You are hereRezultāti: Magnēts 5.kārta

Rezultāti: Magnēts 5.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts10 Maijs 2018

Datums: 10.Maijs, 2018
Vieta: Dikļi
Dalībnieku skaits: 129

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 267 Andris Robalds ZVOC 00:23:14 100.00
2 373 Ilgvars Caune Azimuts 00:23:33 98.66
3 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:23:54 97.21
4 254 Valdis Tilts Vaidava 00:25:35 90.81
5 290 Valters Ļubinskis ZVOC 00:25:55 89.65
6 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:26:25 87.95
7 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:26:40 87.13
8 24 Andis Malējs TB4 00:27:10 85.52
9 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 00:28:10 82.49
10 167 Jānis Mednis Zemessardze 00:28:30 81.52
11 4226 Uģis Kokenbergs ZET 00:30:27 76.30
12 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:30:32 76.09
13 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:33:38 69.08
313 Pēteris Liepa VVV Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 00:30:05 100.00
2 4105 Dina Alksne B&CO 00:30:29 98.69
3 95 Dace Gaigala ZVOC 00:31:04 96.83
4 212 Sintija Ozola Beverīnas novads 00:32:12 93.43
5 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:32:42 92.00

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:19:55 100.00
2 287 Jānis Millers Individ. 00:21:10 94.09
3 218 Jānis Vidzis KSK 00:22:01 90.46
4 208 Jānis Līgats ZVOC 00:22:17 89.38
5 419 Jānis Brakšs OK Meridiāns 00:22:19 89.25
6 126 Jānis Priedītis STK, Vidzemes mērnieks 00:22:55 86.91
7 243 Gints Vaseris Eži 00:23:07 86.16
8 433 Jānis Ukass Individuāli 00:23:34 84.51
434 Raivis Tauriņš Eži Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 00:22:18 100.00
2 20 Līga Pētersone ZVOC 00:24:11 92.21
3 545 Ieva Priede Individ. 00:27:31 81.04
439 Anda Saliņa Burkānciems Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 00:22:20 100.00
2 705 Jānis Kaibe KSK 00:22:26 99.55
3 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:22:39 98.60
4 264 Dainis Ciguzis Individ. 00:31:30 70.90
5 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:31:51 70.12
6 142 Uldis Eglītis RUUKKI 00:31:53 70.05
7 422 Lauris Lenards Rudzītis Ekers 00:33:12 67.27
8 480 Opis Opis Banāns 00:37:13 60.01

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 620 Sandra Lazare Individuāli 00:19:55 100.00
2 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:20:02 99.42
3 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:20:46 95.91
4 454 Lelde Bukovska Individuāli 00:21:02 94.69
4 148 Anete Kampuse Tree group 00:21:02 94.69
6 704 Marta Katena Individ. 00:21:11 94.02
7 354 Maija Sedleniece VIA 00:22:06 90.12
8 338 Vineta Šmite Individ. 00:23:31 84.69
9 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:24:04 82.76
10 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:25:02 79.56
11 702 Gerda Čevere individ. 00:25:09 79.19
12 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:31:01 64.21
13 586 Ilona Burtnieka Kocēni 00:33:49 58.90
14 595 Elīna Upīte Kocēni 00:34:58 56.96
15 343 Elīna Aģe STK 00:44:21 44.91
540 Santa Rumba Individ. Diskvalif. 0.00
703 Jāna Lure Individ. Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 456 Haralds Permaņickis Individuāli 00:09:10 100.00
2 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:20:31 44.68

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 418 Sabīne Grīnfelde VSS 00:08:53 100.00
2 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:10:38 83.54
3 121 Dārta Katana V5V 00:10:58 81.00
4 402 Ance Rumba Dikļu b/d 00:15:00 59.22
5 420 Dārta Sedleniece b/d Burtiņš 00:15:26 57.56
448 Daina Dzvinko Individuāli Diskvalif. 0.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 612 Kristofers Soročins 00:06:08 100.00
2 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:06:36 92.93
3 508 Dāvis Pētersons VVV 00:08:01 76.51
4 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:08:47 69.83
5 537 Olivers Indriks Valmieras zaļā skola 00:11:14 54.60

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:06:16 100.00
2 579 Marta Vaļģe VVV 00:07:46 80.69

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 612 Kristofers Soročins 00:20:17 100.00
2 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:22:42 89.35
3 534 Reino Urpens VSS 00:22:44 89.22
4 541 Ernests Malējs Meridiāns 00:25:53 78.36

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VVV 00:13:47 100.00
2 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:16:02 85.97
3 214 Nikija Biruma VVV 00:18:45 73.51
4 605 Elza Eglīte VSS 00:21:38 63.71
5 615 Elza Veinberga Jaunsardze 00:36:06 38.18

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
604 Dāvids Voitehovskis V5v Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 00:37:48 100.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:21:36 100.00
2 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:29:49 72.44

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis VVV 00:25:19 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 184 Sabīne Rumba Dikļu pamatsk. 00:39:02 100.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:24:33 100.00
2 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:29:17 83.84
3 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:29:35 82.99
4 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:30:23 80.80
5 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:34:15 71.68
62 Sandis Pētersons Bebri Diskvalif. 0.00

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:30:03 100.00
2 445 Līga Brence Individ. 00:31:27 95.55
542 Anda Grāpēna Individ. Diskvalif. 0.00
67 Ilze Roķe s/k Rūjiena Diskvalif. 0.00

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:22:03 100.00
2 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:28:09 78.33
3 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 00:28:21 77.78
4 179 Armands Šmits Individ 00:29:27 74.87
5 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:29:33 74.62

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 610 Evija Soročina indfivid. 00:28:36 100.00
2 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:30:58 92.36
3 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:31:59 89.42
4 596 Elita Staune Individ. 00:32:13 88.77
5 4456 Inese Kokenberga Individuāli 00:37:46 75.73
4341 Kaija Rutule ZVOC Diskvalif. 0.00

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:18:56 100.00
2 90 Andis Smilga Individuāli 00:23:30 80.57
3 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:24:12 78.24
4 168 Jānis Ābelītis Individuāli 00:27:16 69.44
5 253 Bruno Bariss Fille 2000 00:28:10 67.22

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:23:48 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:25:28 93.46
3 64 Inga Vīksna Vaidava 00:26:43 89.08
4 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:34:01 69.97
5 553 Inta Šmite SK Rūjiena 00:38:49 61.31

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 72 Raitis Padoms Individ. 00:22:50 100.00
2 306 Guntars Stucis Bykolat 00:32:06 71.13
3 127 Andris Cekuls Cēsis 00:37:07 61.52

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:27:18 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:32:48 83.23
3 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:34:15 79.71
4 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 00:49:33 55.10

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:25:24 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:28:42 88.50
3 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:43:36 58.26

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:27:22 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji