06
6 94 Maija Rieksta Individ. 00:28:17 75.49

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 00:19:01 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:21:09 89.91
3 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:21:18 89.28
4 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:24:12 78.58
5 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:27:47 68.45
5 422 Lauris Lenards Rudzītis Ekers 00:27:47 68.45
7 563 Gatis Ceriņš Jaunsardze 00:28:10 67.51
8 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 00:28:47 66.07
9 480 Opis Opis Banāns 00:31:38 60.12
10 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:32:30 58.51
39 Alvils Dūdiņš individ. Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 148 Anete Kampuse Tree group 00:21:08 100.00
2 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:21:40 97.54
3 395 Ieva Eliāse Individuāli 00:23:06 91.49
4 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:23:32 89.80
5 702 Gerda Čevere individ. 00:23:37 89.48
6 454 Lelde Bukovska Individuāli 00:23:40 89.30
7 568 Santa Upeniece Individ. 00:23:56 88.30
8 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:24:13 87.27
9 338 Vineta Šmite Individ. 00:24:22 86.73
10 513 Agnese Kupce Padtex 00:24:28 86.38
11 595 Elīna Upīte Kocēni 00:24:39 85.73
12 582 Kristīne Līdaka Kocēnu novads 00:24:44 85.44
13 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:25:41 82.28
14 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:27:01 78.22
15 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:28:47 73.42
16 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:29:55 70.64
17 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:30:01 70.41
18 4356 Sandra Siliņa SADANNA 00:33:28 63.15

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 456 Haralds Permaņickis Individuāli 00:07:52 100.00
2 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:08:13 95.74
3 650 Gustavs Gailis Burkānciems&co 00:08:44 90.08
4 316 Jānis Saldūksnis KSK 00:11:16 69.82
5 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:12:23 63.53

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 159 Annija Tīna Sildare b/d Sprīdītis 00:06:28 100.00
2 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:08:18 77.91
3 634 Beāte Upeniece b/d Ābelīte 00:12:04 53.59
4 645 Elizabete Krūskopa b/d Vālodzīte 00:14:42 43.99
5 342 Katrīna Jēkabsone Kocēnu sporta klubs 00:17:38 36.67
6 121 Dārta Katana V5V 00:20:26 31.65
7 644 Liliāna Krūskopa VPS 00:21:13 30.48
8 237 Rebeka Broka individ 00:22:35 28.63
9 239 Gerda Broka VS 00:22:55 28.22

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:05:24 100.00
2 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:06:48 79.41
3 498 Andris Saukants Individ. 00:09:08 59.12

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:05:25 100.00
2 116 Dita Egita Briede VVV 00:09:34 56.62

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 272 Rihards Miks Sildars Kocēnu pam.sk. 00:10:33 100.00
2 457 Mikus Felcs Saultekas 00:10:47 97.84
3 612 Kristofers Soročins 00:13:05 80.64

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:08:47 100.00
2 214 Nikija Biruma VVV 00:10:41 82.22
3 348 Estere Laurenova VPS 00:12:27 70.55
4 349 Patrīcija Laurenova VPS 00:12:28 70.45
5 605 Elza Eglīte VSS 00:12:37 69.62
6 615 Elza Veinberga Jaunsardze 00:12:46 68.80
7 182 Paula Šuvcāne LAT MET 00:17:11 51.12

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:17:07 100.00
2 646 Mikus Ruņģis Vaidava 00:33:23 51.27

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 00:21:42 100.00
2 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 00:42:41 50.84

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:23:40 100.00

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:22:50 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:22:16 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:18:52 100.00
2 642 Ēriks Ūdris OK Meridiāns 00:20:05 93.94
3 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:21:31 87.68
4 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:22:41 83.17
5 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:22:50 82.63
6 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:25:51 72.99

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 400 Nora Baranovska Individ. 00:22:05 100.00
2 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:22:35 97.79
3 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:23:44 93.05
4 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:24:14 91.13
5 445 Līga Brence Individ. 00:26:16 84.07
6 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:26:52 82.20
7 119 Elīna Krūze Burkānciems&co 00:27:45 79.58

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 111 Jānis Vaļģis z/s Kalnpierbes 00:20:20 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:20:28 99.35
3 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:22:36 89.97
3 647 Jurij Vanaveski Voru 00:22:36 89.97
5 2611 Pēteris Kokarēvičš Azimuts 00:22:57 88.60
6 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:23:16 87.39
7 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 00:24:07 84.31
8 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:24:28 83.11
9 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:24:39 82.49
10 202 Aigars Dudelis Azimuts 00:26:11 77.66
11 179 Armands Šmits Individ 00:26:40 76.25

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:25:12 100.00
2 596 Elita Staune Individ. 00:26:35 94.80
3 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:27:03 93.16
4 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:29:57 84.14
5 4456 Inese Kokenberga Individuāli 00:32:58 76.44
6 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:33:12 75.90

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:18:23 100.00
2 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:18:36 98.84
3 83 Jānis Dainis FK Kocēni 00:18:44 98.13
4 4272 Valdis Pulkstenis Cēsis 00:21:42 84.72
5 168 Jānis Ābelītis Individuāli 00:23:13 79.18
6 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:23:23 78.62
7 90 Andis Smilga Individuāli 00:24:22 75.44
8 253 Bruno Bariss Fille 2000 00:26:29 69.41
9 462 Mārtiņš Gaigals ZVOC 00:30:16 60.74
10 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:30:50 59.62

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 64 Inga Vīksna Vaidava 00:20:34 100.00
2 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:21:49 94.27
3 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:22:09 92.85
4 4491 Vita Boša Ekers 00:26:50 76.65

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:18:26 100.00
2 72 Raitis Padoms Individ. 00:21:36 85.34
3 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:27:06 68.02
4 306 Guntars Stucis Bykolat 00:27:27 67.15
1999 Aldis Lapiņš Azimuts Diskvalif. 0.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:30:06 100.00

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:26:12 100.00
2 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:28:16 92.69
3 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:29:51 87.77
4 4414 Vilnis Velde Laine 00:40:42 64.37

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:30:13 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji