You are hereRezultāti: Magnēts 11.kārta

Rezultāti: Magnēts 11.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts22 Jūnijs 2018

Datums: 21.Jūnijs, 2018
Vieta: Bērzs
Dalībnieku skaits: 130

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:40:17 100.00
2 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:47:56 84.04
3 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:48:36 82.89
4 196 Pauls Alberings VVV 00:55:15 72.91
5 241 Armands Broks Individ 00:57:55 69.55
6 648 Māris Zeiļuks Azimuts 00:58:29 68.88
7 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 00:59:59 67.16
8 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:01:40 65.32
9 65 Andris Saldūksnis KSK 01:08:24 58.89

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4106 Elvita Alksne VVV 00:51:54 100.00
2 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:00:54 85.22
3 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 01:01:27 84.46
4 204 Vilma Alberinga VVV 01:07:24 77.00

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:41:50 100.00
2 243 Gints Vaseris Eži 00:56:37 73.89
3 208 Jānis Līgats ZVOC 00:56:58 73.43
4 133 Kārlis Prauliņš Sēlijas mežs 00:57:00 73.39
5 4147 Andris Šakens Individ. 01:04:04 65.30
6 202 Aigars Dudelis Azimuts 01:05:47 63.59

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 00:40:40 100.00
2 285 Viktorija Bruņina Seda 00:46:42 87.08
3 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 00:54:13 75.01
4 226 Inga Dukure Robežsardze 00:55:22 73.45
5 94 Maija Rieksta Individ. 00:56:15 72.30

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 340 Krišjānis Ozoliņš Piepe 00:27:34 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:28:24 97.07
3 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 00:29:24 93.76
4 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:37:27 73.61
5 422 Lauris Lenards Rudzītis Ekers 00:40:13 68.55
6 4143 Uldis Bošs Ekers 00:48:37 56.70
7 700 Kosta Hasani Hellas 01:01:01 45.18

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:28:23 100.00
2 395 Ieva Eliāse Individuāli 00:34:44 81.72
3 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:35:28 80.03
4 702 Gerda Čevere individ. 00:35:30 79.95
5 225 Evita Kampuse Individ. 00:43:50 64.75
6 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:44:30 63.78
7 454 Lelde Bukovska Individuāli 00:45:44 62.06
8 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:45:54 61.84
9 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:46:34 60.95

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 316 Jānis Saldūksnis KSK 00:13:40 100.00
2 456 Haralds Permaņickis Individuāli 00:14:59 91.21
3 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:23:08 59.08
4 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:35:04 38.97

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 159 Annija Tīna Sildare b/d Sprīdītis 00:11:19 100.00
2 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:11:44 96.45
3 601 Luīze Hasani VVV 00:17:34 64.42
4 418 Sabīne Grīnfelde VSS 00:19:23 58.38
5 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:20:54 54.15

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:11:43 100.00
2 571 Raimonds Vaļģis ZVOC 00:11:49 99.15
3 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:13:04 89.67
4 498 Andris Saukants Individ. 00:19:21 60.55
5 537 Olivers Indriks Valmieras zaļā skola 00:26:36 44.05

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:08:39 100.00
2 116 Dita Egita Briede VVV 00:15:23 56.23
3 635 Ieva Kristīne Grebūna Kocēnu pamatskola 00:22:56 37.72
3 640 Monta Sakne Rīgas 64.vidusskola 00:22:56 37.72

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 646 Rihards Miks Sildars Kocēnu pamsk. 00:30:37 100.00
2 612 Kristofers Soročins 00:46:31 65.82

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 348 Estere Laurenova VPS 00:24:29 100.00
2 605 Elza Eglīte VSS 00:24:34 99.66
3 349 Patrīcija Laurenova VPS 00:24:35 99.59
4 210 Elīza Atslēga VVV 00:27:10 90.12
5 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:28:15 86.67
6 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:35:04 69.82
7 607 Keita Kavīte VPSS 00:43:45 55.96
8 214 Nikija Biruma VVV 00:48:03 50.95

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 604 Dāvids Voitehovskis V5v 01:18:56 100.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 00:34:35 100.00
2 232 Unda Barisa VPS 00:45:17 76.37

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:34:09 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 01:00:50 100.00
2 387 Leonarda Baltiņa Leči 01:29:45 67.78

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis VVV 00:47:34 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 341 Izolde Ozoliņa Piepe 01:55:08 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 21 Austris Krastiņš 00:41:16 100.00
2 51 Ģirts Pakalns KSK 00:44:12 93.36
3 642 Ēriks Ūdris OK Meridiāns 00:50:18 82.04
4 4362 Jānis Riža Concorde 00:50:56 81.02
5 203 Valerii Prosolkov Seda 00:51:26 80.23
6 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:58:16 70.82
7 36 Māris Baltiņš Leči 00:58:38 70.38
8 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:19:14 52.08

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:48:38 100.00
2 400 Nora Baranovska Individ. 00:52:09 93.26
3 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:56:28 86.13
4 4274 Agita Marena KSK 00:59:09 82.22
5 445 Līga Brence Individ. 01:01:02 79.68
6 1963 Gunta Dudele Azimuts 01:04:24 75.52

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 111 Jānis Vaļģis z/s Kalnpierbes 00:46:49 100.00
2 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:51:36 90.73
3 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:53:00 88.33
4 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:53:02 88.28
5 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:54:21 86.14
6 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:57:23 81.59
4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:51:47 100.00
2 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:55:06 93.98
3 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:58:07 89.10
4 140 Aiga Vimba ZVOC 01:01:33 84.13
5 610 Evija Soročina indfivid. 01:04:14 80.62
6 365 Inese Ozola ZVOC 01:06:43 77.62
7 596 Elita Staune Individ. 01:08:52 75.19

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:37:21 100.00
2 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:38:16 97.60
3 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 00:44:29 83.96
4 90 Andis Smilga Individuāli 00:48:14 77.44
5 231 Ivo Volksons BE44 00:48:36 76.85
6 253 Bruno Bariss Fille 2000 00:50:09 74.48
7 647 Jurij Vanaveski Voru 00:51:03 73.16
8 462 Mārtiņš Gaigals ZVOC 00:54:34 68.45
9 168 Jānis Ābelītis Individuāli 00:56:46 65.80
173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:32:36 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:33:12 98.19
3 64 Inga Vīksna Vaidava 00:36:03 90.43
4 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:37:37 86.66
5 641 Agrita Pilādere Cēsis 00:38:20 85.04
6 4491 Vita Boša Ekers 00:40:54 79.71

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:29:54 100.00
2 72 Raitis Padoms Individ. 00:32:46 91.25
3 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:41:38 71.82
4 127 Andris Cekuls Cēsis 00:42:04 71.08

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:37:16 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:47:01 79.26
3 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:13:20 50.82

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:36:11 100.00
2 4414 Vilnis Velde Laine 00:46:02 78.60

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:47:05 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji