You are hereRezultāti: Magnēts 2.kārta

Rezultāti: Magnēts 2.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts22 Septembris 2017

Datums: 20.Aprīlis, 2017
Vieta: Kazu krāces
Dalībnieku skaits: 175

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 373 Ilgvars Caune Azimuts 00:33:54 100.00
2 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:35:28 95.58
3 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:36:31 92.83
4 28 Māris Heinols ZVOC 00:37:34 90.24
5 4282 Jānis Melbārdis B&CO 00:38:57 87.03
6 2514 Matīss Slikšjānis Grundzāle 00:39:04 86.77
7 241 Armands Broks Individ 00:39:37 85.57
8 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:41:11 82.31
9 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:41:57 80.81
10 4362 Jānis Riža Concorde 00:42:57 78.93
11 4137 Jānis Bogdanovs Individuāli 00:43:43 77.54
12 167 Jānis Mednis Zemessardze 00:49:04 69.09
13 330 Mārtiņš Lukstaraups Individ. 01:08:45 49.31

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4227 Inese Kokoreviča Brenguļi 00:34:46 100.00
2 178 Arta Renāte Rulle VVĢ 00:37:04 93.79
3 4106 Elvita Alksne VVV 00:38:43 89.80
4 331 Laura Vēze Individ. 01:12:46 47.78

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 613 Inguss Birums STK 00:29:10 100.00
2 102 Zigmārs Kalējs Ekers 00:29:40 98.31
3 128 Mārtiņš Birums STK 00:30:30 95.63
4 100 Uģis Kampuss STK/Treegroup 00:30:51 94.54
5 208 Jānis Līgats ZVOC 00:31:26 92.79
6 126 Jānis Priedītis STK 00:33:09 87.98
7 4142 Mārtiņš Bošs STK Ekers 00:33:16 87.68
8 203 Valerii Prosolkov Seda 00:34:23 84.83
9 500 Madars Bandenovičs Individ. 00:35:08 83.02
10 129 Atis Bērziņš STK 00:38:39 75.46
11 287 Jānis Millers Individ. 00:39:29 73.87
12 4234 Egils Krastiņš EŽI 00:41:16 70.68
13 4147 Andris Šakens Individ. 00:41:21 70.54
14 4499 Andris Kudurs KSK 00:45:01 64.79
15 217 Raivo Gailis Individ. 00:46:04 63.31
443 Mārtiņš Murīss Delve2 Diskvalif. 0.00

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 238 Ieva Leitlande Burkānciems 00:28:55 100.00
2 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:31:54 90.65
3 20 Līga Pētersone ZVOC 00:32:36 88.70
4 6 Agnese Geduševa LKA 00:33:10 87.19
5 4144 Irēna Brālīte Sēlijas mežs 00:35:15 82.03
6 258 Maruta Golubovska Beverīnas novads 00:39:18 73.58
7 226 Inga Dukure Robežsardze 00:43:27 66.55
8 42 Ramona Višņevska ZVOC 00:46:32 62.14

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 134 Krišjānis Katans Individ. 00:15:54 100.00
2 614 Henrijs Lērme Individ. 00:16:06 98.76
3 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:17:13 92.35
4 255 Edgars Kanapolis Individuāli 00:22:18 71.30
5 228 Kaspars Rakstiņš OK Saldus 00:23:37 67.33
6 306 Guntars Stucis Bykolat 00:25:34 62.19
7 4143 Uldis Bošs Ekers 00:28:07 56.55
8 480 Opis Opis Banāns 00:31:30 50.48
9 618 Niklavs Koļesņikovs Individ. 00:32:11 49.40
10 142 Uldis Eglītis RUUKKI 00:51:09 31.09
11 611 Igors Soročins individ. 00:56:54 27.94

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 332 Mārīte Bisniece Individuāli 00:19:09 100.00
2 148 Anete Kampuse Tree group 00:22:44 84.24
3 205 Dace Peļņa Zalkši 00:24:40 77.64
4 225 Evita Kampuse Individ. 00:24:44 77.43
5 324 Edīte Miķe Individ. 00:24:59 76.65
6 106 Maija Blūzma Individ. 00:25:38 74.71
7 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:26:53 71.23
8 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:27:37 69.34
9 621 Evija Dzvinko Individuāli 00:27:53 68.68
10 35 Laura Soročina Individuāli 00:30:02 63.76
11 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:30:29 62.82
12 610 Evija Soročina indfivid. 00:30:42 62.38
13 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:31:04 61.64
14 620 Sandra Lazare Individuāli 00:32:40 58.62
15 4356 Sandra Siliņa SADANNA 00:36:07 53.02
16 223 Dace Liepiņa Individ. 00:41:47 45.83
17 34 Inese Petzāle Individuāli 00:52:56 36.18

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 78 Agris Peļņa Zalkši 00:13:51 100.00

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 116 Dita Egita Briede VVV 00:07:10 100.00
2 579 Marta Vaļģe b/d Burtiņš 00:07:48 91.88
3 496 Emīlija Leitlande Burkānciems 00:08:38 83.01
4 570 Ieva Vaļģe ZVOC 00:08:54 80.52
5 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:11:09 64.28
6 475 Nikola Anna Eiduka 00:12:10 58.90
7 239 Gerda Broka VS 00:12:29 57.41
8 121 Dārta Katana b/d Ābelīte 00:12:30 57.33
9 567 Paula Prauliņa Sēlijas Mežs 00:13:29 53.15
10 237 Rebeka Broka individ 00:14:29 49.48

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 207 Ralfs Vanags VVV 00:06:58 100.00
2 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:07:28 93.30
3 508 Dāvis Pētersons b/d Ābelīte 00:08:10 85.31
4 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:08:56 77.99
5 612 Kristofers Soročins 00:09:19 74.78
571 Raimonds Vaļģis ZVOC Diskvalif. 0.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 615 Elza Veinberga VSS 00:08:31 100.00
2 605 Elza Eglīte VSS 00:09:40 88.10
3 608 Loreta Buliņa VPSS 00:09:59 85.31
4 607 Keita Kavīte VPSS 00:10:15 83.09
5 606 Alīna Kalniņa VPSS 00:12:42 67.06

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4255 Pēteris Gailis V5V 00:07:41 100.00
2 564 Kristians Deivs Griviņš VSS 00:08:57 85.85
3 319 Oskars Gustavs Ozoliņš Pidepe 00:10:33 72.83
4 604 Dāvids Voitehovskis V5.v 00:16:09 47.57
275 Edijs Čākurs Naukšēni Diskvalif. 0.00

S12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 210 Elīza Atslēga VS 00:11:59 100.00
2 214 Nikija Biruma VVV 00:15:41 76.41
3 260 Elizabete Eglīte VS 00:29:45 40.28

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:25:39 100.00
2 70 Kristaps Roķis s/k Rūjiena 00:37:47 67.89
3 150 Emīls Miķis Jaunsardze 00:49:42 51.61

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 617 Tīna Sonora Baranovska VPSS 00:30:14 100.00
2 262 Patrīcija Annija Gudina VPS 00:32:59 91.66
3 4 Kristiana Kate Erģe V5V 00:38:09 79.25

V16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 57 Kārlis Vaļģis ZS Kalnpierbes 00:28:41 100.00
2 86 Jēkabs Ločmelis VVV 00:31:11 91.98
3 355 Haralds Višņevskis VVĢ 00:35:53 79.93

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3 Liene Mālniece V5V 00:28:09 100.00
2 206 Daniela Brikmane Azimuts 00:52:04 54.07

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 30 Māris Heinols VVV 00:33:30 100.00
2 329 Reinis Veinbergs VPĢ 00:34:12 97.95

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:30:17 100.00
2 55 Madara Vaļģe ZS Kalnpierbes 00:34:51 86.90
3 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:36:09 83.77
184 Sabīne Rumba Dikļu pamatsk. Diskvalif. 0.00

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4184 Raivis Grīviņš Burkānciems 00:31:07 100.00
2 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:31:29 98.84
3 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:36:03 86.32
4 84 Raivo Kužums S/k Rūjiena 00:37:56 82.03
5 4292 Vilnis Gailis Burkānciems 00:38:55 79.96
6 495 Austris Lepiksons Individ. 00:45:32 68.34

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 603 Marta Golubova Individ. 00:35:40 100.00
2 426 Jana Adata Burkānciems&CO 00:37:13 95.84
3 4439 Vita Žukovska Burkānciems 00:38:13 93.33
4 400 Nora Baranovska Individ. 00:38:53 91.73
5 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 00:43:23 82.21
6 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 00:46:12 77.20

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:30:47 100.00
2 1914 Ivars Muzikants Balta 00:36:40 83.95
3 483 Gints Šteimanis Aimasa 00:37:12 82.75
4 52 Didzis Čākurs Naukšēni 00:37:47 81.47
5 179 Armands Šmits Individ 00:37:58 81.08
6 4145 Raitis Briedis Robežsardze 00:38:19 80.34
7 308 Uģis Permaņickis Individ. 00:40:13 76.54
8 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:41:33 74.09
9 90 Andis Smilga Individuāli 00:44:36 69.02

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 56 Dana Ceplīte Individuāli 00:35:14 100.00
2 140 Aiga Vimba ZVOC 00:38:28 91.59
3 4341 Kaija Rutule ZVOC 00:38:48 90.81
4 154 Ilze Vaļģe z/s Kalnpierbes 00:40:31 86.96
5 365 Inese Ozola ZVOC 00:42:39 82.61
6 596 Elita Staune Individ. 00:43:12 81.56
7 4457 Dainuvīte Viškere Individ. 00:44:29 79.21
8 4456 Inese Kokenberga Individuāli 00:55:59 62.94

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 602 Ingus Rektiņš Burkānciems 00:25:15 100.00
2 280 Ivars Eškins BE44 00:25:30 99.02
3 231 Ivo Volksons BE44 00:29:24 85.88
4 4425 Jānis Zagorskis Ekers 00:32:58 76.59
5 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:33:46 74.78
6 462 Mārtiņš Gaigals ZVOC 00:41:50 60.36
411 Vilis Tupuriņš Individ. Diskvalif. 0.00
80 Gints Miezītis Valmiera Diskvalif. 0.00

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:34:52 100.00
2 4433 Rūta Zepa Individuāli 00:35:25 98.45
3 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:36:12 96.32
4 4491 Vita Boša Ekers 00:37:16 93.56
5 64 Inga Vīksna Vaidava 00:40:37 85.84
6 143 Zita Rukšāne Taciņa 00:40:41 85.70
7 4230 Gunta Krastiņa Eži 00:48:15 72.26
8 4410 Ilona Vandāna Seniors 00:56:50 61.35

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 382 Pēteris Magone Umurga 00:26:26 100.00
2 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:37:24 70.68

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 82 Aina Jaunzeme SCO Centrs 00:27:32 100.00
2 4398 Valentīna Trumpe Individuāli 00:35:25 77.74
3 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 00:39:56 68.95
4 139 Gunta Jaunkampe Individ 00:43:58 62.62
5 4221 Ilga Kokareviča Brenguļi 00:48:30 56.77
6 209 Valda Jaunzeme A/S SCO CENTRS 00:49:41 55.42

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 12 Ilgvars Grinbergs ZVOC 00:23:15 100.00
2 350 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 00:25:47 90.17
3 4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO 00:30:08 77.16
4 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:37:34 61.89
5 4182 Antons Grahoļskis ZVOC 00:38:36 60.23

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:31:42 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji