You are hereRezultāti: Magnēts 8.kārta

Rezultāti: Magnēts 8.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts31 Maijs 2018

Datums: 31.Maijs, 2018
Vieta: Pauku priedes
Dalībnieku skaits: 174

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:50:48 100.00
2 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:51:32 98.58
3 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:55:25 91.67
4 241 Armands Broks Individ 00:55:43 91.18
5 313 Pēteris Liepa VVV 00:57:30 88.35
6 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:57:49 87.86
7 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 01:00:07 84.50
8 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 01:06:45 76.10
9 65 Andris Saldūksnis KSK 01:17:32 65.52

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4106 Elvita Alksne VVV 00:57:04 100.00
2 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:12:34 78.64

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:43:05 100.00
2 128 Mārtiņš Birums STK 00:44:06 97.69
3 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:44:08 97.62
4 208 Jānis Līgats ZVOC 00:47:45 90.23
5 419 Jānis Brakšs OK Meridiāns 00:49:15 87.48
6 287 Jānis Millers Individ. 00:51:11 84.17
7 218 Jānis Vidzis KSK 00:54:41 78.79
8 4147 Andris Šakens Individ. 01:01:53 69.62
9 45 Jānis Upenieks Saeima 01:03:22 67.99
10 433 Jānis Ukass Individuāli 01:07:24 63.92
11 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 01:16:10 56.56
368 Lauris Šmits individ. Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 00:40:19 100.00
2 20 Līga Pētersone ZVOC 00:47:21 85.15
3 226 Inga Dukure Robežsardze 00:56:21 71.55
4 636 Lauma Sīle Krūskopa ZVOC 01:02:19 64.70
5 439 Anda Saliņa Burkānciems 01:04:57 62.07
6 701 Beatrise Ozoliņa Piepe 01:19:32 50.69
7 94 Maija Rieksta Individ. 01:25:15 47.29

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:28:51 100.00
2 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:34:15 84.23
3 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:36:48 78.40
4 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:38:40 74.61
5 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:46:02 62.67
6 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 00:47:43 60.46
7 4143 Uldis Bošs Ekers 00:47:46 60.40
8 422 Lauris Lenards Rudzītis Ekers 01:09:26 41.55
264 Dainis Ciguzis Individ. Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 600 Ieva Bogdanova Individ. 00:38:26 100.00
2 454 Lelde Bukovska Individuāli 00:40:50 94.12
3 148 Anete Kampuse Tree group 00:41:09 93.40
4 354 Maija Sedleniece VIA 00:41:34 92.46
5 620 Sandra Lazare Individuāli 00:42:07 91.25
6 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:42:15 90.97
7 225 Evita Kampuse Individ. 00:42:39 90.11
8 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:46:07 83.34
9 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:46:36 82.47
10 595 Elīna Upīte Kocēni 00:50:42 75.81
11 106 Maija Blūzma Individ. 00:53:14 72.20
12 416 Vineta Grebūna Kocēni 00:53:16 72.15
13 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:55:00 69.88
14 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:55:15 69.56
15 395 Ieva Eliāse Individuāli 00:55:16 69.54
16 540 Santa Rumba Individ. 01:00:17 63.75
17 437 Sanita Beriņa Individuāli 01:06:31 57.78
18 432 Edīte Miķe Individ. 01:09:13 55.53
19 703 Jāna Lure Individ. 01:22:36 46.53

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 78 Agris Peļņa Zalkši 00:13:03 100.00
2 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:15:40 83.30
3 447 Eduards Mincis b/d Ābelīte 00:17:48 73.31
4 446 Edgars Mincis b/d Ābelīte 00:18:26 70.80
5 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:19:39 66.41
6 417 Toms Grīnfelds b/d Sprīdītis 00:20:54 62.44

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 418 Sabīne Grīnfelde VSS 00:13:47 100.00
2 475 Nikola Anna Eiduka 00:13:51 99.52
3 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:14:19 96.27
4 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:16:11 85.17
5 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:16:58 81.24
6 634 Beāte Upeniece b/d Ābelīte 00:17:25 79.14
7 567 Paula Prauliņa Sēlijas Mežs 00:18:24 74.91
8 291 Aivija Ciguze b/dVālodzīte 00:20:43 66.53
9 637 Emīlija Bogdanova VVV 00:20:49 66.21
10 402 Ance Rumba Dikļu b/d 00:22:56 60.10
11 420 Dārta Sedleniece b/d Burtiņš 00:23:30 58.65

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:09:53 100.00
2 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:17:15 57.29
3 551 Romass Zadorožnijs PSS 00:18:58 52.11
4 113 Tomass Holšteins VPS 00:20:13 48.89
5 498 Andris Saukants Individ. 00:21:09 46.73
481 Gustavs Ločmelis Burkānciems Diskvalif. 0.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:11:55 100.00
2 635 Ieva Kristīne Grebūna Kocēnu pamatskola 00:12:34 94.83
3 116 Dita Egita Briede VVV 00:15:22 77.55
4 552 Marta Elizabete Bilsēna PSS 00:22:26 53.12
5 525 Enija Podniece VPS 00:22:27 53.08

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 630 Krišjānis Kristers Valeskalns VVV 00:19:40 100.00
2 629 Marks Fadejevs VVV 00:19:51 99.08
3 628 Rinalds Freilihs VVV 00:20:38 95.32
4 627 Alberts Šķilteris VVV 00:20:42 95.01
5 612 Kristofers Soročins 00:20:43 94.93
6 99 Jēkabs Kaķis VVV 00:35:10 55.92
526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS Diskvalif. 0.00
631 Kārlis Dūmiņš VVV Diskvalif. 0.00
632 Emīls Dūmiņš VVV Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:17:15 100.00
2 633 Marta Aleksandra Jansone VVV 00:18:24 93.75
3 348 Estere Laurenova VPS 00:18:53 91.35
4 528 Karlīna Baltiņa Leči 00:21:25 80.54
5 605 Elza Eglīte VSS 00:23:15 74.19
6 349 Patrīcija Laurenova VPS 00:28:24 60.74
7 607 Keita Kavīte VPSS 00:33:53 50.91
8 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:39:24 43.78
9 615 Elza Veinberga Jaunsardze 00:43:58 39.23

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:27:22 100.00
2 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:54:18 50.40
3 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:57:20 47.73

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 00:50:32 100.00
2 232 Unda Barisa VPS 00:59:06 85.50
3 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 01:13:56 68.35

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 01:00:49 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 01:07:58 100.00
2 428 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS 01:09:33 97.72
387 Leonarda Baltiņa Leči Diskvalif. 0.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:49:59 100.00
341 Izolde Ozoliņa Piepe Diskvalif. 0.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 51 Ģirts Pakalns KSK 00:42:26 100.00
2 21 Austris Krastiņš 00:44:54 94.51
3 4362 Jānis Riža Concorde 00:44:55 94.47
4 62 Sandis Pētersons Bebri 00:48:22 87.73
5 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:54:44 77.53
6 36 Māris Baltiņš Leči 00:55:00 77.15
7 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:57:21 73.99
8 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:57:29 73.82

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:58:18 100.00
2 400 Nora Baranovska Individ. 01:04:39 90.18
3 4144 Irēna Brālīte Sēlijas mežs 01:06:30 87.67
4 426 Jana Adata Burkānciems&CO 01:07:29 86.39
5 445 Līga Brence Individ. 01:17:05 75.63
6 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:17:46 74.97

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:52:46 100.00
2 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 00:57:17 92.12
3 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:58:38 89.99
4 483 Gints Šteimanis Aimasa 01:04:50 81.39
5 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 01:04:56 81.26

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:54:32 100.00
2 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:58:55 92.56
3 365 Inese Ozola ZVOC 01:08:28 79.65
4 4341 Kaija Rutule ZVOC 01:15:58 71.79
5 596 Elita Staune Individ. 01:17:25 70.44
6 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:23:30 65.31
7 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:25:00 64.16
8 610 Evija Soročina indfivid. 01:28:01 61.96

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:34:27 100.00
2 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:40:23 85.31
3 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:43:59 78.33
4 90 Andis Smilga Individuāli 00:46:03 74.81
5 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:48:07 71.60
6 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:57:51 59.55
7 168 Jānis Ābelītis Individuāli 01:00:15 57.18
8 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 01:07:01 51.41
9 253 Bruno Bariss Fille 2000 01:10:36 48.80

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:32:41 100.00
2 64 Inga Vīksna Vaidava 00:41:19 79.10
3 4433 Rūta Zepa Individuāli 00:47:18 69.10
4 4491 Vita Boša Ekers 00:47:42 68.52
5 4410 Ilona Vandāna Seniors 01:05:28 49.92

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:33:45 100.00
2 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:40:21 83.64
3 72 Raitis Padoms Individ. 00:41:38 81.06
4 382 Pēteris Magone Umurga 00:44:37 75.64
5 127 Andris Cekuls Cēsis 00:50:29 66.85
6 306 Guntars Stucis Bykolat 00:54:07 62.37
7 4360 Pēteris Skabis Ekers 01:03:17 53.33

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:47:50 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:56:46 84.26
3 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:26:04 55.58
4 139 Gunta Jaunkampe Individ 01:31:57 52.02

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:46:05 100.00
2 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 01:11:30 64.45
3 4414 Vilnis Velde Laine 01:16:37 60.15
4 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:16:46 60.03
4326 Aldis Priedītis Vaidava Diskvalif. 0.00

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:47:46 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji