You are hereRezultāti: Magnēts 10.kārta

Rezultāti: Magnēts 10.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts14 Jūnijs 2018

Datums: 14.Jūnijs, 2018
Vieta: Pūpoli A
Dalībnieku skaits: 152

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:52:21 100.00
2 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:53:03 98.68
3 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:55:45 93.90
4 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:58:15 89.87
5 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 01:01:20 85.35
6 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 01:02:28 83.80
7 4127 Normunds Bērziņš OK Arona 01:02:36 83.63
8 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:02:50 83.32
9 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 01:04:20 81.37
10 4226 Uģis Kokenbergs ZET 01:07:04 78.06
11 241 Armands Broks Individ 01:08:40 76.24
12 313 Pēteris Liepa VVV 01:11:42 73.01
167 Jānis Mednis Zemessardze Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 204 Vilma Alberinga VVV 00:59:16 100.00
2 95 Dace Gaigala ZVOC 01:01:07 96.97
3 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:13:09 81.02

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:44:27 100.00
2 287 Jānis Millers Individ. 00:50:54 87.33
3 433 Jānis Ukass Individuāli 00:58:34 75.90
4 208 Jānis Līgats ZVOC 01:01:43 72.02
5 4147 Andris Šakens Individ. 01:38:46 45.01
6 344 Ivars Eglītis Individuāli 02:32:05 29.23

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 00:57:43 100.00
2 20 Līga Pētersone ZVOC 01:09:54 82.57
3 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 01:11:56 80.24
4 94 Maija Rieksta Individ. 01:11:57 80.22
5 545 Ieva Priede Individ. 01:14:39 77.32

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:27:24 100.00
2 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:32:20 84.74
3 142 Uldis Eglītis RUUKKI 00:32:31 84.26
4 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:32:41 83.83
5 422 Lauris Lenards Rudzītis Ekers 00:37:17 73.49
6 480 Opis Opis Banāns 00:48:21 56.67
7 700 Kosta Hasani Hellas 00:52:16 52.42
7 4109 Armands Sildars Individ. 00:52:16 52.42

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:30:29 100.00
2 148 Anete Kampuse Tree group 00:31:44 96.06
3 704 Marta Katana Individ. 00:34:09 89.26
4 395 Ieva Eliāse Individuāli 00:34:30 88.36
5 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:36:37 83.25
6 454 Lelde Bukovska Individuāli 00:36:43 83.02
7 513 Agnese Kupce Padtex 00:36:54 82.61
8 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:38:21 79.49
9 432 Edīte Miķe Individ. 00:38:56 78.30
10 354 Maija Sedleniece VIA 00:40:12 75.83
11 620 Sandra Lazare Individuāli 00:41:42 73.10
12 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:43:40 69.81
13 702 Gerda Čevere individ. 00:43:47 69.62
14 225 Evita Kampuse Individ. 00:45:29 67.02
15 4356 Sandra Siliņa SADANNA 00:52:06 58.51
16 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 01:01:49 49.31
17 301 Solvita Strautiņa Individuāli 01:02:24 48.85
18 415 Inga Kalniņa Individuāli 01:02:32 48.75
19 416 Vineta Grebūna Kocēni 01:17:54 39.13
595 Elīna Upīte Kocēni Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 78 Agris Peļņa Zalkši 00:09:55 100.00
2 456 Haralds Permaņickis Individuāli 00:10:40 92.97
3 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:10:53 91.12

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 159 Annija Tīna Sildare b/d Sprīdītis 00:08:12 100.00
2 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:09:26 86.93
3 239 Gerda Broka VS 00:10:54 75.23
4 475 Nikola Anna Eiduka 00:11:16 72.78
5 601 Luīze Hasani VVV 00:11:18 72.57
6 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:11:25 71.82
7 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:11:48 69.49
7 644 Liliāna Krūskopa VPS 00:11:48 69.49
9 639 Nensija Elza Eiduka Individuāli 00:13:28 60.89
10 634 Beāte Upeniece b/d Ābelīte 00:14:47 55.47
11 420 Dārta Sedleniece b/d Burtiņš 00:17:57 45.68
12 237 Rebeka Broka individ 00:21:43 37.76
13 645 Elizabete Krūskopa b/d Vālodzīte 00:31:02 26.42

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:08:05 100.00
2 508 Dāvis Pētersons VVV 00:09:46 82.76
3 571 Raimonds Vaļģis ZVOC 00:09:55 81.51
4 498 Andris Saukants Individ. 00:14:19 56.46
5 537 Olivers Indriks Valmieras zaļā skola 00:17:24 46.46

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:07:42 100.00
2 635 Ieva Kristīne Grebūna Kocēnu pamatskola 00:10:04 76.49
3 640 Monta Sakne Rīgas 64.vidusskola 00:10:05 76.36
4 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:15:01 51.28

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 612 Kristofers Soročins 00:33:16 100.00
2 534 Reino Urpens VSS 00:46:47 71.11

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VVV 00:16:38 100.00
2 605 Elza Eglīte VSS 00:17:54 92.92
3 214 Nikija Biruma VVV 00:23:47 69.94
4 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:24:30 67.89
5 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:27:26 60.63
6 615 Elza Veinberga Jaunsardze 00:34:13 48.61
7 607 Keita Kavīte VPSS 00:39:43 41.88
8 339 Viktorija Antone VPS 00:45:58 36.19
9 359 Emīlija Dārta Plūme VPS 00:49:02 33.92

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:27:22 100.00
2 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:36:29 75.01
3 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:41:10 66.48
604 Dāvids Voitehovskis V5v Diskvalif. 0.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:48:52 100.00
2 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 01:02:07 78.67

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3 Liene Mālniece V5V 00:51:15 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 01:04:10 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 62 Sandis Pētersons Bebri 00:43:53 100.00
2 4362 Jānis Riža Concorde 00:43:56 99.89
3 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:50:38 86.67
4 642 Ēriks Ūdrs OK Meridiāns 00:51:00 86.05
5 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:54:35 80.40
6 36 Māris Baltiņš Leči 00:57:29 76.34
7 203 Valerii Prosolkov Seda 00:59:59 73.16
8 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:02:55 69.75
9 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:04:20 68.21
10 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 01:12:45 60.32

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 542 Anda Grāpēna Individ. 00:59:24 100.00
2 426 Jana Adata Burkānciems&CO 01:00:25 98.32
3 445 Līga Brence Individ. 01:00:59 97.40
4 400 Nora Baranovska Individ. 01:02:17 95.37
5 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:16:16 77.88

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:48:37 100.00
2 1937 Guntis Zīvers Smiltene 00:54:49 88.69
3 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:55:03 88.31
4 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 00:55:46 87.18
5 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 00:57:14 84.94
6 1914 Ivars Muzikants Balta 00:58:44 82.78
7 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:58:59 82.42
8 483 Gints Šteimanis Aimasa 01:15:22 64.51

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 140 Aiga Vimba ZVOC 01:08:24 100.00
2 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 01:08:45 99.49
3 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:10:54 96.47
4 4341 Kaija Rutule ZVOC 01:36:27 70.92
5 610 Evija Soročina indfivid. 01:45:48 64.65

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:46:03 100.00
2 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:47:11 97.60
3 646 Guntis Koks OK Meridiāns 00:49:54 92.28
4 90 Andis Smilga Individuāli 00:50:50 90.59
5 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:51:17 89.80
6 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:54:01 85.25
7 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 01:05:32 70.27
8 462 Mārtiņš Gaigals ZVOC 01:08:32 67.19
9 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:17:09 59.69
10 253 Bruno Bariss Fille 2000 01:24:58 54.20

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:28:49 100.00
2 64 Inga Vīksna Vaidava 00:34:07 84.47
3 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:37:06 77.67
4 641 Agrita Pilādere Cēsis 00:37:37 76.61

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:27:27 100.00
2 72 Raitis Padoms Individ. 00:32:42 83.94
3 363 Aivars Grinbergs Sporta centrs Kaimiņi 00:34:54 78.65
4 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:38:11 71.89
5 127 Andris Cekuls Cēsis 00:39:59 68.65
6 306 Guntars Stucis Bykolat 00:53:32 51.28

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:40:55 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:50:29 81.05

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:44:44 100.00
2 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:44:50 99.78

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:03:08 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji