You are hereRezultāti: Magnēts 22.kārta

Rezultāti: Magnēts 22.kārta


RakstījaAdministrators- Publicēts14 Septembris 2017

Datums: 14.Septembris, 2017
Vieta: Mežuļi
Dalībnieku skaits: 103

Rezultāti ar starplaikiem (spliti)
Rezultātu grafiki

VA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 373 Ilgvars Caune Azimuts 00:41:57 100.00
2 4163 Gints Trēziņš Burkānciems&Co 00:44:31 94.23
3 574 Mārtiņš Vabulis B&Co 00:44:57 93.33
4 4228 Edgars Kokorevičs Brenguļi 00:47:11 88.91
5 51 Ģirts Pakalns KSK 00:48:21 86.76
6 65 Andris Saldūksnis KSK 00:53:00 79.15
4261 Artis Ločmelis Burkānciems&CO Diskvalif. 0.00
297 Rolands Rudītis Azimuts Diskvalif. 0.00

SA

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 95 Dace Gaigala ZVOC 00:46:50 100.00
2 92 Elizabete Ločmele VVV 00:47:06 99.43
3 4106 Elvita Alksne VVV 00:51:28 91.00

VB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 208 Jānis Līgats ZVOC 00:39:10 100.00
2 287 Jānis Millers Individ. 00:41:21 94.72
3 85 Jānis Āboliņš Vaidava 00:41:33 94.26
4 443 Mārtiņš Murīss Delve2 00:44:57 87.13
5 203 Valerii Prosolkov Seda 00:48:58 79.99
6 4265 Jānis Lucāns Piepe 00:52:09 75.10
7 368 Lauris Šmits individ. 00:52:15 74.96

SB

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4413 Kitija Līgate ZVOC 00:40:03 100.00
2 20 Līga Pētersone ZVOC 00:48:17 82.95

VC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 219 Guntars Miglavs Burkānciems 00:35:16 100.00
2 142 Uldis Eglītis RUUKKI 00:49:58 70.58
3 4143 Uldis Bošs Ekers 00:53:06 66.42
4 480 Opis Opis Banāns 01:09:48 50.53
5 403 Jānis Eliāss Individuāli 01:14:21 47.43

SC

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 620 Sandra Lazare Individuāli 00:35:59 100.00
2 106 Maija Blūzma Individ. 00:39:47 90.45
3 466 Maija Mole Valmieras ūdens 00:44:02 81.72
4 4408 Anita Vējkrīgere Individ. 00:45:10 79.67
5 415 Inga Kalniņa Individuāli 00:45:20 79.38
6 301 Solvita Strautiņa Individuāli 00:46:15 77.80
7 432 Edīte Miķe Individ. 00:47:55 75.10
8 610 Evija Soročina indfivid. 00:55:24 64.95
9 4356 Sandra Siliņa SADANNA 01:01:51 58.18
10 347 Kristīne Cinate STK 01:10:20 51.16

V8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 297 Rolands Rudītis Azimuts 00:24:37 100.00
2 405 Kristers Jānis Āboliņš Vaidava 00:27:36 89.19
3 406 Fēlikss Āboliņš Vaidava 00:27:59 87.97
4 351 Edvards Eglītis Sprīdītis 00:31:26 78.31

S8

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 259 Dārta Pētersone B/d Ābelīte 00:20:35 100.00

V10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 616 Dāvis Zariņš Rubenes pam.sk. 00:12:11 100.00
2 481 Gustavs Ločmelis Burkānciems 00:14:13 85.70
3 612 Kristofers Soročins 00:18:49 64.75
508 Dāvis Pētersons VVV Diskvalif. 0.00

S10

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 252 Sandija Rumba Dikļu pamatskola 00:13:36 100.00
2 605 Elza Eglīte VSS 00:13:46 98.79
3 607 Keita Kavīte VPSS 00:14:17 95.22
4 615 Elza Veinberga VSS 00:15:11 89.57

V12

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 275 Edijs Čākurs Naukšēni 00:29:33 100.00
604 Dāvids Voitehovskis V5.v Diskvalif. 0.00

V14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 220 Alvis Miglavs VVV 00:34:34 100.00
2 4255 Pēteris Gailis V5V 00:35:45 96.69

S14

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
214 Nikija Biruma VVV Diskvalif. 0.00
210 Elīza Atslēga VS Diskvalif. 0.00

S16

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 109 Agnija Caune Azimuts 00:42:09 100.00
2 3 Liene Mālniece V5V 00:45:18 93.05
3 1977 Zanda Stabiņa Grundzāle 00:53:26 78.88

V18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 30 Māris Heinols VVV 00:37:01 100.00
2 10 Rūdolfs Vimba VVV 00:48:03 77.04

S18

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4169 Aija Denija Trēziņa 00:42:12 100.00
2 4377 Anna Emīlija Suta VPĢ 00:50:41 83.26

V35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4362 Jānis Riža Concorde 00:35:55 100.00
2 36 Māris Baltiņš Leči 00:42:43 84.08
3 112 Artūrs Midrijānis Valmiera 00:45:36 78.76
4 177 Ilmārs Brikmanis Ind. 00:46:36 77.07
5 472 Kaspars Beriņš Individuāli 00:52:29 68.43
6 202 Aigars Dudelis Azimuts 00:52:32 68.37

S35

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4274 Agita Marena KSK 00:51:16 100.00
2 445 Līga Brence Individ. 00:55:07 93.01
3 67 Ilze Roķe s/k Rūjiena 01:03:07 81.23

V45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4347 Jānis Saliņš Individuāli 00:38:41 100.00
2 111 Jānis Vaļģis z/s Kalnpierbes 00:41:22 93.51
3 90 Andis Smilga Individuāli 00:46:39 82.92
4 1968 Māris Stabiņš Grundzāle 00:47:34 81.32
5 360 Juris Lūsītis Individ. 00:47:42 81.10
6 4400 Arnis Ķibers Pēdas mežā 00:47:54 80.76
7 97 Ilmārs Skādulis Latvenergo 00:48:23 79.95
8 404 Uldis Alksnis Meridiāns 00:51:24 75.26
9 1914 Ivars Muzikants Balta 00:52:54 73.13
10 308 Uģis Permaņickis Individ. 01:00:16 64.19
11 179 Armands Šmits Individ 01:10:21 54.99

S45

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4341 Kaija Rutule ZVOC 01:01:59 100.00
2 596 Elita Staune Individ. 01:02:19 99.47
3 395 Ieva Eliāse Individuāli 01:02:30 99.17
4 60 Maija Gudēna ZS Kalnpierbes 01:05:39 94.41

V50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 173 Nauris Kalniņš Valmieras ūdens 00:46:26 100.00
2 168 Jānis Ābelītis Individuāli 00:49:04 94.63
3 411 Vilis Tupuriņš Individ. 00:51:05 90.90
4 253 Bruno Bariss Fille 2000 01:19:32 58.38

S50

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 1963 Gunta Dudele Azimuts 00:41:01 100.00
2 41 Māra Ozola s/k Rūjiena 00:41:37 98.56
3 4374 Džaneta Suta ZVOC 00:43:33 94.18
4 4491 Vita Boša Ekers 00:48:33 84.48
5 64 Inga Vīksna Vaidava 00:51:04 80.32

V60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4311 Vilnis Pāvuls Individuāli 00:48:19 100.00
2 4360 Pēteris Skabis Ekers 00:48:49 98.98

S60

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4128 Vilhelmīne Bērzupe s/k Rūjiena 01:07:04 100.00
2 139 Gunta Jaunkampe Individ 01:17:07 86.97

V70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 3170 Edvīns Berners Prizma 00:40:27 100.00
2 4414 Vilnis Velde MKPC 00:47:22 85.40
3 4326 Aldis Priedītis Vaidava 00:47:59 84.30
4306 Ansis Ozoliņš Burkānciems&CO Diskvalif. 0.00

S70

Vieta Nr. Vārds Klubs Laiks Punkti
1 4416 Skaidrīte Vērmane Individuāli 00:43:55 100.00

ZVOC arī

twitterfacebookfacebook

Magnēta kārtas kartē

Čivinātava

Atbalstītāji