You are hereRezultāti: Magnēts 9.kārta

Rezultāti: Magnēts 9.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts07 Jūnijs 2018

Datums: 7.Jūnijs, 2018
Vieta: Ķeņģupīte
Dalībnieku skaits: 167

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 196 Pauls Alberings VVV 00:48:44 100.00
2 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:51:23 94.84
3 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:55:27 87.89
4 313 Pēteris Liepa VVV 00:57:42 84.46
5 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:58:00 84.02
6 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:58:07 83.85
7 241 Armands Broks Individ 00:59:48 81.49
8 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 01:03:07 77.21
9 65 Andris Saldūksnis KSK 01:03:52 76.30
10 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:14:56 65.04
11 643 Raitis Maurāns Individuāli 01:15:57 64.17
12 292 Atis Andersons Baisie Eži 01:44:51 46.48

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4106 Elvita Alksne VVV 00:52:22 100.00
2 4105 Dina Alksne ZVOC 01:00:11 87.01
3 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:08:03 76.95

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:43:33 100.00
2 208 Jānis Līgats ZVOC 00:47:26 91.81
3 419 Jānis Brakšs OK Meridiāns 00:48:06 90.54
4 433 Jānis Ukass Individuāli 00:53:38 81.20
5 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:53:52 80.85
6 287 Jānis Millers Individ. 00:53:54 80.80
7 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:59:58 72.62
8 500 Madars Bandenovičs Individ. 01:04:34 67.45
9 315 Kārlis Podiņš Individ. 01:05:38 66.35
10 4147 Andris Šakens Individ. 01:05:44 66.25
11 218 Jānis Vidzis KSK 01:07:02 64.97

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 00:39:51 100.00
2 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:45:23 87.81
3 226 Inga Dukure Robežsardze 00:53:59 73.82
4 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 01:07:50 58.75
5 545 Ieva Priede Individ. 01:20:31 49.49
94 Maija Rieksta Individ. Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:30:30 100.00
2 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:35:35 85.71
3 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:38:12 79.84
4 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:40:01 76.22
5 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 00:40:35 75.15
6 422 Lauris Lenards Rudzītis Ekers 00:43:01 70.90
7 4143 Uldis Bošs Ekers 00:43:12 70.60
8 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:46:01 66.28
9 142 Uldis Eglītis RUUKKI 00:46:04 66.21
10 563 Gatis Ceriņš Jaunsardze 00:53:07 57.42
11 480 Opis Opis Banāns 00:54:12 56.27
12 700 Kosta Hasani Hellas 00:55:41 54.77
12 4109 Armands Sildars Individ. 00:55:41 54.77
14 638 Dainis Gelbergs Individuāli 01:02:43 48.63

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:32:20 100.00
2 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:33:23 96.85
3 148 Anete Kampuse Tree group 00:33:34 96.33
4 395 Ieva Eliāse Individuāli 00:34:23 94.04
5 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:35:07 92.07
6 702 Gerda Čevere individ. 00:35:12 91.86
7 454 Lelde Bukovska Individuāli 00:36:42 88.10
8 595 Elīna Upīte Kocēni 00:37:51 85.42
9 704 Marta Katana Individ. 00:38:18 84.42
10 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:38:47 83.37
11 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:40:00 80.83
12 354 Maija Sedleniece VIA 00:40:45 79.35
13 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:48:51 66.19
14 4356 Sandra Siliņa SADANNA 00:51:54 62.30
15 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:52:32 61.55
16 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:52:58 61.04
17 624 Māra Maurāne Individuāli 00:53:54 59.99

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:11:15 100.00
2 456 Haralds Permaņickis Individuāli 00:12:39 88.93
3 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:12:51 87.55
4 316 Jānis Saldūksnis KSK 00:19:27 57.84

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 159 Annija Tīna Sildare b/d Sprīdītis 00:11:04 100.00
2 418 Sabīne Grīnfelde VSS 00:11:18 97.94
3 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:12:14 90.46
4 420 Dārta Sedleniece b/d Burtiņš 00:13:56 79.43
5 637 Emīlija Bogdanova VVV 00:16:47 65.94
6 475 Nikola Anna Eiduka 00:16:50 65.74
7 601 Luīze Hasani VVV 00:16:51 65.68
8 639 Nensija Elza Eiduka Individuāli 00:18:21 60.31
9 644 Liliāna Krūskopa VPS 00:21:39 51.12
10 645 Elizabete Krūskopa b/d Vālodzīte 00:22:41 48.79
11 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:25:03 44.18
12 634 Beāte Upeniece b/d Ābelīte 00:33:20 33.20

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:08:36 100.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:08:55 100.00
2 116 Dita Egita Briede VVV 00:12:27 71.62
3 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:14:06 63.24
4 635 Ieva Kristīne Grebūna Kocēnu pamatskola 00:15:31 57.47
5 640 Monta Sakne Rīgas 64.vidusskola 00:15:32 57.40

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 534 Reino Urpens VSS 00:16:05 100.00
2 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:20:11 79.69
3 457 Mikus Felcs Saultekas 00:21:53 73.50
4 99 Jēkabs Kaķis VVV 00:41:28 38.79

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VVV 00:14:16 100.00
2 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:15:14 93.65
3 605 Elza Eglīte VSS 00:18:44 76.16
4 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:22:55 62.25
5 339 Viktorija Antone VPS 00:24:51 57.41
6 607 Keita Kavīte VPSS 00:32:35 43.79

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:29:41 100.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 00:35:35 100.00
2 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 00:48:05 74.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:53:22 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 01:11:32 100.00
2 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 01:21:25 87.86
3 428 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS 01:23:56 85.23

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1977 Zanda Stabiņa Grundzāle 00:50:37 100.00
2 3 Liene Mālniece V5V 01:01:59 81.66

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 51 Ģirts Pakalns KSK 00:42:59 100.00
2 4362 Jānis Riža Concorde 00:43:57 97.80
3 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:47:41 90.14
4 642 Ēriks Ūdrs OK Meridiāns 00:48:51 87.99
5 36 Māris Baltiņš Leči 00:53:25 80.47
6 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:55:06 78.01
7 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:56:48 75.67
8 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:04:38 66.50

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:50:15 100.00
2 4274 Agita Marena KSK 00:54:32 92.15
3 4144 Irēna Brālīte Sēlijas mežs 00:58:04 86.54
4 400 Nora Baranovska Individ. 00:59:15 84.81
5 542 Anda Grāpēna Individ. 01:15:29 66.57
6 445 Līga Brence Individ. 01:15:57 66.16
7 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:20:01 62.80

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1937 Guntis Zīvers Smiltene 00:45:14 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:46:31 97.24
3 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:52:27 86.24
4 1914 Ivars Muzikants Balta 00:52:52 85.56
5 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:53:37 84.36
6 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:54:25 83.12
7 47 Jānis Vimba ZVOC 00:55:14 81.89
8 179 Armands Šmits Individ 00:55:59 80.80
9 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 00:56:05 80.65

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:56:00 100.00
2 140 Aiga Vimba ZVOC 00:56:17 99.50
3 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:56:30 99.12
4 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:57:02 98.19
5 596 Elita Staune Individ. 00:59:49 93.62
6 365 Inese Ozola ZVOC 01:07:38 82.80
7 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:08:58 81.20
8 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:18:26 71.40
9 610 Evija Soročina indfivid. 01:29:41 62.44

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:36:45 100.00
2 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:38:23 95.74
3 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:42:09 87.19
4 4272 Valdis Pulkstenis Cēsis 00:43:43 84.06
5 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:45:26 80.89
6 90 Andis Smilga Individuāli 00:50:05 73.38
7 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:03:29 57.89

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:33:00 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:33:57 97.20
3 641 Agrita Pilādere Cēsis 00:41:10 80.16
4 64 Inga Vīksna Vaidava 00:42:38 77.40
5 4491 Vita Boša Ekers 00:42:55 76.89
6 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:44:43 73.80
7 4410 Ilona Vandāna Seniors 01:11:09 46.38

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:32:14 100.00
2 72 Raitis Padoms Individ. 00:32:29 99.23
3 382 Pēteris Magone Umurga 00:32:42 98.57
4 363 Aivars Grinbergs Sporta centrs Kaimiņi 00:36:20 88.72
5 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:43:29 74.13
6 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:44:15 72.84
7 306 Guntars Stucis Bykolat 00:48:23 66.62
8 127 Andris Cekuls Cēsis 00:59:33 54.13

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:36:05 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:44:47 80.57
3 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:12:45 49.60

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:37:07 100.00
2 4414 Vilnis Velde Laine 00:42:21 87.64
3 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:44:18 83.78
4 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:00:25 61.43

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:53:21 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji