You are hereRezultāti: Magnēts 7.kārta

Rezultāti: Magnēts 7.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts25 Maijs 2018

Datums: 24.Maijs, 2018
Vieta: Pūpoli R
Dalībnieku skaits: 118

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 01:02:39 100.00
2 373 Ilgvars Caune Azimuts 01:04:52 96.58
3 369 Ainārs Drozds Meridiāns 01:07:08 93.32
4 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 01:13:08 85.67
5 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 01:16:15 82.16
6 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 01:16:57 81.42
7 65 Andris Saldūksnis KSK 01:19:45 78.56
8 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:22:19 76.11
9 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:43:14 60.69
267 Andris Robalds ZVOC Diskvalif. 0.00
196 Pauls Alberings VVV Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 204 Vilma Alberinga VVV 01:03:50 100.00
2 4105 Dina Alksne ZVOC 01:25:02 75.07

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:50:21 100.00
2 128 Mārtiņš Birums STK 00:51:46 97.26
3 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:54:38 92.16
4 21 Austris Krastiņš 01:00:24 83.36
5 419 Jānis Brakšs OK Meridiāns 01:03:08 79.75
6 218 Jānis Vidzis KSK 01:04:31 78.04
7 287 Jānis Millers Individ. 01:06:48 75.37
8 208 Jānis Līgats ZVOC 01:09:21 72.60
9 580 Kristaps Eškins BE44 01:10:24 71.52
10 433 Jānis Ukass Individuāli 01:26:30 58.21
11 4147 Andris Šakens Individ. 01:31:56 54.77
12 393 Ivars Jēkabsons KSK 01:57:24 42.89
13 344 Ivars Eglītis Individuāli 02:35:12 32.44

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 01:10:51 100.00
2 439 Anda Saliņa Burkānciems 01:37:38 72.57
3 545 Ieva Priede Individ. 01:45:11 67.36

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 133 Kārlis Prauliņš Sēlijas mežs 00:37:34 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:43:17 86.79
3 4109 Armands Sildars Individ. 00:44:09 85.09
4 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:44:55 83.64
5 422 Lauris Lenards Rudzītis Ekers 00:52:04 72.15
6 4143 Uldis Bošs Ekers 00:55:24 67.81
7 625 Mārtiņš Apinis Valmiera 00:58:45 63.94
8 626 Vladislavs Klapenkovs NMPD 01:10:06 53.59
9 480 Opis Opis Banāns 01:14:36 50.36

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 704 Marta Katana Individ. 00:54:26 100.00
2 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:56:41 96.03
3 620 Sandra Lazare Individuāli 01:01:43 88.20
4 437 Sanita Beriņa Individuāli 01:12:29 75.10
5 395 Ieva Eliāse Individuāli 01:16:32 71.12
6 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 01:38:46 55.11
7 415 Inga Kalniņa Individuāli 01:38:51 55.07
8 301 Solvita Strautiņa Individuāli 01:39:08 54.91
9 702 Gerda Čevere individ. 02:05:43 43.30
9 621 Evija Dzvinko Individuāli 02:05:43 43.30
11 442 Lāsma Krile Alūksne 02:09:50 41.93
12 106 Maija Blūzma Individ. 02:10:20 41.76
416 Vineta Grebūna Kocēni Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 456 Haralds Permaņickis Individuāli 00:13:51 100.00
2 417 Toms Grīnfelds b/d Sprīdītis 00:15:34 88.97
3 316 Jānis Saldūksnis KSK 00:17:33 78.92
4 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:17:51 77.59

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 159 Annija Tīna Sildare b/d Sprīdītis 00:11:44 100.00
2 418 Sabīne Grīnfelde VSS 00:15:01 78.14
3 121 Dārta Katana V5V 00:15:20 76.52
4 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:18:43 62.69
5 581 Maija Justīne Jēkabsone KSK 00:20:28 57.33
6 342 Katrīna Jēkabsone Kocēnu sporta klubs 00:39:00 30.09

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:10:56 100.00
2 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:13:41 79.90
3 537 Olivers Indriks Valmieras zaļā skola 00:16:52 64.82

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 182 Paula Šuvcāne LAT MET 00:24:41 100.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:51:06 100.00
2 534 Reino Urpens VSS 00:51:47 98.68
612 Kristofers Soročins Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:42:45 100.00
2 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:50:47 84.18
604 Dāvids Voitehovskis V5v Diskvalif. 0.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 01:20:18 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3 Liene Mālniece V5V 00:52:41 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 212 Sintija Ozola Beverīnas novads 01:13:47 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:55:29 100.00
2 51 Ģirts Pakalns KSK 00:59:49 92.76
3 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 01:06:27 83.50
4 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:10:58 78.18
5 472 Kaspars Beriņš Individuāli 01:11:54 77.17
6 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 01:12:04 76.99
7 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 01:14:52 74.11
8 203 Valerii Prosolkov Seda 01:24:23 65.75

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 01:09:46 100.00
2 426 Jana Adata Burkānciems&CO 01:24:29 82.58
3 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:28:29 78.85
4 400 Nora Baranovska Individ. 01:37:39 71.45
5 445 Līga Brence Individ. 01:39:48 69.91

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1914 Ivars Muzikants Balta 01:08:57 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 01:10:50 97.34
3 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 01:18:37 87.70
4 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 01:26:14 79.96
5 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:31:28 75.38

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 01:26:14 100.00
2 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:32:25 93.31
3 610 Evija Soročina indfivid. 01:40:36 85.72

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 280 Ivars Eškins BE44 00:59:13 100.00
2 52 Didzis Čākurs Naukšēni 01:00:20 98.15
3 231 Ivo Volksons BE44 01:02:19 95.03
4 90 Andis Smilga Individuāli 01:06:58 88.43
5 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:07:24 87.86
6 83 Jānis Dainis FK Kocēni 01:23:42 70.75
7 168 Jānis Ābelītis Individuāli 01:33:05 63.62
8 253 Bruno Bariss Fille 2000 01:48:11 54.74

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:44:43 100.00
2 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:54:08 82.60
3 4491 Vita Boša Ekers 00:54:49 81.57

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:38:24 100.00
2 382 Pēteris Magone Umurga 00:38:30 99.74
3 363 Aivars Grinbergs Sporta centrs Kaimiņi 00:50:03 76.72
4 306 Guntars Stucis Bykolat 00:56:07 68.43

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 01:09:47 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:43:43 67.28

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:56:25 100.00
2 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:59:25 94.95
3 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:40:59 55.87
4 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:57:50 47.88

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 01:39:55 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji