You are hereRezultāti: Magnēts 3.kārta

Rezultāti: Magnēts 3.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts27 Aprīlis 2018

Datums: 26.Aprīlis, 2018
Vieta: Zilaiskalns
Dalībnieku skaits: 162

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 369 Ainārs Drozds Meridiāns 00:37:24 100.00
2 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:38:33 97.02
3 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:42:08 88.77
4 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:42:38 87.72
5 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:42:58 87.04
6 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:47:25 78.88
7 241 Armands Broks Individ 00:50:51 73.55
8 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 00:52:49 70.81
9 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 00:53:17 70.19
10 167 Jānis Mednis Zemessardze 00:53:47 69.54
11 329 Reinis Veinbergs VPĢ 00:55:36 67.27
12 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:01:58 60.36
13 65 Andris Saldūksnis KSK 01:03:36 58.81

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 95 Dace Gaigala ZVOC 00:42:52 100.00
2 4105 Dina Alksne B&CO 00:45:54 93.39
3 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 00:48:29 88.42
4 212 Sintija Ozola Beverīnas novads 00:48:41 88.05

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:36:52 100.00
2 419 Jānis Brakšs OK Meridiāns 00:38:14 96.43
3 128 Mārtiņš Birums STK 00:39:08 94.21
4 4283 Rolands Melbārdis Eži 00:39:24 93.57
5 287 Jānis Millers Individ. 00:40:23 91.29
6 126 Jānis Priedītis STK, Vidzemes mērnieks 00:42:24 86.95
7 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 00:45:03 81.83
7 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:45:03 81.83
9 133 Kārlis Prauliņš Sēlijas mežs 00:47:44 77.23
10 433 Jānis Ukass Individuāli 00:48:48 75.55
11 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:51:39 71.38
12 434 Raivis Tauriņš Eži 00:53:03 69.49
13 368 Lauris Šmits individ. 00:54:39 67.46
14 4147 Andris Šakens Individ. 00:57:11 64.47
15 218 Jānis Vidzis KSK 00:58:21 63.18
16 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:02:56 58.58
17 243 Gints Vaseris Eži 01:08:20 53.95

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 439 Anda Saliņa Burkānciems 00:41:38 100.00
2 6 Agnese Geduševa LKA 00:44:18 93.98
3 309 Zanda Bērziņa KSK 00:49:14 84.56
4 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:49:16 84.51
5 545 Ieva Priede Individ. 01:02:48 66.30

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:35:29 100.00
2 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:43:28 81.63
3 4143 Uldis Bošs Ekers 00:48:39 72.94
4 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:51:27 68.97
5 563 Gatis Ceriņš Jaunsardze 00:52:53 67.10
6 480 Opis Opis Banāns 01:02:20 56.93
422 Lauris Lenards Rudzītis Ekers Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 451 Solvita Dambe Individuāli 00:27:35 100.00
2 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:28:37 96.39
3 620 Sandra Lazare Individuāli 00:30:00 91.94
4 454 Lelde Bukovska Individuāli 00:36:20 75.92
5 540 Santa Rumba Individ. 00:36:33 75.47
6 225 Evita Kampuse Individ. 00:41:41 66.17
7 205 Dace Peļņa Zalkši 00:42:33 64.83
8 595 Elīna Upīte Kocēni 00:43:01 64.12
9 432 Edīte Miķe Individ. 00:44:31 61.96
10 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:46:14 59.66
11 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:46:43 59.04
12 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:47:07 58.54
13 416 Vineta Grebūna Kocēni 00:47:18 58.32
14 4356 Sandra Siliņa SADANNA 00:48:20 57.07
15 586 Ilona Burtnieka Kocēni 00:50:26 54.69
16 587 Agnese Allika Kocēni 00:50:34 54.55
17 543 Renāte Perse Individ. 00:50:54 54.19
18 544 Megija Dambe Individ. 00:50:55 54.17
19 468 Inga Eņģele Individuāli 01:07:51 40.65

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 456 Haralds Permaņickis Individuāli 00:13:12 100.00
2 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:13:13 99.87
3 316 Jānis Saldūksnis KSK 00:15:00 88.00
4 78 Agris Peļņa Zalkši 00:15:40 84.26
5 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:18:13 72.46
6 446 Edgars Mincis Individuāli 00:18:47 70.28
7 447 Eduards Mincis Individuāli 00:18:51 70.03

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 402 Ance Rumba Dikļu b/d 00:18:26 100.00
2 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:18:52 97.70
3 567 Paula Prauliņa Sēlijas Mežs 00:19:24 95.02
448 Daina Dzvinko Individuāli Diskvalif. 0.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:09:23 100.00
2 424 Emīls Tarass OK Azimuts-SmBJSS 00:10:02 93.52
3 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:15:55 58.95
4 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:17:55 52.37
5 537 Olivers Indriks Valmieras zaļā skola 00:18:03 51.99

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:10:32 100.00
2 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:15:07 69.68

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 526 Emīls Dāvis Gelbergs VSS 00:25:49 100.00
2 534 Reino Upens VSS 00:25:53 99.74
3 438 Reinis Hugo Brūvelis VGV 00:48:20 53.41

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 214 Nikija Biruma VVV 00:21:02 100.00
2 210 Elīza Atslēga VVV 00:21:12 99.21
3 605 Elza Eglīte VSS 00:26:01 80.85
4 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:30:20 69.34
5 615 Elza Veinberga Jaunsardze 00:32:59 63.77
6 348 Estere Laurenova VPS 00:33:41 62.44
7 349 Patrīcija Laurenova VPS 00:36:00 58.43
8 539 Amanda Ozola Gaujas krasta vsk. 00:48:14 43.61
9 440 Letīcija Graubica VGV 00:48:27 43.41
10 607 Keita Kavīte VPSS 01:00:51 34.57

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:37:04 100.00
2 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:43:21 85.51
3 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:43:43 84.79
604 Dāvids Voitehovskis V5v Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 00:52:45 100.00
2 464 Karīna Elza Plūme ZVOC 01:56:45 45.18
3 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 01:56:59 45.09

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:40:34 100.00
2 57 Kārlis Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:41:10 98.54
3 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:51:14 79.18

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 01:17:29 100.00
2 428 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS 01:21:52 94.65

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3 Liene Mālniece V5V 00:44:10 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:44:15 99.81
3 1977 Zanda Stabiņa Grundzāle 00:46:42 94.58

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 21 Austris Krastiņš 00:34:59 100.00
2 51 Ģirts Pakalns KSK 00:37:16 93.87
3 4362 Jānis Riža Concorde 00:37:48 92.55
4 62 Sandis Pētersons Bebri 00:39:00 89.70
5 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:44:13 79.12
6 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:45:17 77.25
7 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:48:10 72.63
8 203 Valerii Prosolkov Seda 00:49:15 71.03
9 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:49:33 70.60

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:44:58 100.00
2 400 Nora Baranovska Individ. 00:45:24 99.05
3 4274 Agita Marena KSK 00:47:03 95.57
4 542 Anda Grāpēna Individ. 00:50:16 89.46
5 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:52:38 85.43
6 4144 Irēna Brālīte Sēlijas mežs 00:53:19 84.34
7 445 Līga Brence Individ. 00:57:13 78.59

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:34:58 100.00
2 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 00:45:19 77.16
3 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:48:49 71.63

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:49:12 100.00
2 596 Elita Staune Individ. 00:54:26 90.39
3 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:55:38 88.44
4 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:55:42 88.33
5 365 Inese Ozola ZVOC 01:06:55 73.52
6 610 Evija Soročina indfivid. 01:23:59 58.58

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:31:39 100.00
2 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:33:41 93.96
3 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:44:27 71.20
4 90 Andis Smilga Individuāli 00:44:40 70.86
5 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:45:59 68.83
6 253 Bruno Bariss Fille 2000 00:50:33 62.61
7 80 Gints Miezītis Valmiera 00:50:35 62.57
8 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:56:37 55.90

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:39:10 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:41:22 94.68
3 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:54:38 71.69

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1999 Aldis Lapiņš Azimuts 00:34:57 100.00
2 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:47:28 73.63
3 306 Guntars Stucis Bykolat 00:50:37 69.05
4 127 Andris Cekuls Cēsis 00:54:52 63.70
382 Pēteris Magone Umurga Diskvalif. 0.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 00:45:11 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:53:17 84.80
3 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:55:32 81.36
4 139 Gunta Jaunkampe Individ 01:02:30 72.29
5 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 01:14:10 60.92

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:34:46 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:41:20 84.11
3 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:44:31 78.10
4 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 01:29:38 38.79

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:48:56 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji