You are hereRezultāti: Magnēts 1.kārta

Rezultāti: Magnēts 1.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts13 Aprīlis 2018

Datums: 12.Aprīlis, 2018
Vieta: Kazu krāces
Dalībnieku skaits: 173

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 470 Oskars Rencis Meridiāns 00:30:52 100.00
2 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:30:53 99.95
3 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:31:34 97.78
4 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:32:39 94.54
5 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:33:02 93.44
6 4482 Raitis Bērziņš OK Kurmis 00:33:07 93.21
7 449 Rivars Kalniņš Skrienam kopā 00:34:23 89.77
8 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:36:03 85.62
9 241 Armands Broks Individ 00:37:03 83.31
10 4282 Jānis Melbārdis B&CO 00:39:42 77.75
11 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:42:24 72.80
12 51 Ģirts Pakalns KSK 00:44:34 69.26
13 167 Jānis Mednis Zemessardze 00:47:50 64.53

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 95 Dace Gaigala ZVOC 00:36:46 100.00
2 4106 Elvita Alksne VVV 00:37:40 97.61
3 4105 Dina Alksne B&CO 00:37:51 97.14
4 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:39:29 93.12
5 3 Liene Mālniece V5V 00:39:42 92.61
212 Sintija Ozola Beverīnas novads Diskvalif. 0.00

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:28:27 100.00
2 287 Jānis Millers Individ. 00:30:47 92.42
3 208 Jānis Līgats ZVOC 00:31:46 89.56
4 4283 Rolands Melbārdis Eži 00:32:04 88.72
5 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:32:31 87.49
6 133 Kārlis Prauliņš Sēlijas mežs 00:34:54 81.52
7 433 Jānis Ukass Individuāli 00:36:00 79.03
8 218 Jānis Vidzis KSK 00:36:49 77.27
9 443 Mārtiņš Murīss Individuāli 00:37:52 75.13
10 368 Lauris Šmits individ. 00:38:35 73.74
11 434 Raivis Tauriņš Eži 00:41:23 68.75
12 134 Krišjānis Katans Vīriem vajag atpūtu 00:43:05 66.03
13 344 Ivars Eglītis Individuāli 00:52:35 54.10
14 618 Niklāvs Koļesņikovs Individ. 00:57:10 49.77

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 6 Agnese Geduševa LKA 00:30:18 100.00
2 20 Līga Pētersone ZVOC 00:32:57 91.96
3 226 Inga Dukure Robežsardze 00:36:16 83.55
4 94 Maija Rieksta Individ. 00:44:28 68.14

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 419 Jānis Brakšs OK Meridiāns 00:21:26 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:23:10 92.52
3 142 Uldis Eglītis RUUKKI 00:30:15 70.85
4 423 Sandis Eglītis Individuāli 00:30:17 70.78
5 4370 Aivis Stračinskis B&CO 00:33:26 64.11
6 306 Guntars Stucis Bykolat 00:34:46 61.65
7 563 Gatis Ceriņš Jaunsardze 00:39:59 53.61
8 422 Lauris Lenards Rudzītis Ekers 00:42:58 49.88

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4378 Gunita Šīrante VVBIPS-AC 00:19:14 100.00
2 620 Sandra Lazare Individuāli 00:20:09 95.45
3 437 Sanita Beriņa Individuāli 00:25:23 75.77
4 432 Edīte Miķe Individ. 00:27:22 70.28
5 338 Vineta Šmite Individ. 00:27:23 70.24
5 367 Gunda Šmite individ. 00:27:23 70.24
7 587 Agnese Allika Kocēni 00:28:10 68.28
8 586 Ilona Burtnieka Kocēni 00:28:13 68.16
9 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:28:19 67.92
10 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:28:57 66.44
11 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:29:34 65.05
12 277 Kristīne Sleņģe Individuāli 00:30:00 64.11
13 454 Lelde Bukovska Individuāli 00:32:15 59.64
14 595 Elīna Upīte Kocēni 00:32:25 59.33
15 451 Solvita Dambe Zemes dienests 00:32:31 59.15
16 106 Maija Blūzma Individ. 00:33:46 56.96
17 205 Dace Peļņa Zalkši 00:34:03 56.49
18 416 Vineta Grebūna Kocēni 00:57:27 33.48
354 Maija Sedleniece VIA Diskvalif. 0.00
442 Lāsma Krile Alūksne Diskvalif. 0.00

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:11:47 100.00
2 417 Toms Grīnfelds b/d Sprīdītis 00:14:11 83.08
3 619 Māris Murīss b/dKārliena 00:15:04 78.21
4 78 Agris Peļņa Zalkši 00:15:22 76.68
5 248 Zintis Dzvinko b/d Vālodzīte 00:16:31 71.34
447 Eduards Mincis Individuāli Diskvalif. 0.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:06:33 100.00
2 418 Sabīne Grīndelde VSS 00:13:50 47.35
3 121 Dārta Katana V5V 00:14:11 46.18
4 448 Daina Dzvinko Individuāli 00:17:29 37.46
5 435 Dārta Velika Smiltene 00:18:20 35.73
6 420 Dārta Sedleniece b/d Burtiņš 00:22:50 28.69

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 508 Dāvis Pētersons VVV 00:06:33 100.00
2 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:09:01 72.64
3 424 Emīls Tarass OK Azimuts-SmBJSS 00:13:25 48.82
4 413 Normunds Tjuniņš Valmieras zaļā 00:16:17 40.23
446 Edgars Mincis IndividuāliV8 Diskvalif. 0.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 579 Marta Vaļģe VVV 00:08:01 100.00
2 116 Dita Egita Briede VVV 00:08:14 97.37
3 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:11:15 71.26

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:12:29 100.00
2 455 Jānis Ošiņš OK Azimuts-SmBJSS 00:15:42 79.51
3 438 Reinis Hugo Brūvelis Valmieras Gaujas krasta v 00:51:03 24.45

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:18:26 100.00
2 349 Patrīcija Laurenova VPS 00:20:20 90.66
3 348 Estere Laurenova VPS 00:20:43 88.98
4 605 Elza Eglīte VSS 00:25:24 72.57
5 607 Keita Kavīte VPSS 00:44:50 41.12
6 440 Letīcija Graubica Valmieras Gaujas krasta v 00:51:12 36.00
210 Elīza Atslēga VVV Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:38:13 100.00
2 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:44:56 85.05
3 604 Dāvids Voitehovskis V5v 01:03:32 60.15

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 430 Agnese Jaunmuktāne OK Azimuts-SmBJSS 00:23:39 100.00
2 431 Madara Celma OK Azimuts-SmBJSS 00:26:00 90.96
3 429 Anda Jaunmuktāne OK Azimuts-SmBJSS 00:26:32 89.13
4 425 Inese Neimane ZVOC-VBSS 00:46:05 51.32
617 Tīna Sonora Baranovska VPSS Diskvalif. 0.00

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:25:49 100.00
2 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:32:45 78.83

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 00:44:42 100.00
2 428 Laura Luīze Birzgale ZVOC-VBSS 00:52:33 85.06

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:32:59 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:37:33 87.84

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 62 Sandis Pētersons Bebri 00:32:56 100.00
2 4362 Jānis Riža Concorde 00:36:05 91.27
3 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:38:13 86.18
4 63 Kristaps Dzvinko Individ. 00:38:22 85.84
5 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:38:44 85.03
6 36 Māris Baltiņš Leči 00:38:50 84.81
7 203 Valerii Prosolkov Seda 00:38:56 84.59
8 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:45:40 72.12
9 495 Austris Lepiksons Individ. 00:51:26 64.03
10 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:51:45 63.64
177 Ilmārs Brikmanis Ind. Diskvalif. 0.00

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 522 Dace Rība-Baltiņa Leči 00:29:06 100.00
2 105 Inese Bērziņa Burkānciems & co 00:29:41 98.03
3 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:35:26 82.13
4 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:35:29 82.01
5 445 Līga Brence Individ. 00:36:09 80.50
6 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:36:11 80.42
7 400 Nora Baranovska Individ. 00:36:23 79.98

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:37:23 100.00
2 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:41:12 90.74
3 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 00:42:00 89.01
4 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:44:01 84.93
5 1914 Ivars Muzikants Balta 00:44:29 84.04
450 Sandris Ramats Individuāli Diskvalif. 0.00

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:39:33 100.00
2 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:40:31 97.61
3 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:41:43 94.81
4 596 Elita Staune Individ. 00:42:23 93.31
5 8 Inga Geduševa ZVOC 00:47:45 82.83
6 4456 Inese Kokenberga Individuāli 00:51:18 77.10
7 610 Evija Soročina indfivid. 00:59:37 66.34
365 Inese Ozola ZVOC Diskvalif. 0.00

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:26:25 100.00
2 280 Ivars Eškins BE44 00:28:31 92.64
3 231 Ivo Volksons BE44 00:29:37 89.20
4 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:29:57 88.20
5 115 Zaļais Zaļais OK Baisie eži 00:31:35 83.64
5 224 Gundars Šmits Individ. 00:31:35 83.64
7 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:34:52 75.76
8 168 Jānis Ābelītis Individuāli 00:36:36 72.18
9 80 Gints Miezītis Valmiera 00:39:54 66.21
10 253 Bruno Bariss Fille 2000 00:44:34 59.27

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:28:02 100.00
2 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:28:23 98.77
3 64 Inga Vīksna Vaidava 00:29:34 94.81
4 4491 Vita Boša Ekers 00:32:54 85.21
5 4224 Aiga Kokenberga Burkānciems&CO 00:35:30 78.97
6 4410 Ilona Vandāna Seniors 00:48:43 57.54

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 594 Juris Miķelsons Kocēni 00:37:06 100.00
2 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:39:51 93.10
3 127 Andris Cekuls Cēsis 00:49:17 75.28
382 Pēteris Magone Umurga Diskvalif. 0.00
4311 Vilnis Pāvuls Individuāli Diskvalif. 0.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 00:27:39 100.00
2 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:32:59 83.83
3 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:38:06 72.57
4 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 00:49:10 56.24

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:30:26 100.00
2 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:35:13 86.42
3 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:48:18 63.01
4 4414 Vilnis Velde MKPC 00:49:15 61.79
12 Ilgvars Grinbergs ZVOC Diskvalif. 0.00
350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti Diskvalif. 0.00

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:30:21 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Rezultāti

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji