You are hereRezultāti: Magnēts 12.kārta

Rezultāti: Magnēts 12.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts05 Jūlijs 2018

Datums: 5.Jūlijs, 2018
Vieta: Slāži
Dalībnieku skaits: 135

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:42:26 100.00
2 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:43:42 97.10
3 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:43:47 96.92
4 241 Armands Broks Individ 00:50:35 83.89
5 313 Pēteris Liepa VVV 00:51:07 83.01
6 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:53:17 79.64
7 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 00:53:22 79.51
8 167 Jānis Mednis Zemessardze 00:55:28 76.50
9 267 Andris Robalds ZVOC 00:55:31 76.43

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4106 Elvita Alksne VVV 00:48:10 100.00
2 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:52:23 91.95
3 4105 Dina Alksne ZVOC 00:54:24 88.54
4 29 Ilze Heinola Valmieras siltums 01:19:40 60.46
5 365 Inese Ozola ZVOC 01:19:42 60.43

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 208 Jānis Līgats ZVOC 00:43:45 100.00
2 287 Jānis Millers Individ. 00:47:31 92.07
3 433 Jānis Ukass Individuāli 00:53:32 81.72
4 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 00:53:47 81.34
5 133 Kārlis Prauliņš Sēlijas mežs 00:56:53 76.91
6 393 Ivars Jēkabsons KSK 01:00:41 72.10

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 309 Zanda Bērziņa KSK 00:43:32 100.00
2 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 00:46:31 93.59
3 226 Inga Dukure Robežsardze 00:57:49 75.30

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4109 Armands Sildars Individ. 00:29:35 100.00
2 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:31:54 92.74
3 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:33:16 88.93
4 638 Dainis Gelbergs Individuāli 00:33:42 87.78
5 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:35:24 83.57
6 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:35:37 83.06
7 422 Lauris Lenards Rudzītis Ekers 00:35:59 82.21
8 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 00:36:22 81.35
9 4143 Uldis Bošs Ekers 00:44:25 66.60
10 480 Opis Opis Banāns 00:55:47 53.03
11 649 Sergejs Baikovs Gulbene 01:10:33 41.93

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:30:35 100.00
2 395 Ieva Eliāse Individuāli 00:30:42 99.62
3 568 Santa Upeniece Individ. 00:33:34 91.11
4 704 Marta Katana Individ. 00:35:11 86.93
5 225 Evita Kampuse Individ. 00:37:28 81.63
6 702 Gerda Čevere individ. 00:41:23 73.90
7 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:41:24 73.87
8 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:42:50 71.40
9 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:43:05 70.99
10 620 Sandra Lazare Individuāli 00:48:32 63.02
11 4356 Sandra Siliņa SADANNA 00:51:21 59.56
12 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:54:42 55.91
13 595 Elīna Upīte Kocēni 00:56:17 54.34
14 582 Kristīne Līdaka Kocēnu novads 00:56:53 53.77

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 376 Tomass Andersons Baisie eži ODK 00:11:11 100.00
2 650 Gustavs Gailis Burkānciems&co 00:13:22 83.67
3 417 Toms Grīnfelds b/d Sprīdītis 00:18:01 62.07
4 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:19:56 56.10

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 159 Annija Tīna Sildare b/d Sprīdītis 00:12:30 100.00
2 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:13:56 89.71
3 418 Sabīne Grīnfelde VSS 00:14:16 87.62
4 637 Emīlija Bogdanova VVV 00:14:18 87.41
5 567 Paula Prauliņa Sēlijas Mežs 00:19:11 65.16
6 634 Beāte Upeniece b/d Ābelīte 00:21:44 57.52

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:11:07 100.00
2 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:17:10 64.76
3 498 Andris Saukants Individ. 00:18:10 61.19

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:11:09 100.00
2 116 Dita Egita Briede VVV 00:13:15 84.15

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 272 Rihards Miks Sildars Kocēnu pam.sk. 00:15:26 100.00
2 457 Mikus Felcs Saultekas 00:17:45 86.95
3 612 Kristofers Soročins 00:18:32 83.27
4 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:37:36 41.05
5 534 Reino Urpens VSS 00:37:47 40.85

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VVV 00:12:12 100.00
2 108 Anete Stabiņa Grundzāle 00:12:31 97.47
3 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:12:59 93.97
4 214 Nikija Biruma VVV 00:15:13 80.18
5 615 Elza Veinberga Jaunsardze 00:38:22 31.80
607 Keita Kavīte VPSS Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:32:11 100.00
2 604 Dāvids Voitehovskis V5v 00:59:02 54.52

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 00:35:56 100.00
2 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 01:05:12 55.11

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:41:25 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 01:06:34 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:49:12 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:38:29 100.00
2 4362 Jānis Riža Concorde 00:39:57 96.33
3 642 Ēriks Ūdris OK Meridiāns 00:42:41 90.16
4 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:44:38 86.22
5 36 Māris Baltiņš Leči 00:49:05 78.40
6 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:53:16 72.25
7 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:57:49 66.56
472 Kaspars Beriņš Individuāli Diskvalif. 0.00

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:46:06 100.00
2 400 Nora Baranovska Individ. 00:46:37 98.89
3 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:48:37 94.82
4 119 Elīna Krūze Burkānciems&co 00:49:30 93.13
5 1966 Videga Gaigala Smiltene 00:49:56 92.32
6 4144 Irēna Brālīte Sēlijas mežs 00:53:18 86.49
7 445 Līga Brence Individ. 00:56:19 81.86
8 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:59:43 77.20

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:38:57 100.00
2 647 Jurij Vanaveski Voru 00:42:46 91.08
3 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 00:44:30 87.53
4 2611 Pēteris Kokarēvičš Azimuts 00:44:55 86.72
5 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:46:46 83.29
6 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 00:47:01 82.84
7 372 Kaspars Liepiņš Azimuts 00:48:09 80.89
8 288 Aldis Kanapolis Piepe 00:48:46 79.87
9 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:50:47 76.70
10 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:50:49 76.65

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:50:53 100.00
2 596 Elita Staune Individ. 00:54:22 93.59
3 610 Evija Soročina indfivid. 00:55:08 92.29
4 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:57:18 88.80
5 4456 Inese Kokenberga Individuāli 00:59:22 85.71

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:31:56 100.00
2 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:32:26 98.46
3 90 Andis Smilga Individuāli 00:37:31 85.12
4 231 Ivo Volksons BE44 00:44:56 71.07
5 168 Jānis Ābelītis Individuāli 00:46:32 68.62
6 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:48:50 65.39
7 253 Bruno Bariss Fille 2000 00:52:00 61.41

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:33:28 100.00
2 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:34:55 95.85
3 64 Inga Vīksna Vaidava 00:35:56 93.14
4 4491 Vita Boša Ekers 00:38:42 86.48

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:27:50 100.00
2 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:29:56 92.98
3 72 Raitis Padoms Individ. 00:30:55 90.03
4 306 Guntars Stucis Bykolat 00:38:31 72.26
5 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:38:55 71.52
6 127 Andris Cekuls Cēsis 00:45:34 61.08

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:40:46 100.00
2 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:12:39 56.11

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:32:28 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:32:37 99.54
3 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:42:26 76.51

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:44:04 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji