You are hereRezultāti: Magnēts 4.kārta

Rezultāti: Magnēts 4.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts22 Septembris 2017

Datums: 4.Maijs, 2017
Vieta: Baiļi
Dalībnieku skaits: 128

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4282 Jānis Melbārdis B&CO 00:50:13 100.00
2 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:53:32 93.80
3 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:54:14 92.59
4 474 Mati Tiit Ilves 00:54:17 92.51
5 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:55:49 89.97
6 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:58:55 85.23
7 241 Armands Broks Individ 00:59:43 84.09
8 4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO 01:02:32 80.30
9 62 Sandis Pētersons Bebri 01:02:39 80.15
10 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 01:09:10 72.60
11 4362 Jānis Riža Concorde 01:13:35 68.24
12 167 Jānis Mednis Zemessardze 01:47:27 46.73

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:48:47 100.00
2 7 Anete Geduševa ZVOC 00:49:33 98.45
3 92 Elizabete Ločmele VVV 00:50:15 97.08
4 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 01:06:52 72.96

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:41:44 100.00
2 208 Jānis Līgats ZVOC 00:42:17 98.70
3 128 Mārtiņš Birums STK 00:44:59 92.78
4 287 Jānis Millers Individ. 00:48:11 86.61
5 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:53:44 77.67
6 203 Valerii Prosolkov Seda 00:54:04 77.19
7 443 Mārtiņš Murīss Delve2 00:55:33 75.13
8 315 Kārlis Podiņš Individ. 00:58:11 71.73
9 126 Jānis Priedītis STK, Vidzemes mērnieks 00:58:22 71.50
10 129 Atis Bērziņš STK 01:04:24 64.80
11 166 Aldis Pecka Alnis OK 01:05:45 63.47
12 217 Raivo Gailis Individ. 01:11:47 58.14

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:35:36 100.00
2 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:37:40 94.51
3 258 Maruta Golubovska Beverīnas novads 00:46:08 77.17
4 245 Jana Fronta GRAYdesign 00:49:11 72.38
5 20 Līga Pētersone ZVOC 00:50:20 70.73
6 94 Maija Rieksta Individ. 01:04:05 55.55
7 337 Aulīna Vasiļjeva Turība 01:31:28 38.92
96 Zanda Ozola s/k Rūjiena Diskvalif. 0.00

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 614 Henrijs Lērme Individ. 00:26:33 100.00
2 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:32:07 82.67
3 137 Nauris Pēteris Ozoliņš Burkānciems&CO 00:35:06 75.64
4 194 Edgars Bērziņš Individ. 00:35:50 74.09
5 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:38:29 68.99
6 480 Opis Opis Banāns 00:53:28 49.66

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 324 Edīte Miķe Individ. 00:31:22 100.00
2 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:32:51 95.48
3 106 Maija Blūzma Individ. 00:32:59 95.10
3 620 Sandra Lazare Individuāli 00:32:59 95.10
5 225 Evita Kampuse Individ. 00:34:08 91.89
6 148 Anete Kampuse Tree group 00:34:28 91.01
7 35 Laura Soročina Individuāli 00:34:54 89.88
8 610 Evija Soročina indfivid. 00:35:20 88.77
9 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:38:30 81.47
10 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:39:22 79.68
11 205 Dace Peļņa Zalkši 00:45:28 68.99
12 193 Terēze Vimba ZVOC 00:45:47 68.51
13 223 Dace Liepiņa Individ. 00:47:11 66.48

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 619 Māris Murīss b/dKārliena 00:29:13 100.00
78 Agris Peļņa Zalkši Diskvalif. 0.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:22:50 100.00
2 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:24:38 92.69
3 475 Nikola Anna Eiduka 00:29:29 77.44
579 Marta Vaļģe b/d Burtiņš Diskvalif. 0.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 508 Dāvis Pētersons VVV 00:12:22 100.00
2 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:13:03 94.76
3 612 Kristofers Soročins 00:17:01 72.67
571 Raimonds Vaļģis ZVOC Diskvalif. 0.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 607 Keita Kavīte VPSS 00:16:13 100.00
2 615 Elza Veinberga VSS 00:16:57 95.67
3 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:19:23 83.66

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:14:23 100.00
2 335 Pauls Odins Šmits VVV 00:21:25 67.16
3 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:22:34 63.74
4 319 Oskars Gustavs Ozoliņš Pidepe 00:27:29 52.33
5 457 Mikus Felcs Saultekas 00:35:21 40.69
6 604 Dāvids Voitehovskis V5.v 01:46:44 13.48

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 86 Jēkabs Ločmelis VVV 00:27:32 100.00
2 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:34:29 79.85
3 236 Emīls Kužums s/k Rūjiena 00:35:51 76.80
4 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:39:51 69.09
220 Alvis Miglavs VVV Diskvalif. 0.00

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 232 Unda Barisa VPS 00:42:35 100.00
2 262 Patrīcija Annija Gudina VPģ 00:42:39 99.84
3 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 00:46:21 91.87

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4 Kristiana Kate Erģe VPģ 00:46:28 100.00

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 00:43:11 100.00
2 4106 Elvita Alksne VVV 00:44:48 96.39
3 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:47:37 90.69
4 184 Sabīne Rumba Dikļu pamatsk. 01:10:23 61.35

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:49:27 100.00
2 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:50:26 98.05
3 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:54:31 90.71
4 495 Austris Lepiksons Individ. 00:59:57 82.49

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 336 Vita Skuja Susliki 00:37:42 100.00
2 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:40:18 93.55
2 400 Nora Baranovska Individ. 00:40:18 93.55
4 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:43:03 87.57
5 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:43:57 85.78
6 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:44:09 85.39
7 445 Līga Brence Individ. 00:55:39 67.74

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:33:31 100.00
2 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:34:21 97.57
3 578 Aldis Leitlands B&Co 00:35:39 94.02
4 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:37:27 89.50
5 40 Dainis Birkavs Rūjiena 00:47:49 70.09
6 4200 Andris Jemsis Individuāli 00:52:00 64.46

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 140 Aiga Vimba ZVOC 00:40:46 100.00
2 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:43:02 94.73
3 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:47:09 86.46
4 596 Elita Staune Individ. 00:49:41 82.05
56 Dana Ceplīte Individuāli Diskvalif. 0.00

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 280 Ivars Eškins BE44 00:35:37 100.00
2 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:37:32 94.89
253 Bruno Bariss Fille 2000 Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:35:27 100.00
2 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:35:36 99.58
3 233 Inta Eškina BE44 00:44:56 78.89
4 89 Ilze Liepa Individ. 00:47:21 74.87
5 4410 Ilona Vandāna Seniors 00:53:54 65.77

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 363 Aivars Grinbergs Sporta centrs Kaimiņi 00:40:36 100.00

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:40:57 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:46:53 87.34
3 209 Valda Jaunzeme A/S SCO CENTRS 00:50:41 80.80
4 139 Gunta Jaunkampe Individ 01:16:13 53.73
4221 Ilga Kokareviča Brenguļi Diskvalif. 0.00

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:39:21 100.00
2 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:46:17 85.02
3 4366 Dmitrijs Solovjovs VSŠ 00:46:35 84.47
4 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:50:39 77.69

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:41:40 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji