You are hereRezultāti: Magnēts 23.kārta

Rezultāti: Magnēts 23.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts25 Septembris 2017

Datums: 21.Septembris, 2017
Vieta: Kocēni
Dalībnieku skaits: 95

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:21:36 100.00
2 267 Andris Robalds ZVOC 00:22:20 96.72
3 51 Ģirts Pakalns KSK 00:22:43 95.08
4 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:22:48 94.74
5 4177 Dagnis Kaņepe Saulrīti 00:25:19 85.32
6 66 Arnis Šūlmeisters Saulrīti 00:25:25 84.98
7 28 Māris Heinols ZVOC 00:25:53 83.45
8 241 Armands Broks Individ 00:26:17 82.18
9 408 Raitis Maurāns Individuāli 00:29:02 74.40

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 95 Dace Gaigala ZVOC 00:22:11 100.00
2 4105 Dina Alksne B&CO 00:23:01 96.38
3 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:24:23 90.98
4 4106 Elvita Alksne VVV 00:26:46 82.88

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 287 Jānis Millers Individ. 00:18:18 100.00
2 128 Mārtiņš Birums STK 00:18:46 97.51
3 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:19:21 94.57
4 208 Jānis Līgats ZVOC 00:20:23 89.78
5 203 Valerii Prosolkov Seda 00:21:49 83.88
6 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:23:09 79.05
7 133 Kārlis Prauliņš Sēlijas mežs 00:23:26 78.09
8 443 Mārtiņš Murīss Delve2 00:23:51 76.73
9 368 Lauris Šmits individ. 00:25:11 72.67

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:23:56 100.00
2 20 Līga Pētersone ZVOC 00:31:45 75.38

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:21:17 100.00
2 142 Uldis Eglītis RUUKKI 00:23:16 91.48
3 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:26:42 79.71
480 Opis Opis Banāns Diskvalif. 0.00

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:16:22 100.00
2 620 Sandra Lazare Individuāli 00:17:28 93.70
3 106 Maija Blūzma Individ. 00:18:29 88.55
4 595 Elīna Upīte Kocēni 00:20:56 78.18
5 347 Kristīne Cinate STK 00:21:15 77.02
6 610 Evija Soročina indfivid. 00:21:39 75.60
7 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:21:44 75.31
8 432 Edīte Miķe Individ. 00:22:05 74.11
9 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:22:11 73.78
10 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:22:21 73.23

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:05:48 100.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 402 Ance Rumba Dikļu b/d 00:07:16 100.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:04:43 100.00
2 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:12:00 39.31

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 615 Elza Veinberga VSS 00:03:43 100.00
2 605 Elza Eglīte VSS 00:04:23 84.79
3 348 Estere Laurenova VPS 00:05:27 68.20
4 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:07:18 50.91
5 607 Keita Kavīte VPSS 00:07:54 47.05
359 Emīlija Dārta Plūme VPS Diskvalif. 0.00

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:09:47 100.00
2 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:10:13 95.76
3 319 Oskars Gustavs Ozoliņš Pidepe 00:12:37 77.54
4 604 Dāvids Voitehovskis V5.v 00:29:45 32.89

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 409 Madara Ilze Grebūna Kocēnu pamatskola 00:11:48 100.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:17:38 100.00
2 220 Alvis Miglavs VVV 00:20:29 86.09
3 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:22:33 78.20
4 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:25:34 68.97

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VS 00:20:20 100.00
2 410 Inese Neimane VBSS 00:47:03 43.22
3 412 Karīna Plūme VBSS 00:47:07 43.16

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis VVV 00:19:15 100.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 109 Agnija Caune Azimuts 00:21:12 100.00
2 3 Liene Mālniece V5V 00:24:15 87.42
3 1977 Zanda Stabiņa Grundzāle 00:26:05 81.28

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:27:55 100.00
2 184 Sabīne Rumba Dikļu pamatsk. 00:35:42 78.20

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:25:34 100.00
2 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:26:41 95.82
3 36 Māris Baltiņš Leči 00:28:00 91.31
4 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:28:53 88.52
5 62 Sandis Pētersons Bebri 00:32:11 79.44

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:26:31 100.00
2 445 Līga Brence Individ. 00:26:48 98.94
3 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:28:32 92.93

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:19:37 100.00
2 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:20:32 95.54
3 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:21:51 89.78
4 90 Andis Smilga Individuāli 00:24:17 80.78
5 179 Armands Šmits Individ 00:25:43 76.28
6 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:26:19 74.54

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:22:54 100.00
2 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:23:00 99.57
3 596 Elita Staune Individ. 00:25:30 89.80
4 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:26:15 87.24
5 365 Inese Ozola ZVOC 00:26:26 86.63

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 253 Bruno Bariss Fille 2000 00:22:04 100.00
2 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:23:09 95.32

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:16:58 100.00

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:21:11 100.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:19:06 100.00
2 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:21:10 90.24
3 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 00:33:02 57.82

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4414 Vilnis Velde MKPC 00:20:46 100.00
2 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:27:45 74.83

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:22:29 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji