You are hereRezultāti: Magnēts 2.kārta

Rezultāti: Magnēts 2.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts23 Aprīlis 2018

Datums: 19.Aprīlis, 2018
Vieta: Kaugurmuiža
Dalībnieku skaits: 180

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:47:22 100.00
2 369 Ainārs Drozds Meridiāns 00:48:33 97.56
3 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:50:12 94.36
4 4256 Matīss Leitlands VVV 00:50:51 93.15
5 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:51:37 91.77
6 459 Jānis Olengovičš Kriptonīts 00:51:51 91.35
7 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:53:12 89.04
8 30 Māris Heinols VVV 00:56:12 84.28
9 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:57:10 82.86
10 28 Māris Heinols ZVOC 01:01:50 76.60
11 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:04:31 73.42
12 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 01:05:19 72.52
13 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 01:06:30 71.23
14 4282 Jānis Melbārdis B&CO 01:06:53 70.82
15 62 Sandis Pētersons Bebri 01:08:34 69.08
16 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 01:12:56 64.95
17 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:20:48 58.62
18 329 Reinis Veinbergs VPĢ 01:32:30 51.21

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 204 Vilma Alberinga VVV 01:01:36 100.00
2 4106 Elvita Alksne VVV 01:02:18 98.88
3 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 01:05:58 93.38
4 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 01:18:21 78.62

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:47:35 100.00
2 128 Mārtiņš Birums STK 00:47:51 99.44
3 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:49:04 96.98
4 4283 Rolands Melbārdis Eži 00:50:10 94.85
5 218 Jānis Vidzis KSK 00:52:30 90.63
6 208 Jānis Līgats ZVOC 00:55:18 86.05
7 458 Aleksands Ļubinskis Kriptonīts 00:55:33 85.66
8 287 Jānis Millers Individ. 00:56:53 83.65
9 419 Jānis Brakšs OK Meridiāns 00:59:11 80.40
10 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:59:23 80.13
11 243 Gints Vaseris Eži 00:59:50 79.53
12 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 01:01:28 77.41
13 434 Raivis Tauriņš Eži 01:02:52 75.69
14 443 Mārtiņš Murīss Individuāli 01:04:08 74.19
15 344 Ivars Eglītis Individuāli 01:10:08 67.85
16 133 Kārlis Prauliņš Sēlijas mežs 01:10:34 67.43
17 4147 Andris Šakens Individ. 01:18:28 60.64
618 Niklāvs Koļesņikovs Individ. Diskvalif. 0.00
433 Jānis Ukass Individuāli Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 226 Inga Dukure Robežsardze 00:58:24 100.00
2 94 Maija Rieksta Individ. 01:10:58 82.29
20 Līga Pētersone ZVOC Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 340 Krišjānis Ozoliņš Piepe 00:30:42 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:31:02 98.93
3 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:37:53 81.04
4 39 Alvils Dūdiņš individ. 00:39:20 78.05
5 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:43:51 70.01
6 563 Gatis Ceriņš Jaunsardze 00:52:58 57.96
7 422 Lauris Lenards Rudzītis Ekers 00:54:21 56.49
8 255 Edgars Kanapolis Individuāli 01:02:51 48.85
9 480 Opis Opis Banāns 01:09:19 44.29
10 4499 Andris Kudurs KSK 01:24:30 36.33
11 460 Andris Brutāns Individuāli 01:41:19 30.30

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 620 Sandra Lazare Individuāli 00:32:06 100.00
2 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:33:53 94.74
3 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:36:07 88.88
4 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:36:09 88.80
5 148 Anete Kampuse Tree group 00:38:27 83.49
6 338 Vineta Šmite Individ. 00:39:23 81.51
7 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:42:16 75.95
8 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:43:05 74.51
9 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:43:27 73.88
10 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:43:47 73.32
11 454 Lelde Bukovska Individuāli 00:45:02 71.28
12 513 Agnese Kupce Padtex 00:45:12 71.02
13 587 Agnese Allika Kocēni 00:45:30 70.55
14 595 Elīna Upīte Kocēni 00:46:13 69.46
15 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:46:35 68.91
16 106 Maija Blūzma Individ. 00:46:59 68.32
17 432 Edīte Miķe Individ. 00:48:08 66.69
18 225 Evita Kampuse Individ. 00:49:34 64.76
19 205 Dace Peļņa Zalkši 00:51:20 62.53
20 4356 Sandra Siliņa SADANNA 00:56:13 57.10
21 468 Inga Eņģele Individuāli 01:01:31 52.18
442 Lāsma Krile Alūksne Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 456 Haralds Permaņickis Individuāli 00:18:06 100.00
2 78 Agris Peļņa Zalkši 00:18:07 99.91
3 446 Edgars Mincis Individuāli 00:19:04 94.93
4 447 Eduards Mincis Individuāli 00:20:09 89.83
5 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:20:20 89.02
6 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:26:52 67.37

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:18:37 100.00
2 475 Nikola Anna Eiduka 00:18:48 99.02
3 418 Sabīne Grīnfelde VSS 00:19:05 97.55
4 402 Ance Rumba Dikļu b/d 00:25:59 71.65
5 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:28:08 66.17

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:12:28 100.00
2 424 Emīls Tarass OK Azimuts-SmBJSS 00:13:06 95.17
3 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:17:37 70.77
4 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:28:40 43.49

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:15:11 100.00
2 579 Marta Vaļģe VVV 00:15:49 96.00
3 116 Dita Egita Briede VVV 00:17:12 88.28
4 525 Enija Podniece VPS 00:27:14 55.75

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 526 Emils Dāvis Gelbergs VSS 00:18:30 100.00
2 612 Kristofers Soročins 00:33:23 55.42
3 438 Reinis Hugo Brūvelis VGV 01:09:25 26.65

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 348 Estere Laurenova VPS 00:21:29 100.00
2 359 Emīlija Dārta Plūme VPS 00:28:53 74.38
3 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:31:50 67.49
4 605 Elza Eglīte VSS 00:31:56 67.28
5 349 Patrīcija Laurenova VPS 00:35:02 61.32
6 440 Letīcija Graubica VGV 01:09:15 31.02

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:46:15 100.00
2 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:47:16 97.85
3 4255 Pēteris Gailis V5V 01:01:49 74.82
604 Dāvids Voitehovskis V5v Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 00:41:40 100.00
2 464 Karīna Elza Plūme ZVOC 00:51:09 81.46

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:57:59 100.00
2 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 01:06:23 87.35

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:40:09 100.00
2 3 Liene Mālniece V5V 00:45:27 88.34
3 387 Leonarda Baltiņa Leči 00:51:28 78.01
4 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 01:31:36 43.83
5 428 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS 01:39:20 40.42

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 10 Rūdolfs Vimba VVV 01:01:18 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 01:01:55 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 01:03:23 97.69
1977 Zanda Stabiņa Grundzāle Diskvalif. 0.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 51 Ģirts Pakalns KSK 00:50:10 100.00
2 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:54:05 92.76
3 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:54:42 91.71
4 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:56:15 89.19
5 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:56:25 88.92
6 203 Valerii Prosolkov Seda 00:59:11 84.76
7 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 01:04:37 77.64
8 495 Austris Lepiksons Individ. 01:17:07 65.05
613 Inguss Birums STK Diskvalif. 0.00
36 Māris Baltiņš Leči Diskvalif. 0.00

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:54:46 100.00
2 400 Nora Baranovska Individ. 00:57:51 94.67
3 426 Jana Adata Burkānciems&CO 01:03:44 85.93
4 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:10:56 77.21
5 445 Līga Brence Individ. 01:32:41 59.09
522 Dace Rība-Baltiņa Leči Diskvalif. 0.00

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 00:54:36 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:55:01 99.24
3 505 Viesturs Ziediņš Amatciems 00:57:06 95.62
4 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:00:25 90.37
5 4145 Raitis Briedis Robežsardze 01:02:38 87.17
6 450 Sandris Ramats Individuāli 01:08:09 80.12

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:58:09 100.00
2 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:59:52 97.13
3 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 01:01:03 95.25
4 596 Elita Staune Individ. 01:02:25 93.16
5 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:04:20 90.39
6 610 Evija Soročina indfivid. 01:11:58 80.80
7 4456 Inese Kokenberga Individuāli 01:17:05 75.44
8 365 Inese Ozola ZVOC 01:17:07 75.41

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:36:19 100.00
2 280 Ivars Eškins BE44 00:43:43 83.07
3 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:46:52 77.49
4 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:47:06 77.11
5 168 Jānis Ābelītis Individuāli 00:53:22 68.05
6 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:54:11 67.03
7 90 Andis Smilga Individuāli 00:55:30 65.44
8 411 Vilis Tupuriņš Individ. 01:03:30 57.19
9 80 Gints Miezītis Valmiera 01:03:34 57.13
10 253 Bruno Bariss Fille 2000 01:13:38 49.32

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:37:54 100.00
2 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:43:27 87.23
3 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:44:20 85.49
4 4491 Vita Boša Ekers 00:49:10 77.08
5 4410 Ilona Vandāna Seniors 01:22:00 46.22

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:40:32 100.00
2 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:41:58 96.58
3 4360 Pēteris Skabis Ekers 01:00:03 67.50
4 306 Guntars Stucis Bykolat 01:00:05 67.46
5 127 Andris Cekuls Cēsis 01:04:51 62.50

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:40:44 100.00
2 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 00:42:04 96.83
3 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:47:08 86.42
4 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:53:52 75.62

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4414 Vilnis Velde MKPC 00:55:21 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 01:02:42 88.28
3 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 01:05:30 84.50

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:45:00 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji