You are hereRezultāti: Magnēts 4.kārta

Rezultāti: Magnēts 4.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts03 Maijs 2018

Datums: 3.Maijs, 2018
Vieta: Baiļi
Dalībnieku skaits: 176

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:45:46 100.00
2 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:46:20 98.78
3 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:52:55 86.49
4 313 Pēteris Liepa VVV 00:54:59 83.24
5 4139 Mārcis Bogdanovs ZVOC 00:59:52 76.45
6 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 01:00:33 75.58
7 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:01:28 74.46
8 65 Andris Saldūksnis KSK 01:10:40 64.76
9 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:30:19 50.67

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 95 Dace Gaigala ZVOC 00:45:47 100.00
2 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:56:50 80.56
3 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 00:57:10 80.09

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:40:28 100.00
2 287 Jānis Millers Individ. 00:42:10 95.97
3 4283 Rolands Melbārdis Eži 00:42:29 95.25
4 419 Jānis Brakšs OK Meridiāns 00:44:13 91.52
5 208 Jānis Līgats ZVOC 00:44:33 90.83
6 243 Gints Vaseris Eži 00:46:29 87.06
7 218 Jānis Vidzis KSK 00:46:45 86.56
8 580 Kristaps Eškins BE44 00:50:28 80.18
9 434 Raivis Tauriņš Eži 00:52:10 77.57
10 443 Mārtiņš Murīss Individuāli 00:53:57 75.01
11 4147 Andris Šakens Individ. 01:00:35 66.80
12 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:01:32 65.76

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 7 Anete Geduševa ZVOC 00:35:13 100.00
2 6 Agnese Geduševa LKA 00:41:33 84.76
3 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:44:37 78.93
4 20 Līga Pētersone ZVOC 00:49:06 71.72
5 309 Zanda Bērziņa KSK 00:49:07 71.70
6 701 Beatrise Ozoliņa Piepe 00:51:46 68.03
7 226 Inga Dukure Robežsardze 00:55:52 63.04
8 94 Maija Rieksta Individ. 01:08:25 51.47

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:31:03 100.00
2 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:36:25 85.26
3 31 Aigars Šuvcāns LAT MET 00:41:39 74.55
4 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:42:29 73.09
5 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:44:27 69.85
6 4143 Uldis Bošs Ekers 00:45:37 68.07
7 700 Kosta Hasani Hellas 00:55:21 56.10
8 480 Opis Opis Banāns 01:04:47 47.93
9 303 Pēteris Brūns LUMII 01:09:44 44.53

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:36:55 100.00
2 148 Anete Kampuse Tree group 00:37:21 98.84
3 454 Lelde Bukovska Individuāli 00:38:40 95.47
4 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:40:45 90.59
5 513 Agnese Kupce Padtex 00:42:08 87.62
6 586 Ilona Burtnieka Kocēni 00:43:30 84.87
7 354 Maija Sedleniece VIA 00:44:43 82.56
8 338 Vineta Šmite Individ. 00:45:41 80.81
9 432 Edīte Miķe Individ. 00:46:01 80.22
10 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:48:45 75.73
11 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:49:20 74.83
12 322 Kristīne Radionova Leči 00:49:22 74.78
13 587 Agnese Allika Kocēni 00:49:56 73.93
14 205 Dace Peļņa Zalkši 00:51:50 71.22
15 277 Kristīne Sleņģe Individuāli 00:52:44 70.01
16 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:55:31 66.50
17 442 Lāsma Krile Alūksne 01:04:04 57.62
18 106 Maija Blūzma Individ. 01:04:23 57.34
19 4356 Sandra Siliņa SADANNA 01:06:58 55.13
20 598 Patrīcija Grandāne VVĢ 01:21:52 45.09

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 456 Haralds Permaņickis Individuāli 00:17:16 100.00
2 78 Agris Peļņa Zalkši 00:18:42 92.34
3 234 Artis Martinsons b/d Kārliena 00:21:39 79.75
4 447 Eduards Mincis Individuāli 00:24:03 71.79
5 446 Edgars Mincis Individuāli 00:24:04 71.75
6 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:25:35 67.49
7 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:26:12 65.90
8 619 Māris Murīss b/dKārliena 00:32:30 53.13

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 418 Sabīne Grīnfelde VSS 00:18:42 100.00
2 475 Nikola Anna Eiduka 00:19:54 93.97
3 601 Luīze Hasani VVV 00:20:34 90.92
4 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:24:16 77.06
5 550 Adelīna Silava b/d Burtiņš 00:24:47 75.45
6 420 Dārta Sedleniece b/d Burtiņš 00:25:08 74.40
7 402 Ance Rumba Dikļu b/d 00:25:42 72.76
8 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:26:25 70.79
159 Annija Tīna Sildare b/d Sprīdītis Diskvalif. 0.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 424 Emīls Tarass OK Azimuts-SmBJSS 00:13:25 100.00
2 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:19:25 69.10
3 537 Olivers Indriks Valmieras zaļā skola 00:21:57 61.12
4 508 Dāvis Pētersons VVV 00:22:59 58.38
5 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:23:20 57.50
6 551 Romass Zadorožnijs PSS 00:48:38 27.59

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:12:33 100.00
2 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:15:14 82.39
3 116 Dita Egita Briede VVV 00:15:31 80.88
4 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:16:28 76.21
5 546 Nora Silava VVV 00:28:02 44.77
6 552 Marta Elizabete Bilsēna PSS 00:42:47 29.33

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 455 Jānis Ošiņš OK Azimuts-SmBJSS 00:16:15 100.00
2 612 Kristofers Soročins 00:33:46 48.12
3 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:50:53 31.94
4 534 Reino Upens VSS 00:50:59 31.87

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VVV 00:15:26 100.00
2 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:16:51 91.59
3 214 Nikija Biruma VVV 00:20:54 73.84
4 607 Keita Kavīte VPSS 00:31:28 49.05
5 348 Estere Laurenova VPS 00:43:09 35.77
6 349 Patrīcija Laurenova VPS 00:49:37 31.11
605 Elza Eglīte VSS Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:31:49 100.00
2 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:39:05 81.41
3 190 Jēkabs Pikšēns Kauguru pamatsk. 00:47:05 67.58
4 604 Dāvids Voitehovskis V5v 01:12:54 43.64

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 430 Agnese Jaunmuktāne OK Azimuts-SmBJSS 00:22:34 100.00
2 429 Anda Jaunmuktāne OK Azimuts-SmBJSS 00:31:16 72.17
3 431 Madara Celma OK Azimuts-SmBJSS 00:38:54 58.01
4 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 00:46:28 48.57
617 Tīna Sonora Baranovska VPSS Diskvalif. 0.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:37:54 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:49:48 100.00
2 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 01:06:49 74.53
3 428 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS 01:16:17 65.28

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis VVV 00:40:30 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:38:50 100.00
2 3 Liene Mālniece V5V 00:42:36 91.16
3 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:45:32 85.29
4 341 Izolde Ozoliņa Piepe 01:23:04 46.75

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 51 Ģirts Pakalns KSK 00:37:16 100.00
2 4362 Jānis Riža Concorde 00:37:42 98.85
3 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:40:34 91.87
4 62 Sandis Pētersons Bebri 00:41:50 89.08
5 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:46:10 80.72
6 36 Māris Baltiņš Leči 00:48:15 77.24
7 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:52:27 71.05
8 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:53:16 69.96

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 400 Nora Baranovska Individ. 00:45:15 100.00
2 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:47:13 95.83
3 4274 Agita Marena KSK 00:51:45 87.44
4 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:54:05 83.67
5 445 Līga Brence Individ. 00:57:46 78.33

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:41:11 100.00
2 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 00:47:44 86.28
3 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:49:56 82.48
4 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:50:15 81.96
5 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 00:51:50 79.45
6 450 Sandris Ramats Individuāli 00:54:42 75.29

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:48:46 100.00
2 596 Elita Staune Individ. 00:53:09 91.75
3 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:53:47 90.67
4 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 01:01:09 79.75
5 610 Evija Soročina indfivid. 01:11:50 67.89
6 365 Inese Ozola ZVOC 01:14:49 65.18

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:32:40 100.00
2 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:34:41 94.19
3 280 Ivars Eškins BE44 00:35:19 92.50
4 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:36:32 89.42
5 90 Andis Smilga Individuāli 00:45:11 72.30
6 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:45:49 71.30
7 253 Bruno Bariss Fille 2000 00:49:26 66.08
8 231 Ivo Volksons BE44 00:51:35 63.33
9 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:53:08 61.48
10 80 Gints Miezītis Valmiera 01:06:43 48.96

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:34:39 100.00
2 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:42:12 82.11
3 4491 Vita Boša Ekers 00:44:43 77.49
4 4433 Rūta Zepa Individuāli 00:47:47 72.51
5 4410 Ilona Vandāna Seniors 01:09:33 49.82
6 553 Inta Šmite SK Rūjiena 01:10:34 49.10

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 72 Raitis Padoms Individ. 00:32:35 100.00
2 363 Aivars Grinbergs Sporta centrs Kaimiņi 00:34:17 95.04
3 382 Pēteris Magone Umurga 00:38:51 83.87
4 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:40:48 79.86
5 127 Andris Cekuls Cēsis 00:52:59 61.50

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 00:45:22 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:48:14 94.06
3 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:54:36 83.09
4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena Diskvalif. 0.00

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:28:04 100.00
2 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:38:20 73.22
3 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:41:12 68.12
4 4414 Vilnis Velde Laine 00:44:03 63.72
5 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:50:29 55.60
6 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:19:10 35.45

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:49:45 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji