You are hereRezultāti: Magnēts 6.kārta

Rezultāti: Magnēts 6.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts17 Maijs 2018

Datums: 17.Maijs, 2018
Vieta: Daliņi
Dalībnieku skaits: 179

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:39:54 100.00
2 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:43:58 90.75
3 290 Valters Ļubinskis ZVOC 00:45:36 87.50
4 267 Andris Robalds ZVOC 00:49:18 80.93
5 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:49:31 80.58
6 241 Armands Broks Individ 00:49:53 79.99
7 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:50:04 79.69
8 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:50:10 79.53
9 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 00:53:39 74.37
10 313 Pēteris Liepa VVV 00:53:54 74.03
11 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 00:58:02 68.75
12 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:01:09 65.25
13 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 01:04:52 61.51
14 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:11:14 56.01

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4105 Dina Alksne ZVOC 00:51:03 100.00
2 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 01:00:28 84.43
3 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:07:21 75.80

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:41:25 100.00
2 208 Jānis Līgats ZVOC 00:43:51 94.45
3 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:44:10 93.77
4 419 Jānis Brakšs OK Meridiāns 00:48:01 86.25
5 287 Jānis Millers Individ. 00:48:30 85.40
6 218 Jānis Vidzis KSK 00:54:58 75.35
7 128 Mārtiņš Birums STK 00:57:38 71.86
8 368 Lauris Šmits individ. 00:58:11 71.18
9 433 Jānis Ukass Individuāli 01:02:24 66.37
10 243 Gints Vaseris Eži 01:05:23 63.34
11 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 01:05:26 63.30
12 4147 Andris Šakens Individ. 01:18:30 52.76

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 00:40:50 100.00
2 20 Līga Pētersone ZVOC 00:43:44 93.37
3 701 Beatrise Ozoliņa Piepe 00:45:00 90.74
4 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:48:07 84.86
5 226 Inga Dukure Robežsardze 00:49:51 81.91
6 545 Ieva Priede Individ. 01:14:20 54.93
7 94 Maija Rieksta Individ. 01:21:09 50.32

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:34:19 100.00
2 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:36:17 94.58
3 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:42:24 80.94
4 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:44:02 77.93
5 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 00:48:40 70.51
6 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:49:10 69.80
6 4143 Uldis Bošs Ekers 00:49:10 69.80
8 4109 Armands Sildars Individ. 00:55:36 61.72
9 700 Kosta Hasani Hellas 00:55:41 61.63
10 563 Gatis Ceriņš Jaunsardze 01:05:52 52.10
11 480 Opis Opis Banāns 01:07:03 51.18

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 704 Marta Katana Individ. 00:40:45 100.00
2 148 Anete Kampuse Tree group 00:44:19 91.95
3 354 Maija Sedleniece VIA 00:45:31 89.53
4 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:47:49 85.22
5 620 Sandra Lazare Individuāli 00:48:45 83.59
6 454 Lelde Bukovska Individuāli 00:48:47 83.53
7 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:49:11 82.85
8 702 Gerda Čevere individ. 00:49:21 82.57
9 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:50:15 81.09
10 586 Ilona Burtnieka Kocēni 00:51:36 78.97
11 513 Agnese Kupce Padtex 00:51:55 78.49
12 395 Ieva Eliāse Individuāli 00:56:12 72.51
13 595 Elīna Upīte Kocēni 00:57:14 71.20
14 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:58:30 69.66
15 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:58:44 69.38
16 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:58:48 69.30
17 106 Maija Blūzma Individ. 01:00:22 67.50
18 624 Māra Maurāne Individuāli 01:07:18 60.55
19 205 Dace Peļņa Zalkši 01:07:25 60.44
20 598 Patrīcija Grandāne VVĢ 01:17:52 52.33
21 0 Anna Jakovļeva x105 01:24:22 48.30

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:10:01 100.00
2 456 Haralds Permaņickis Individuāli 00:10:19 97.09
3 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:13:29 74.29
4 447 Eduards Mincis b/d Ābelīte 00:13:39 73.38
5 446 Edgars Mincis b/d Ābelīte 00:14:29 69.16
6 78 Agris Peļņa Zalkši 00:33:33 29.86

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 239 Gerda Broka VS 00:09:38 100.00
2 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:10:51 88.79
3 159 Annija Tīna Sildare b/d Sprīdītis 00:10:52 88.65
4 121 Dārta Katana V5V 00:13:04 73.72
5 567 Paula Prauliņa Sēlijas Mežs 00:13:31 71.27
6 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:14:18 67.37
7 402 Ance Rumba Dikļu b/d 00:18:08 53.13
8 418 Sabīne Grīnfelde VSS 00:20:18 47.45
9 237 Rebeka Broka individ 00:30:38 31.45
601 Luīze Hasani VVV Diskvalif. 0.00
420 Dārta Sedleniece b/d Burtiņš Diskvalif. 0.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:07:35 100.00
2 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:08:15 91.92
3 622 Krists Ozers VPS 00:18:26 41.14
4 551 Romass Zadorožnijs PSS 00:18:33 40.88
5 537 Olivers Indriks Valmieras zaļā skola 00:18:43 40.52
6 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:19:07 39.67
7 113 Tomass Holšteins VPS 00:19:16 39.36

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:10:12 100.00
2 116 Dita Egita Briede VVV 00:12:36 80.95
3 552 Marta Elizabete Bilsēna PSS 00:18:45 54.40
4 623 Viktorija Beidamirova VPS 00:19:10 53.22
5 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:37:19 27.33
0 Anna Jakovļeva x105 Diskvalif. 0.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 534 Reino Urpens VSS 00:32:09 100.00
2 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:34:24 93.46
3 99 Jēkabs Kaķis VVV 00:41:47 76.94
4 0 Anna Jakovļeva x105 00:59:32 54.00
612 Kristofers Soročins Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 605 Elza Eglīte VSS 00:24:43 100.00
2 607 Keita Kavīte VPSS 00:30:20 81.48
3 349 Patrīcija Laurenova VPS 00:33:04 74.75
4 348 Estere Laurenova VPS 00:40:21 61.26
5 615 Elza Veinberga Jaunsardze 00:40:54 60.43
6 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:42:38 57.97
7 0 Anna Jakovļeva x105 00:56:04 44.08

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:37:59 100.00
2 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:48:24 78.48
3 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:56:41 67.01

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 01:30:29 100.00
2 464 Karīna Elza Plūme ZVOC 01:30:35 99.89

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:53:07 100.00
2 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 01:04:37 82.20

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:36:50 100.00
2 3 Liene Mālniece V5V 00:42:39 86.36
3 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:45:53 80.28
4 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 01:24:13 43.74
5 428 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS 01:24:18 43.69

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 329 Reinis Veinbergs VPĢ 01:02:54 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
341 Izolde Ozoliņa Piepe Diskvalif. 0.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 62 Sandis Pētersons Bebri 00:47:34 100.00
2 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:52:01 91.45
3 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:59:13 80.33
4 63 Kristaps Dzvinko Individ. 01:00:41 78.39
5 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 01:03:42 74.67
6 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 01:05:16 72.88
7 203 Valerii Prosolkov Seda 01:06:36 71.42

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4144 Irēna Brālīte Sēlijas mežs 00:50:10 100.00
2 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:52:08 96.23
3 542 Anda Grāpēna Individ. 00:52:21 95.83
4 400 Nora Baranovska Individ. 00:55:29 90.42
5 445 Līga Brence Individ. 00:55:52 89.80
6 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:00:44 82.60

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 00:47:11 100.00
2 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 00:49:07 96.06
3 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:53:31 88.17
4 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:54:27 86.65
5 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:54:34 86.47
6 179 Armands Šmits Individ 00:59:37 79.14
7 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 01:04:51 72.76

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:53:10 100.00
2 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:59:53 88.78
3 596 Elita Staune Individ. 01:00:09 88.39
4 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 01:01:49 86.01
5 610 Evija Soročina indfivid. 01:03:16 84.04
6 365 Inese Ozola ZVOC 01:09:50 76.13
7 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:20:39 65.92

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:36:58 100.00
2 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:42:07 87.77
3 280 Ivars Eškins BE44 00:44:16 83.51
4 90 Andis Smilga Individuāli 00:44:18 83.45
5 231 Ivo Volksons BE44 00:44:29 83.10
6 4272 Valdis Pulkstenis Cēsis 00:44:36 82.88
7 168 Jānis Ābelītis Individuāli 00:53:45 68.78
411 Vilis Tupuriņš Individ. Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:40:17 100.00
2 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:41:49 96.33
3 4491 Vita Boša Ekers 00:49:52 80.78
4 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:57:15 70.36
5 553 Inta Šmite SK Rūjiena 01:04:10 62.78
6 4410 Ilona Vandāna Seniors 01:18:57 51.02

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 72 Raitis Padoms Individ. 00:41:01 100.00
2 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:46:36 88.02
3 382 Pēteris Magone Umurga 00:46:40 87.89
4 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:58:32 70.07
5 127 Andris Cekuls Cēsis 01:01:04 67.17

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:52:56 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 01:04:41 81.83
3 139 Gunta Jaunkampe Individ 01:15:18 70.30
4 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:36:40 54.76

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:58:00 100.00
2 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 01:02:26 92.90
3 4414 Vilnis Velde Laine 01:07:57 85.36
4 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:39:16 58.43

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:59:05 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji